فال روزانه : فال امروز ۱۶ اسفند

فال روزانه ۱۶ اسفند

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما امروز مستقیما تحت تاثیر برگشت ونوس کامیاب هستین چون که این سیاره شروع به برگشت به نشون شما می کنه. این وضعیت ممکنه در طول این هفته به شما فرصتی دوباره دهد که یه رابطه کاری موفق رو شروع کنین. اما حالا احتمال داره که احساس پریشونی کنین به خاطر اینکه یه پروسه شایسته  و موفق رو انجام نداده اید. به خاطر اینکه هر چیزی رو عملی کنین خیلی با جدیت و تلاش زیاد کار نکنین. بزودی همه چیز مشخص می شه.

اردیبهشت: امروز وقتی رو به این اختصاص بدید که کمی در ضمیر ناخودآگاه خود گردش کنین. ممکنه نامه یکی از دوستان تون رو کشف کنین یا اینکه تصویری از سالای جوونی خود پیدا کنین و اینجوری برانگیخته میشین که گذشته شخصی خود رو زیر و رو کنین. هر چند کارای زیادی در محل کار خود دارین اما کار زیاد شما باعث نمی شه که نتونین گذشته خود رو بازسازی کنین. پس واسه این سفر داخلی حمله نبرین؛ وقتی رو به خود اختصاص بدید و درباره چیزی که بیشترین اهمیت رو واسه تون داره چیزی یاد بگیرین.

خرداد: ممکنه نخواهید زیاد درباره خودتون صحبت کنین و اون چیزی که امروز نیاز دارین اینه که احساسات و احساسات خود رو در صندوقچه خاطرات خود حفظ کنین. ممکنه از این بترسید که شدیدا با رفیقان خود صحبت کنین مخصوصا اگه فکر کنین که اونا متوجه انگیزه های داخلی شما نمی شن. واسه دفاع آماده باشین؛ اگه زیاد صحبت نکنین بعدا هم زمانیکه دوستان تون از شما سئوالی پرسیدن که شما نخواستید درباره اون پاسخی بدین مجبور نیستین واسه اون توجیهی بیارین.

تیر: با وجود اینکه شما بدرستی می خواین که امروز خودجوش و خودانگیخته باشین اما از این هول و هراس دارین که بقیه اعمال شما رو مورد نقد و سرزنش بذارن. ممکنه احساس کنین تازگیا از نظر عاطفی سرگردان شدین وحتی اگه شما خیلی کم صحبت کنین مثل اینکه هر کسی می دونه که شما چه می خواین. ممکنه آسیب پذیری شما باعث آزار تون شه واسه اینکه هر چی که می گین و انجام می دید رو مانند یه آیینه نشون میده. تمرین کردن خوباوری بدون قید و شرط راهیه که ترس شما رو از واکنشای بقیه نابود می کنه.

مرداد: شما دنیایی از احساسات دارین که به طور کامل از نظرها غایبه و امروز شاید می خواین که این راه رو واسه خودتون نگاه دارین چون که باعث می شه همه چیز خیلی راحتتر به نظر برسه.. ممکنه فکر کنین که تازگیا در برابر توجه قرار گرفتین و فقط می خواین که واسه یه مدت از ستاره مجلس بودن بیخیال شین. از این زمان واسه جمع آوری احساسات تون استفاده کنین و انرژی تون رو شارژ کنین واسه اینکه دوباره اون رو واسه انجام دادن کارای حساسی درزمان روزای آینده نیاز دارید.

شهریور: شما می تونین درباره چیزایی که می خواین سخت گیر باشین و فرصت خود رو به خاطر یه تجربه جدید از دست بدین حتی اگه دقیقا با تصویری از ایده هایی که تو ذهن تون دارین منطبق نباشه. ممکنه از یه رابطه یا یه فرصت سرمایه گذاری عقب نشینی کنین به خاطر اینکه اونا دقیقا با انتظارات شمام خوانی ندارن. اما سریع قضاوت نکنین. هر چیز مهمی ارزش صبر کردن رو داره. پس قبل اینکه جواب پایانی خود رو صادر کنین چند هفته ای صبر کنین.

