فال روزانه : فال امروز ۱۶ شهریور

فال روزانه : فال امروز ۱۶ شهریور

فال روزانه ۱۶ شهریور

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو : فال ماه تولدفال تاروت کبیر

فروردین: حواستون باشه خوشبینی دوباره کشف شده تون شما رو به زانو در نیاورد. شما احساس خوبی نسبت به زندگی خود دارین و به کارایی که انجام می دین اطیمنان کامل دارین. اما بقیه تلاش دارن دلیل این خوشبینی شما رو بفهمن. شور و هیجان خود رو متعادل کنین و اطلاعات خود رو درباره دوستانتون بیشترکنید. ملایم تر کردن جوش و خروش خود جوی مناسب واسه دوستیای متعادل بوجود میاره.

اردیبهشت: شما امروز از مطرح کردن نیازها و افشا کردن درد و دل هاتون با یه دوست و یا همکار خیلی صمیمی خجالت نمی کشید. شما می تونین به طور کاملً رک حرف هاتون رو بزنین و این موضوع دور وبریا تون رو حیرت زده می کنه، اما وقتی با لحن صمیمی و خودمونی با اونا صحبت می کنین اونا هم با کمال میل به حرفاتون گوش میدن. اطلاع پیدا کردن از مرزهایی که بقیه واسه خود تعیین کردن امروز خیلی راحت به دست نمیاد، ولی لازمه که حتماً این کار رو بکنین.

خرداد: امروز ماه در هفتمین خونه شما یعنی خونه دوستیا حضور داره و توجه شما رو به سمت افراد دیگه متوجه ساخته، پس تفکرات بقیه براتون خیلی مهم شده. شما امروز زیاد میل ندارین به خودتون فکرکنید، چراکه ایده کار کردن با یه دوست به نظرتون خیلی باحال و خوشاینده. اما حواستون باشه کالاهایی که بقیه عرضه می کنن رو خریداری نکنین، مگه اینکه در مورد اصل بودنشون به اندازه کافی تحقیق کرده باشین.

تیر: شما امروز فکر می کنین که می تونین به سرعت تموم کاراتون رو انجام داده و بعد هم می تونین استراحت کنین. ولی متأسفانه شما نمی تونین دقیقاً حدس بزنین که انجام دادن تموم کاراتون چقدر زمان می بره. باید مطمئن شید که به اندازه کافی وقت دارین؛ چون که اگه کاراتون رو تموم نشده رها کنین و بعد بفهمین که کارای زیادی واسه انجام دادن دارین اصلاً نمی تونین از روزتون لذت ببرین.

مرداد: شما حتی اگه کارای تموم نشده زیادی هم داشته باشین، ولی دوست دارین امروز به طور کاملً خوش بگذرونین. اما کار و مسئولیت وقت زیادی واسه تفریح و خوشی باقی نمی ذاره. وقتی که شما به جای انجام دادن مسئولیتای خود به دنبال سعات و خوشبختی تون می رید خیلی هیجان زده میشین. اگه شما کاراتون رو نیمه کاره رها کردین، دست کم راستگو باشین و واسه اونایی که با این کار شما به زحمت افتادن دلیل خود رو توضیح بدین.

شهریور: شما به اندازه کافی کار کردین، حالا وقت خوشی و تفریح کردن شده. اما به خاطر اینکه ماه در چهارمین خونه شما یعنی خونه وظایف خونگی قرار گرفته، لازم نیس واسه خوش بودن حتماً از خونه بیرون برید. شما می تونین یه کار جدید و سرگرم کننده در خونه واسه خود پیدا کنین و یا یکی از دوستانتون رو به خونه دعوت کرده، با اون گپی دوستانه داشته باشین، غذا بخورین و یا چای بخورین.

مهر: امروز ماه در حال حرکت کردن به طرف سومین خونه شما یعنی خونه سفرهای کوتاه هستش و نا آرومی و بی قراری تون چیزی به طور کاملً طبیعیه. شما امروز فقط واسه اینکه از منزل خارج بشوید ممکنه که به یه فروشگاه و یا مکانی تفریحی و گردشگری برید. اگه تا آخر روز پیشرفت چندانی نداشتید زیاد به خودتون سخت نگیرید.

آبان: شما امروز نسبت به خود حس خوبی دارین و همین اعتماد به نفس بالا دلیل خوبیه که شما بخشی از پولتون رو واسه خرید وسایل خاص اختصاص بدین. شما نسبت به آینده خود فوق العاده خوش بین هستین، این موضوع باعث می شه که به فکر جفت و جور کردن یه زندگی لوکس واسه خود بیفتید. ولی بهتون پیشنهاد می کنیم قبل اینکه واسه خودتون هزینه های اضافی تراش بدین چند روزی صبر کرده تا ببینین که اون موقع چه نظری دارین.

آذر: امروز ماه به نشونه شما برگشته و شما رو حساس و ضعیف کرده، واسه اینکه شما دوست دارین احساسات خود رو با فرد خاصی در میان بذارین. اما فقط در مورد بخشی از نیازها و ترسای خود صحبت کنین؛ الان شما نسبت به عکس العملای بد و منفی زیادتر از اندازه حساس شدین. با اینحال تا چند روز آینده اعتماد به نفس خود رو باز پیدا می کنین و قادر میشین تا بر هر مانعی پیروز شدین.

دی: شما معمولاً تا موقعی که دلیل خوبی نداشته باشین خوش بینی و حس مثبت خود رو مخفی نمی کنین و البته امروز این کار واسه شما سیاستی عاقلانه حساب می شه. شاید شما فکر می کنین که افتخار کردن و بالیدن به اعتماد به نفستون بقیه رو می رنجاند و حالا شمام می خواین از این کار دوری کنین تا بقیه هم از ایدهاتون پشتیبانی کنن. حالا خوبیش اینه رفتارای سیساتمدارانه شما به نتیجه می رسه، پس به حس ششم خود اعتماد کنین و اون کاری رو که فکرمی کنین بهترین کاره انجام بدین.

بهمن: امروز اصرار کردن روی اعتقاداتان، چه در محل کار، خونه و یا اجتماع که باشه باعث بالا رفتن قدرت شما می شه. روش خاص شما واسه نگاه کردن به جهان می تونه واسه بقیه هم الهام بخش باشه، پس وقتی در مورد نگاه خود نسبت به آینده صحبت می کنین، هیچ حقیقتی رو مخفی نکنین. با فکر کردن به نگرانیا و آرزوهای الکی و به درد نخور وقتتون رو تلف نکنین. عوضش فقط لحظه حال رو درک کرده و رهبری تموم کسائی که میخوان از شما پیروی کنن رو برعهده بگیرین.

اسفند: دور و بر شما رو دوستان و همکارانی محاصره کردن که می تونن جوی مطبوع و مناسب رو براتون جفت و جور کنن. امروز رویاهای شما به طور کاملً روشن هستن و شما می تونین با افراد هم فکر خود اونا رو درمیون بذارین. یه مهمانی می تونه مکان به طور کاملً مناسبی واسه پیدا کردن صمیمیتی که خواهانش هستین باشه، اما شما حالا می تونین به یه شام کوچیک بیرون از منزل هم اکتفا کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*