فال روزانه : فال امروز ۱۶ آذر

فال روزانه : فال امروز ۱۶ آذر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال واسه شب یلدافال دیوان حافظ

فروردین: ایده شما واسه ماجراجویی و رفتن به تعطیلات امروز تغییر کرده و بیشتر به وظایف قبلی خود در محل کار می پردازید. شاید قبلا فکر می کردین که می تونین با تردستی از مسئولیت هاتون فرار کنین، اما امروز با ناراحتی در پیدا میکنین که راه های فرارتان بسته شدن. تلاش نکنین واسه جبران کردن اشتباهات برنامه های خود رو کنسل کنین، چون که این ایده خیلی زود اثرش رو از دست میده. پس صبر کنین تا انرژی از دست رفته رو دوباره به دست بیارین.

اردیبهشت: فکر کردن به روشای جدید واسه اینکه دوستیای گذشته خود رو بهتر کنین حتماً بدون فایده هستش، با این حال یه ایده منطقیه. متاسافانه وقتی مراحلی رو موشکافی می کنین که واسه رسیدن به مقصودتان باید اونا رو بگذرونین، ناامیدی به سراغتون میاد. به جای اینکه به خودتون سخت بگیرین، در انتظارات و انتظارات خود تجدید نظر کنین. در این صورت بیشتر از اون چه فکرش رو بکنین به رضایت می رسین.

خرداد: شما دیروز به دلیل عکس العملای بدی که دیدین کمی ذهن خود رو از نظر عاطفی پاکسازی کردین و شاید هم به خاطر نبود پیشرفت ناامید شده باشین. اما سازندگی و پیشرفت همیشه با اتفاقاتی که در ظاهر به وقوع می رسه اندازه گیری نمی شه! شما بدون اینکه خودتون بدونین درزمان مراحل کاری خود و در بین تغییرات به وجود اومده پیشرفت می کنین. پس به خاطر رکود و سکون موقتی کارتون نگرانی به خود راه ندین!

تیر: همیشه امکان پیشرفت هست! الان تغییر دادن رژیم غذایی و فعالیتای منظم روزانه تنها چیزیه که بهش نیاز دارین. اما هیچی به اون سادگی که باید باشه نیس. پیدا کردن زمان خالی بین تموم قرار ملاقات هاتون از اون چیزی که فکر می کردین سخت تره. بی خودی تلاش نکنین! الان بهتره که به جای اینکه بیخودی تلاش کنین و فرد احمقی نشون داده شید عقب نشینی کنین.

مرداد:شما می خواین دیدگاه مثبت و خوش بینانه خود رو حفظ کنین، اما امروز هیچی به اون اندازه که در ظاهر به نظر می رسه خوب و قشنگتر نیس. حالا شما باید انرژی بیشتری صرف نشون دادن چهره مثبتی بکنین که قبل از این به خاطرش خودتون رو خسته کرده بودین. مطمئنا اگه بتونین به هر چیزی که مانع از لذت بردنتان شده پایان بدین، شرایط بهتر می شه. لازم نیس خودنمایی کنین؛ چون که بقیه شما رو همون طوری که هستین قبول دارن.

شهریور: در حالی که به بقیه کمک می کنین از فرصتایی که در زندگی دارن استفاده کنن، باز کردن درهای شانس و خوشبختی به روی بقیه تبدیل به سرگرمی و تفریح تون شده!! اما حالا دیدن تموم پتانسیلا سخت تر شده؛ چون که هر چیزی نسبت به قبل نا امید کننده تر شده . اما شما زمان تون رو تلف نکنین، احساس بدبختی نکنین و به خودتون شک نداشته باشین. درعوض هدفی منطقی واسه خود مشخص کنین و واسه رسیدن به اون کار کنین.

مهر:شما می تونین احساس کنین که طی دو ماه آینده با مشکلات پیچیده ای روبرو میشین، اما شاید آمادگی این رو نداشته باشین که در زندگی تون تغییرات اساسی بدین. واقعا شما باید از بحثای مهم در مورد مشکلاتی که هیچ راه حل روشن و واضحی براشون وجود نداره، دوری کنین. یادتون باشه شما امروز می تونین بدون اینکه تصمیم پایانی بگیرین، تفکرات الهی خود رو عمیق تر و عمیق تر بسازین.

آبان: شما به دلیل پیغامای درهم برهم و پیچیده ای که تا حالا گرفتین گیج و پریشون شدین. واسه یه لحظه همه چیز از هم پاشیده می شه، بعد فقط چند دقیقه بعد شرایط به حالت اول برمیگرده. باوجود اینکه شما به طور ناخودآگاه در تلاش واسه رفع ایرادها هستین، ولی شایدً مشکلی به وجود میاد. به جای این کار تغییراتی که می تونین بسازین رو در نظر بگیرین و بعد تا فردا صبر کنین و ببینین شرایط چقدر بهتر می شه!

آذر:شما امروز می تونین با یه دیدگاه تازه و جدید به اتفاقاتی که دور و برتون اتفاق می افته نگاه کنین. ایده های ناب و تازه تون در محل کار دوستانتون رو حیرت زده می کنه، چون که شما امروز قالبا رو شکسته اید و ً دیدگاه های جدیدی به دست آورده اید. اگه ایده ای داشتین، به خاطر ترس یا قضاوتای منفی بقیه از اون صرف نظر نکنین. به تنهایی کارای که مثبتی که در نظر دارین رو انجام بدین و اجازه بدین بقیه هم بفهمن که چه فکری دارین.

دی: بعضی وقتا شما زیادتر از اندازه می دونین و این موضوع، شرایط رو سخت و مشکل می سازه! شما دوست دارین حرفایی رو به بقیه بزنین و نمی دونین این کار رو بکنین یا نه. می خواین به اونا بگید که وظایفشون رو خوب انجام نداده ان و الان شما چاره ای ندارین جور اونا رو بکشین! سوت زدن و خونسرد بودن شاید بد نباشه، اما کار شما رو سخت تر می کنه! کارایی که واسه نجات پیدا کردن از این هچل لازمه رو انجام بدین، این کار شاید از دنبال کردن عالی ترین ایده هاتون هم حیاتی تر باشه.

بهمن: این روزا سازماندهی کردن افکارتون واسه آینده مایه تفریح و سرگرمی تون شده. تازگیا تجربیاتی داشتین که شما رو از عادتا و ساختارهای قدیمی تون آزاد کردن. حالا شما باید به مراحل بعدی برید، ولی شخصی از راه می رسه که با دادن جواب “منفی” جلوی پاتون سنگ میندازه. از طرف دیگ شما فقط توقع دارین جواب مثبت بشنوین! الان دیگه وقت سئوال و جواب کردن نیس!! خودتون دست به کار شده و شروع به کار کنین.

اسفند: وقت شما تموم شده و کارای عقب مونده خیلی زیادی واسه انجام دادن دارین! شاید ً هنوز مهلت داشته باشین، ولی شما باید بتونین روی تموم اونا با هم کار کنین. شما احساس می کنین از طرف کسائی که می تونن بهتون کمک کنن پشتیبانی نمی شین، اما اجازه ندین این حس حرکت شما به طرف ایده هاتون رو متوقف کنه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*