متولدین مهر: باوجود اینکه تلاش های شما بیشتر از اون چیزی که فکر می کردین مؤثر واقع می شن، اما زیاد نمی تونید به چشمون خود اعتماد کنین! شما می دونین که چیز مهمی رو از دست دادین، ولی نمی تونید دقیقاً بگید که اون چیز چیه. امروز تلاش نکنین به دنبال کشف رازها باشین؛ فقط به سر کار برگردین و تا جایی که امکان داره تلاش کنین خوب از پس وظایفتون بربیایید.

متولدین آبان: شما مروز بر سر دوراهی قرار می گیرید و خودتون فکر می کنین که می تونید به طور هم زمان هر دو رو انتخاب کنین. اما تا وقتی که شما اون چیزی که اتفاق می افتد رو به صورت چیزای جدا از هم و جدا از هم ببینین، خیلی راحت نمی تونید درموردشون تصمیم بگیرین. تا موقعی که فکر نکنین چاره ای ندارین یه راه یا راه دیگه ای رو انتخاب کنین، می تونید حقایق زیادی رو درک کنین.

متولدین آذر: امروز حتی اگه شروع کرده باشین کارایی که باید انجام بدین رو شناخته و بررسی کنین، ولی هر ساعت که می گذره بیشتر اطمینان خود رو از دست می بدید. راه ها و امکانات دیگری جلوی راهتون سبز می شن که هر کدامشون هم امتیازات و خوبی های خودشون رو دارن. در آخر شما باید بهترین تصمیم رو بگیرین که اهدافتون رو با اهداف کسائی که با شما در ارتباطند پیوند بدید. با خودخواهی کار کردن خود شما رو هم راضی نمیکنه، پس نیازای همکاران خود رو هم هم در نظر بگیرین.

متولدین دی: امروز شما چاره ای ندارین حتی به مسائل خیلی جزئی هم توجه کنین، چون که وگرنه زندگیتون پریشون و بی نظم می شه. اگه مهلتی واسه کاراتون در نظر گرفته شده خیلی مهمه که به اون اهمیت بدین، واسه اینکه نبود توجه شما به این موضوع باعث می شه افراد زیر دستتون عمل شما رو سوء تعبیر کنن. الان نباید با رئیس خود بحث کنین، فقط باید تا جایی که می تونید به بهترین روش وظایف خود رو انجام بدین

بهمن: شما می تونین امروز بسیار آسون گیر و بی قید باشین چون که یه دوست نزدیک از قصد و قصد شما به اشتباه برداشت دیگری می کنه. شما حالا زیاد به هدف تون نزدیک نیستین اما این ربطی به این نداره که شما زیاد مراقب خودتون نیستین. احساسات شما شدیده حتی اگه شما حس نکنین که نیاز دارین که موقعیتی رو تو یه راه خاص راهنمایی کنین. بدیش اینه شخص غیر قابل اعتمادی ممکنه انصراف  و تنهایی شما رو بد تعیبر کنه و اون رو نشونه ای از یه بی علاقگی به خود بدونه. این رفتار خود رو ترک کنین تا مطمئن شید که بقیه بدونن شما چقدر احساساتی هستین.

اسفند: امروز ماه در نشون شماس اما شما احساس می کنین که به گل نشسته اید؛   این احساس شما از اونجا ناشی می شه که قبلا درباره کاری قول داده بودین و الان نمی دونین در رابطه  با اون باید چیکار کنین و به این خاطر احساس پریشونی می کنین. حالا خوبیش اینه شما امیدتون رو از دست نمی دین واسه اینکه رفتار و حالت مثبت داشتن می تونه شما رو به هدف تون راهنمایی کنه. موفقیت از اون شماس اگه بتونین بر باورهای محدود کننده خود پیروز شدین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *