فال روزانه : فال امروز ۱۵ مهر

فال روزانه ۱۵ مهر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو : فال شغل آینده  – فال ابجد اصلی

فروردین: مثل اینکه امروز همه میخوان دوست شما باشن و شما نمی تونین به کسائی که ازتون درخواست کمک می کنن خیلی راحت جواب منفی بدین. شما احساس محبوب بودن می کنین و نمی خواین که این محبوبیت رو از دست بدین. با این حال غلطه که به خاطر اینکه بقیه شما رو دوست داشته باشن از اونا پشتیبانی کنین. الان بهترین تاکتیک واسه شما متعادل نگه داشتن روابط دوستانه تونه.

اردیبهشت: امروز شما دوست دارین در محل کارتون باشین، چراکه امیدهای خیلی زیادی واسه کارایی که می خواین تموم کنین دارین. اما انتظاراتی که به دنبال این کار شما به همراه س، موجب ناامیدی تون در چند روز آینده می شه. دچار وسوسه نشید و هر کاری که هر کسی بهتون پیشنهاد می کنه رو انجام ندین! فقط پاتون رو به اندازه گلیمتان دراز کنین.

خرداد:الان شما به خصوص وقتایی که جذابیت تون چشم کسی رو میگیره، می تونین فردی به طور کاملً راضی کننده باشین. اما چرخه فعال و پویای بین عطارد سیاره بخت شما و ژوپیتر نشون دهنده اینه که اگه یه بار شروع به صحبت کنین دیگه نمی دونین کی باید از حرف زدن دست وردارین! اگه شما زیاد حرف بزنین، پیام خود رو به درستی به بقیه نخواهید رساند، پس قبل اینکه شروع کنین خوب حواس خود رو جمع کنین.

تیر: شما در آستانه عصبانی شدن هستین، چراکه نمی تونین در برابر تغییراتی که به وجود اومده بیشتر از اندازه جدی باشین. بقیه تلاش می کنن دلیل اینکه باید آدم کامل و ظیفه شناسی باشین رو به شما بگن، اما شما فقط به فکر تفریح کردن هستین! ماه تاریک برج جدی نشونه خوبی واسه مهمانی رفتن نیس، اما پشتیبانی و هم صحبتی با دوستانتون بهتون کمک می کنه این شرایط سخت رو با موفقیت بگذرونین.

مرداد: شما امروز حرفای زیادی واسه گفتن دارین و به دنبالی منبری واسه صحبت کردن و گفتن حرفایی الکی می گردید!! اما وقتی شما از گفتن این حرفا هدفی ندارین، بقیه هم دوست ندارن به حرف هاتون گوش بدن. هرچقدر که با پرداختن به جزئیات وقتتون رو تلف کنین، سخنرانی شما غیر قابول قبول تر به نظر می رسه. در آخر اگه درایت و منطق خود رو ملاک قرار بدین، عاقلانه تر از اینه که هر کسی که پیش روتون نشسته رو راضی کنین.

شهریور: امروز وقتی که ایده های خود رو واسه بقیه رو می کنین، نظرات عالی شما در مورد عشق در بوته آزمایش قرار میگیره. شما می دونین که افکارتون با روش عادی و عادی نگاه گردن به وسایل، با همدیگه هماهنگ و موافق نمی شن. از متفاوت بودن نترسین، حتی شاید از این کار لذت هم ببرین. فقط اونقدر انعطاف ناپذیر نباشین که بقیه ازتون دوری کنن، چراکه شما معمولاً آدم پر طاقت و سمج و لجوجی هستین.

مهر: شما امروز حس خوبی نسبت به خود و جایگاه خود در زندگی دارین، اما چونکه نمی تونین هرچیزی رو سر جای خود نگه دارین، نمی تونین به روشنی دیدگاه خود در مورد موقعیتای شخصی و سیاسی رو بگید. شما تو یه لحظه فوق العاده خوش بین شده و در لحظه دیگه گویی که آسمون به زمین رسیده! ایمان و اطمینان شما خیلی سریع به بدبینی تبدیل می شه، پس تا موقعی که دیدگاه های زیادتر از اندازه احساسی خود رو متعادل نکردین هیچ تصمیم مهمی نگیرید.

آبان: حتی اگه در زندگی تون مشکلی به وجود اومده باشه، شما همیشه می تونین به تحقیقات الهی خود تکیه کنین. ولی بدیش اینه شما انقدر در فلسفه و متافیزیک غرق شدین که تلاش می کنین شرایط سخت رو به موقعیتی خیلی عالی تبدیل کنین. شاید این کار بعضی وقتا خوب باشه، ولی حالا بهتره به جای سیر کردن در آسمونا کمی واقع بین تر باشین.

آذر: امروز با در نظر گرفتن گردش بهرام به دور ژوپیتر پیامایی به شما فرستاده میشه که می تونین در بالاترین درجه باشین. امروز ژوپیتر سیاره فرمانروای شما تلنگری قوی از بهرام نگران دریافت می کنه و انرژی و توانایی مضاعفی به شما میده و یا اینکه شما رو در مباحثهای غیر لازم قرار میده. به جای اینکه بر سر اختلافات جزئی بحث کنین، با ایده های بزرگ موافقت کنین و بعداً به جزئیات توجه کنین.

دی: شاید امروز نتونین خونسردی خود رو حفظ کنین، چراکه فکر می کنین به آخر خط رسیدین. شما فکر می کنین که به اندازه کافی صبر کردین. به طور کاملً روشن و مبرهنه که شما می دونین واسه اینکه زندگیتون به تعادل قبلی خود برگرده چه کارایی لازمه انجام بدین، اما بقیه راه پیشرفتتون رو سد کردن. حتی اگه می خواین بیشتر به خودتون سختی بدین، عاقلانه ترین راه اینه که چند روز دیگه هم صبر کنین.

بهمن: امروز شما دیگه نمی خواین رازی رو پیش خود نگه دارین، اما باید این کار رو بکنین! واسه اینکه وقتی که از روی اعتماد حرفی به شما زده شده، اصلاً خوب نیس اونو معلوم کنین. حالا خوبیش اینه موضوعات باحال خیلی زیادی واسه بحث کردن هست. اینو هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین اگه شما قبول کنین که بهتره بعضی از حرفا نگفته باقی بمونن، احساس بهتری نسبت به خود پیدا می کنین.

اسفند: امروز همکاران شما ً خیلی جدی شدن و شما نمی تونین با عقاید اونا موافقت کنین. حتی اگه اونا مصلحت شما رو بدونن شما نمی تونین از خوش بینی خود دست وردارین. فقط یادتون نره که باید هم آدم مفیدی باشین و هم مثبت اندیش و در عین حال در توضیح دادن موقعیت و جایگاه خود زیاد بزرگ نمایی نکنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *