فال روزانه : فال امروز ۱۶ دی

فال روزانه : فال امروز ۱۶ دی

فال روزانه ۱۶ دی

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال قهوهفال انبیا

فروردین: اگه مدتها منتظر فرصت مناسبی بودین که پروژه ای جدید رو شروع کنین، امروز باید از اثرات ماه برج ثور بهره بگیرین. الان شما توانایی دارین که با برنامه دراز مدت کارتون رو شروع کنین. اما تلاش نکنین با سرعت به آخر خط برسین. شما باید دوردست ها رو هم ببینین، با احتیاط تلاش کنین و با عزمی راسخ به طرف مقصدتان پیش برید.

اردیبهشت: ماه امروز دوباره به نشونه تون برمیگرده و بهتون کمک می کنه واقع بینی خود رو بازیابید (مخصوصا اگه تازگی ها خیلی خیالباف شده باشین). رویاپردازی کردن کار بدی نیس، اما حالا که منطقی تر شده اید، می تونید فرق های بین واقعیت و رویا رو تشخیص بدین. ولی یادتون باشه حتی وقت هایی که خیلی عمل گرا می شید، قدرت تخیل خود رو فراموش نکرده و ازش استفاده کنین.

خرداد: شما حتی اگه بتوایند با مسائلی که شما رو با گذشته تون پیوند میدن کنار بیایید، بازم نمی تونید تصور کنین که روزای آینده می تونه چقدر عالی باشه. با اینکه شما هیچکی رو در احساسات خود شریک نمی کنین، ولی افراد دیگه هنوزم می تونن اسباب نگرانی شما شن. سیاره بخت شما یعنی بهرام خیلی نا آروم و بی تاب شده و پس شما رو قادر می سازه که خیلی سریع و حتی سریع تر از سرعت نور فکر کنین. اما شما چاره ای ندارین که سرعت خود رو پایین بیارین، در این صورت می تونید از مهارت هاتون استفاده بهینه داشته باشین.

تیر: شما امروز به حدی دلسوز شده اید که تلاش می کنین تموم خواسته های دور و بری ها تون رو برآورده کنین. اما این کاری که می کنین اصلاً کار درستی نیس. چون که پایان خوشی واسه شما نخواد داشت. اگه نمی تونید اندازه انتظارات افراد دیگه رو سبک سنگین کنین نگرانی به دلتون راه ندین. واسه اینکه دوست و یا نامزدتون از شما انتظارات غیر عادی داره. فقط تا حد امکان بهش نشون بدید که هم راستگو هستین و هم گوش شنوا واسه شنیدن حرف هاش دارین.

مرداد: این روزا خوش بینی هوشیارانه بخش کلی داستان زندگی شما رو تشکیل می دهد!! شما امیدوار هستین که همه چیز بهتر و بهتر شه، اما نباید خیلی هم به تجربیات گذشته خود اطمینان داشته باشین. با اینحال امروز که ماه وارد برج ثور می شه شما می تونه مقصد خود رو ببینین. اگه هیچ رویدادی به اون سرعتی که شما دلتون می خواهد اتفاق نمی افتد، لازم نیس که سرعت سفر خود رو بیشتر کنین!

شهریور: امروز شما تلاش می کنین که تنهایی و تنهایی رو انتخاب کنین، ولی دوستان و همکارانتون بهتون اجازه نمی بدن این کار رو بکنین. اونا امروز بیشتر از اندازه دلسوز شده ان، که از وقتی شما با اونا دوست شده اید دوست داشتین با شما این جوری رفتار کنن. پس به جای اینکه با امتحان کردن تموم راه ها خودتون رو خسته کنین، روش مناسبی پیدا کنین تا بتونین با کسائی که رضایت شما رو جفت و جور می بیارن رابطه برقرار کنین.

مهر: امروز شما در محل کارتون نمی تونید خیلی راحت فکرتون رو روی کار متمرکز کنین، واسه اینکه خیلی ماجراجو شده اید. اگه زیاد آدم واقع بینی نیستین به خودتون نگرانی راه ندین، چراکه این رویاپردازی ها به آینده شما مربوط نمی شه. بلکه به خاطر تفریح کردن و خوش بودن فقط در زمان حال خلاصه شده و در وقت های دیگه این خیالات از سرشما می افتد.

آبان: معمولاً شما وقتی با یه فرد خیلی خوش صحبت روبرو می شید که می تونه شما رو بخندون، در وضعیت سختی قرار می گیرید. از یه طرف شما از اوقاتی که با اینجور فردی دارین لذت می برید، و از طرف دیگه این گفتگوها باعث می شه احساس پوچ بودن بکنین. شما نمی خواهید یه فرد سطحی باشین و شور و هیجان و عشق بیشتری هم نیاز دارین. پس باید از بقیه بخواین و واسه پیدا کردن جواب لازم نیس زیاد دور شید.

آذر: ماه در هفتمین خونه شما یعنی خونه همکاران و دوستان قرار داره و دید شما رو تا حدی باز کرده که شما حاضرید افراد بیشتری رو وارد زندگی شخصی خود کنین. شما به طور طبیعی خودتون از پس کاراتون برمی آیید، ولی حالا واسه کارای ساده ای مثل رفتن به سوپر مارکت هم دوست دارین کسی شما رو همراهی کنه. با اینحال اونا هم برنامه های خودشون رو دارن، پس اگه دوست ندارین هیچ کدوم از کاراتون رو به تنهایی انجام بدین، اجازه ندین اونا خودشون رو مقصر بدونن.

دی: امروز در محل کار ذهن شما درگیر مسائل جزئی و حاشیه ای می شه و شما فرصت دوباره ای واسه نگاه کردن به موقعیت های حرفه ای رو ندارین. یه نفر تلاش می کنه شما رو وارد گروه و محیط کاری و یا فعالیت های بکنه که شما رو به خارج شهر و محیط های کوهستانی بکشونه. ولی لزومی نداره که خیلی هم دنبال جاه طلبی و بلند پروازی باشین، چون که این کارا مطمئنناً آزادی شما رو محدود می کنه.

بهمن: امروز شما زیاد علاقه مند نیستین که بیشتر کار کنین، به خصوص اگه قلباً بیشتر به تفریح کردن تمایل داشته باشین. اگه امروز شانس این رو دارین که به افراد جوون تر از خودتون چیزی بیاموزید و یا حتی با اونا تفریح کنین در دادن جواب مثبت لحظه ای دودلی نکنین. اینو هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین تفریح کردن با دوستان تون رو هم از دست ندین.

اسفند: امروز شاید شما فشار کاری زیادی رو تجربه کنین، چون که در خونه کارای زیادی واسه انجام دادن دارین. اما شما نمی تونید از زیر بار وظایفتون در محل کار و مسئولیت های اجتماعی خود فرار کنین. با اینکه شما امروز تنها بودن رو ترجیح می بدید، ولی امروز اصلاً این کار غلطه. واسه اینکه اگه تنهایی رو انتخاب کنین به تنهایی و بدون وجود آدمایی که دوست شون دارین پیشرفت می کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*