فال روزانه : فال امروز ۱۶ فروردین

فال روزانه ۱۶ فروردین

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال قهوهفال انبیا

فروردین: ممکنه باور داشته باشین که می تونید از پس کارای امروز برآمده و همه وظایف خود رو انجام بدین. حالا خوبیش اینه شما می تونید برداشت درستی از موقعیت داشته باشین و زمانیکه می فهمید که همه اینا بازیه متوجه می شید موضوعی نیس که شما رو در دردسر بندازه. حالا خوبیش اینه یهویی می تونید کارایی رو که باید زودتر انجام می دادین شروع کنین و با به کار گیری تمرکز بالا و انرژی کافی که دارین کارا کمی خود رو به پایان برسونین. فقط یادتون باشه هرچه زودتر دست بکار شید زمان بیشتری واسه استراحت دارید.

اردیبهشت: ممکنه امروز کمی احساس ناامیدی کنین. شاید از همه کارایی که دیروز مجبور به انجامشون بودین خسته شده باشین و بدنبال روزی می گردید که استراحت کنین. اما دنیای شما چیز دیگری براتون داره و حتی اگه شما وقتی رو واسه تفریح اختصاص بدید باید وقتی رو هم واسه انجام کاراتون در نظر بگیرین. حالا خوبیش اینه لازمه که قبل از شروع تعطیلات پایان هفته کارای تموم نشده تون رو به پایا ن برسونین. مهم نیس که چه احساسی دارین مهم اینه که موثر و موثر باشین.

خرداد: امروز اتفاقات زیادی می افتد و با وجود اینکه شما تلاش می کنین نمی تونید بر همه چیز کنترل داشته باشین. شما می تونید زمان معینی رو از روزتون رو به دقیق شدن و فوکوس کردن روی کارتون اختصاص داده و اجازه بدید تا بقیه راه خودشون رو برن اما شاید راه شون درست و مطمئن  نیس. شاید امروز اتفاق مهمی می افتد که تمرکز رو از شما گرفته و شما رو از کاری که در حال انجامش بودین باز می داره. انعطاف پذیری ذاتی شما باعث می شه تا بتونین بر این ماجرا پیروز شدین اما با این وجود مهمه که وظایف خود رو خوب انجام بدین مخصوصا زمانیکه بقیه روی شما حساب می کنن.

تیر: ممکنه نیاز داشته باشین که امروز از ارزش خود دفاع کنین چون که باعث می شه بقیه بفهمن شما چه نقشی در پیشبرد شرایط دارین . معمولا شما دوست دارین که عقایدتون رو واسه خودتون نگاه دارین با این وجود سکوت شما حالا می تونه به غلط نشون دهنده رضایت تون باشه. زمانیکه شروع کنین تا خودتون رو تفسیر کنین ممکنه گفتگو در راه دیگه ای بیفته. آرامش خود رو از دست ندین؛ فقط به بحث و موضوع اصلی پرداخته تا دیدگاه های خود رو بگید.

مرداد: ممکنه فکر کنین که دوباره به راه درست خود برگشته اید مخصوصا اگه با موفقیت مشکلی رو  که دیروز بوجود اومده بود حل کردین. اما بدیش اینه ممکنه هنوز این مشکل به طور کامل حل نشده باشه حتی اگه همه چیز درست و خوب به نظر می رسد. حالا خوبیش اینه این یه ایده روان شناسی نیس؛ شما مجبور به تکرار گذشته نیستین. با این حال هنوز جزییاتی مونده که باید مشخص شن و شما میتونین که بلاخره این مرحله رو هم با موفقیت کلکشو بکنین و به مرحله بعد برید.

شهریور: سیاره حاکم شما عطارد امروز از ژوپیتر خوشحال انرژی دریافت می کنه و هر فکر کوچیکی رو به یه مقاله و داستان فلسفی تبدیل می کنه. شما می تونید تقریبا هر چیزی رو توجیه عقلانی کنین و این کار از شما یه گفتگو کننده عاقل و دانا می سازه. بدیش اینه واسه تون سخته که جنبه منفی قضیه یه موقعیت رو ببینین تا زمانیکه دیگه زمان اون می گذره. به یه روش اکتفا نکنین چون که ممکنه کارایی لازم رو نداشته باشه. اگه این کار رو بکنین زمان و انرژی با ارزش و گرانبهایی رو از دست می بدید.

مهر: ممکنه امروز احساس خیلی مثبت و خوبی نداشته باشین حتی اگه بتونین اهداف و چشم انداز بسیار خوبی واسه خود تصور کنین. این به خاطر اینه که شما امروز بیشتر از همیشه واقع بین هستین و هم اینکه می تونید مشکلات رو ببینین. ممکنه به خاطر تردیدهای داخلی با خودتون درگیری داشته باشین. حالا خوبیش اینه این حس بدبینی تون زیاد دووم نمیاره؛ مخصوصا اگه قبل اینکه در زندگی تون با مشکلات و مسائل جدی مواجه شید اونا رو تصور کرده و براشون راه حلی پیدا کنین.

آبان: با وجود اینکه امروز شما می تونید به اندازه کافی باهوش باشین تا واسه مشکلات زیادی که دارین راه حلی پیدا کنین مایل نیستین که قبل از موقع سیاست های خود رو با بقیه در میان بذارین. به جای رهبری کردن یه رژه با شکوه بهتره که کار خود رو شروع و انچه که لازمه رو انجام بدین تا به اهداف خود برسین. اگه موفق شدید بعدا می تونید درباره روش تون با بقیه صحبت کنین به جای اینکه وقتی هنوز مطمئن نیستین که کارتون درسته یا نه در مورد اون صحبت کنین.

آذر: واسه تون سخته که امروز واقع بین باشین چون که اعتماد به نفس زیادی دارین. شما مطمئنین که می تونید تقریبا هر کاری که اراده کنین رو انجام بدین. بدیش اینه اگه پای خود رو بیشتر از گلیم تون دراز کنین در هچل بدی گیر می کنین. اما به جای عقب انداختن قول و قرارهایتان می تونید واسه انجام دادن وظایف جور واجور قدرت یه سوپرمن رو داشته باشین.  بهتره که از قبول کردن کارایی که نمی تونید انجام بدین دوری کنین.

دی: روش دیگری ممکنه با سیاستاتون در اختلاف باشه با این حال ایده خیلی جالبی نیس که این اختلاف رو به یه جنگ تموم عیار تبدیل کنین تا برتری خود رو نشون بدید. حتی اگه روش شما بهتره باز کردن این درگیری کمکی به شما نمی کنه تا فرصتی که بدنبالش هستین رو به شما بده؛ فقط مشکلات دیگری رو سر راه شما ایجاد می کنه. شاید این فرصت خوبی باشه که شما با انصراف از این موقعیت هوش و درایت خود رو نشون بدید و برنامه خود رو پیش ببریدو بعد دوباره وقتی همه آماده کار شدن شمام تلاش خود رو شروع کنین.

بهمن: شما امروز با ظاهر مثبت و ادعای جربزه نمی تونید بقیه رو راضی کنین. اما اشتیاق شما جانشین معتبری واسه کار آسونه و نمی تونید به آرزوهای جاه طلبانه خود برسین. اگه اهداف خود رو زیادی بالا بگیرین باید قادر باشین که به همه مشکلات پیروز شده و به موفقیت برسین اما انتظار نداشته باشین که سریع به نتیجه برسین. شاید بیشتر از اینکه فکرش رو بکنین نیازمند وقت و انرژی هستین.

اسفند: امروز کارای زیادی واسه انجام دادن دارین با این حال لازمه با وجود تموم فرصت ها تلاش خود رو بیشتر کنین. حتی اگه احساس خستگی می کنین خود رو واسه ادامه راه آماده کنین. بیشتر زمانیکه به مانع غیر قابل عبوری برخورد می کنین ایمان و اطمینان خود رو از دست می بدید اما حالا آماده هستین که عزم خود رو جزم کنین و به بقیه اراده خود رو نشون بدید.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *