فال روزانه : فال امروز ۱۶ مرداد

فال امروز ۱۶ مرداد – ۶ aug

از صبح تا آخر شب بر شما چه می گذره؟!…

فروردین: الان بهرام -سیاره بخت شما- کمی غیر قابل کنترل شده و شما رو به عملی تشویق می کنه که ممکنه به زودی باعث پشیمونی تون شه. شاید شما واقعاً باور کرده باشین که روش بهتری واسه انجام دادن کاراتون دارین، در حالیکه فقط کارا رو خرابتر می کنین. امروز کمی خویشتنداری (فقط کمی!)، باعث موفقیت شما می شه؛ به شرط اینکه کمی اهل خطر کردن هم باشین.

اردیبهشت: امروز تمرکز کردن روی وظایفتون براتون خیلی سخت شده، واسه اینکه ونوس سیاره بخت شما وارد پنجمین خونه تون، یعنی خونه شادی و بازی می شه. با اینکه شما عادت ندارین از زیر بار مسئولیت هاتون فرار کنین، ولی امروز وسوسه می شید که این کار رو بکنین! به خاطر تموم امکانات هیجان انگیزی که بقیه دارن، بیشتر از اندازه خود رو عصبانی نکنین؛ همیشه ضرب المثل «مرغ همسایه غازه» رو یادتون باشه!!!

خرداد: امروز شما خیلی راحت نمی تونید بفهمین که در فکرتون چه میگذره، چون که سیاره بخت شما یعنی عطارد بوسیله اورانوس سرگردان و نپتون رویایی به جنب و جوش واداشته شده. شما می تونید تو یه لحظه خیلی پرتحرک شید و لحظه بعد انقدر آروم میشین که دلتون می خواهد به خونه رفته و همه چیز رو از یاد ببرین. متأسفانه بی تحرکی و سستی روشی عاقلانه و منطقی نیس! پس تصمیم خود رو بگیرین و بعد تا جایی که می تونین اون تصمیم رو پیگیری کنین.

تیر: الان شما چاره ای ندارین که به اندازه انرژی و توانایی های خود توجه کنین، واسه اینکه شما به خاطر سریع کار کردن خودتون رو خسته کرده اید. مطمئن شید که خشم بروز داده نشده شما رو به سمت انجام دادن کارای خطرناک جهت نمی دهد. قبل اینکه دست به کار احمقانه ای بزنین، دلایل خود رو بررسی کنین. کمی آینده نگری داشتن شما رو از پشیمونی فردا نجات می دهد.

مرداد: باوجود اینکه شما اهمیت پس انداز کردن رو درک کرده اید، ولی هنوز بی دلیل پول خرج می کنین و این خیلی ناراحت کننده س. حتی گر آدمایی دور و برتان هستن که در مسائل مالی به اونا تکیه می کنین و از نصایح شون استفاده می کنین؛ حالا زیاد به حرفهایشون گوش ندین، واسه اینکه امکان داره شما رو به راه درستی هدایت نکنن. این موضوع واقعاً موضوع پیچیده ای نیس: پس وقتی که حق انتخاب دارین، چیزایی رو که اصلاً لازم ندارین نخرید!!

شهریور: حالا که ونوس دوست داشتنی در نشونه شما قرار داره تابستون شما باید کمی بهتر شده باشه. باوجود اینکه شما دوست دارین تفریح کنین، ولی هنوزم قبل اینکه به تفریح کردن مشغول شید می تونید به دلایل خود واسه کار کردن فکر کنین. طبیعتاً شما نباید از زیر بار مسئولیتهایتان فرار کنین، اما اگه در آخر اعتراف می کنین که داشتن یه سرگرمی مناسب هم فعالیت سالمیه، پس واسه امروز این جوری برنانه ریزی کنین.

مهر: امروز ونوس سیاره بخت شما، در حالیکه باعث می شه بیشتر رویاپردازی کنین، وارد دوازدهمین خونه شما، خونه رویاها و تخیلات می شه. تخیلات شما امروز بیشتر از اینکه منبع الهام وخلاقیت بشن و بیشتر از اینکه سازنده باشن داغون کننده هستن و تفکرات احمقانه تون شاید فقط بوسیله خودتون پذیرفته بشن! براساس هر هوا و هوسی که به ذهنتون میاد عمل نکنین و اول به یافته های کارتون فکر کنین!!

آبان: امروز احساسات شدید شما می تونه باعث به وجود اومدن اتفاقات ناراحت کننده ای شه، مخصوصاً اگه شما از دست افراد دیگه عصبانی شید و احساسات خود رو با اونا درمیون نذارین . اگه شما به دوستانتون بگید که در فکرتون چه می گذره اولین قدم رو ورداشته اید، اما اگه هیچ کاری انجام ندین احتمال نداره مشکل رفع بشه. این سخن به معنی این نیس که شما چاره ای ندارین که هرچیزی اونا گفتن قبول کنین. به جای یه عملکردشتابزده، استفاده کردن از استارتژی ای که واسه حل کردن مشکلات دراز مدت استفاده می شه، بیشترین فایده رو داره.

آذر:  در حالیکه در حال تکمیل کردن یه پروژه هستین و  پشت سر هم در کارتون تأخیر به وجود میاد، باید صبر و حوصله خود رو حفظ کنین. در حالیکه نبود پیشرفت کاراتون شما رو بی طاقت و یا حتی مستأصل می کنه که به زور کارتون رو انجام بدین، باعث می شه ناامیدی شما هم بیشتر بشه. اما تصمیم نگیرید که کارای جسورانه انجام بدین، واسه اینکه الان این کار حرکت خوبی نیس. تشخیص دادن اینکه دیگردیدگاه های شما از رده خارج شده ان، دلیل خوبی به دست شما می دهد که کمی بیشتر صبر کنین.

دی: شما ایده های بسیار زیادی در مورد کارایی که می خواهید در آینده بکنین دارین و به زودی امکان این جفت و جور می شه که اولین قدمتان رو وردارین. اما درحالیکه وسوسه شده اید و فکرهای نادرستی می کنین، احساس می کنین که لازمه تصمیم دیگری بگیرین. معمولاً شما قبل اینکه دست به عملی بزنین دوست دارین صبر کنه تا همه چیز روشن بشه. با اینحال حالا زیادتر از اندازه علاقه مند شده اید که بدون دور اندیشی و احتیاط کافی دست به کار شین! یادتون باشه، صبور بودن می تونه بزرگترین توانایی شما باشه.

بهمن: اگه با در نظر گرفتن حرفه هایی که بقیه بهتون می زنند کار کنین، امکان داره که ارزش پولتون رو نفهمید و بیشتر پول خرج کنین. این سخن به معنی این نیس که بقیه قصد ضرر زدن به شما رو دارن؛ اونا فقط بیشتر از اندازه با شما مبهم حرف می زنند و این باعث شده سوءتعبیر شه و شما حرفه های اونا رو اشتباه برداشت کنین. وقتی که شما بی صبرانه می خواهید تصمیمی قطعی بگیرین و می شنوید که بقیه در مورد پشتیبانی کردن از شما حرف می زنند ممکنه ناخود آگاه گفته های اونا رو دستکاری کنین. اگه شما از عمق پیامهایی که بقیه واسه شما دارن مطمئن نیستین از اونا بخواین که روشن تر حرف بزنن!

اسفند: امروز عطارد با تفکرات تند و تیزش با نپتون سیاره بخت شما مقابله می کنه و شما به سمت افکار تخیلی جهت داده می شید. اما ونوس وارد برج سنبله می شه و شما باور می کنین که توجه تحلیلی از هرچیز دیگری مهم تره! با اینکه روشن بودن ذهنتون بهتون کمک می کنه تا تصمیم گیری بهتری داشته باشین؛ عقلانیت زیاد هم می تونه باعث شه که به بینش و درک خود مطمئن شید…

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *