فال روزانه : فال امروز ۱۶ آبان

فال روزانه ۱۶ آبان

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال چاییفال انبیاء

فروردین:  امروز مسیرهای زیادی پیش روی شما قرار داره و شما نمی دونین اول کدوم راه رو باید برید. این گفته به معنی این نیس که سرتون خیلی شلوغه، بلکه معنیش اینه که واقعاً شما دوست دارین با نوعای جورواجور فعالیت خود رو مشغول کنین. شما نیاز پیدا می کنین واسه محدود کردن گزینه های خود چند انتخاب خیلی جدی داشته باشین، واسه اینکه حتی شمام نمی تونید همه کارا رو انجام بدین.

اردیبهشت: باوجود اینکه شما در مورد مسائل عشقی همیشه اهل عمل بوده اید، ولی حالا دوست دارین کمی در محیط های هیجان انگیز قرار بگیرین. حالا خوبیش اینه ذهن شما بیشتر تجربی عمل کرده و شما همیشه از سیر و سفر کردن در سرزمین رویاها لذت برده اید. اما نباید زیاد هم خطر بکنین، رویاهای شما تحقق نمی پیدا کنن، مگه اینکه شما مطمئن شین راهی که در پیش گرفته اید واقعاً همون چیزیه که می خواسته اید.

خرداد: امروز شما در رویاهایتون می تونید در دام عشق گرفتار بشوید، خواه این رابطه براساس واقعیت باشه یا نباشه، واسه اینکه سیاره بخت شما یعنی عطارد با سیاره گمراه کننده نپتون هماهنگ شده. اما انتظار نداشته باشین یه رویای قدیم مشابه دوباره به ذهنتون برگرده. درعوض باید حواستون جمع باشه و اول همه حولوحوش رو بررسی کرده و بعد عاشق شید.

تیر: با وجود اینکه امروز شما تصمیم گرفته اید کارای نیمه کاره زیادی رو تموم کنین، اما اگه نتونستید تموم انتظارات خود رو برآورده کنین، آرامش خود رو حفظ کنین. لازمه بعضی از فعالیتهای خود نه فقط فعالتیهای کاری، بلکه بعضی از کارای تکراری روزانه تون رو کمتر کرده و وقت خالی داشته باشین. به موسیقی گوش بدید، فیلم نگاه کنین، واسه گردش به طبیعت برید، اینا کارایی بودن که شما مدتها خودتون رو ازشون محروم کرده بودین. شما بعداً هم می تونید تعهدات خود رو انجام بدین.

مرداد: ممکنه شما فکر کنین که عصبانیت تون فروکش می کنه، اما واقعاً این جوری نمیشه، به خصوص اگه یکی از آدمایی که با شما رابطه ای دوستانه داره به جای اینکه از برنامه های شما پیروی کنه طبق برنامه ریزی خودش بکنه. لزومی نداره به دلیل اینکه شما می خواهید محیط دور و برتون رو تحتِ کنترل خود درآرین از کس دیگه ای انتقاد کنین. حتی اگه متوجه نشدید که چه دلیلی باعث متفاوت عمل کردن بقیه شده، بهشون اجازه بدین هرچقدر که دلشون می خواهند کارای عجیب بکنن.

شهریور: حالا که ماه به نشونه برج سنبله برگشته، ممکنه احساسات شما با منطقتان اختلاف داشته باشن. تلاش کردن واسه حل این مشکل باعث خوشحال شدن شما نمیشه، واسه اینکه حتی وقتی که شما در مسیرهای مختلفی پیش می روید نیاز دارین که هم به عقلتون مراجعه کنین و هم به حرف دلتون گوش بدین. لزومی نداره که خودتون به تردیدهایتان فکر کنین، مگه اینگه فکر کنین حتماً باید یه اولویت رو در نظر داشته باشین. وقتی که یافته های فعالیت های شما رو می شه، در روزای آینده وقت شما آزادتر می شه.

مهر: شما امروز ممکنه فکر کنین که باید بعضی از چیزها رو از بقیه مخفی کنین، اما وقتی که سیاره بخت شا یعنی ونوس با اورانوس هماهنگ می شه، اعتراف کردن به آرزوهای غیرعادی تون نسبت به اون چیزی که فکر می کردین می تونه هم لذت بخش تر و هم مطمئن تر باشه. انتظارات شما می تونن مانع این کار بشن، اما تا وقتی که شما یافته های این کار رو باور نداشته باشین، هیچ چیزی ممکن نخواد بود.

آبان: امروز حتی اگه از طرف دوستان قابل اطمینان خود تحت فشار قرار گرفتید، وقتی رو واسه دنبال کردن رویاهای تحقق نیافته تون اختصاص بدین. حالا که نپتون و اورانوس متوجه دنیای درون شده ان شمام می تونید این فرصتو از دست نداده و سیر و سفری سرگرم کننده به دنیای درون خود داشته باشین. با وجود اینکه لزومی نداره انگیزه های خود رو واسه بقیه توضیح بدید، اما در آخر به بقیه اجازه بدین که بفهمن شما در خلوت خود چه زمونه ای رو سپری کرده اید.

آذر: هر قدر که رویاهای شما به واقعیت نزدیک تر می شن، شما هم بیشتر انگیزه خود رو از دست می بدید. امروز آروزهای شما می تونن دید شما رو به روی دنیای قشنگتر و ناشناس ای بگشایند، اما هرچقدر که شما به مراحل پایانی نزدیک تر می شید، نسبت به انتخابی که کرده اید نامطمئن تر می شید. یادتون نره که الان مرز باریکی بین رویا و واقیت هست، و شما خیلی راحت می تونید اون رو تغییر بدین.

دی: عموماً شما توانایی این رو دارین که با یه رفتار مناسب با بقیه همکاری دوطرفه برقرار کنین. با اینحال امروز براتون سخته که تعادلی منطقی بین الهامات داخلی و عمل کردن به برنامه های خود بسازین. در حالی که شما از اصول خود پیروی می کنین عاقلانه ترین روش اینه که همه چیز رو رها کرده و به خدا واگذار کنین.

بهمن: امروز خواه شما در دنیای واقعیت سیر کنین خواه در عالم رویا به سر ببرین، روزی پر از احساسات عاشقانه واسه شما هستش. ونوس قشنگتر همراه با سیاره بخت شما یعنی اورانوس در حال تغییر دادن سیستم شما هستن. با در نظر گرفتن وجود اورانوس نگران پایداری و ایستادگی نباشین. یادتون نره که فقط به دلیل اینکه یه فرد متفاوت شما رو هیجان زده کرده، نباید نباید خیلی زود برانگیخته شده و عکس العمل نشون بدین.

اسفند: اگه امروز شما بتونین به جهانی رویایی راه پیدا کنین، در حالی که موسیقی مطلوب شما به نرمی پشت زمینه نواخته می شه، همه رنگها هم به طور کاملً با هم هماهنگ هستن. حالا خوبیش اینه لزومی نداره واسه اینکه دنیای کاملی رو ببینین به جاهای دیگه مسافرت کنین، واسه اینکه عطارد با نپتون در سازگاری کامل به سر می برد. از همون جایی که هستین به رویاهایتون فکر کنین و تلاش کنین دست کم یکی از اونا رو به واقعیت تبدیل کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *