فال روزانه : فال امروز ۱۶ مهر

فال روزانه : فال امروز ۱۶ مهر

فال روزانه ۱۶ مهر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو : فال گروه خونی  – فال حافظ اصلی

فروردین: امروز فعالیت های ذاتی حتی اگه شما رو از روشی که همیشه کاراتون رو انجام می بدید آزاد و بی قید کنن، براتون فایده ندارن. بدیش اینه شما وسوسه شده اید که دنبال نفس خود برید و می تونید خیلی راحت اطالاعات مهمی رو از دست بدین. مگه اینکه خیلی زود خبردار شین. عجله نکنین؛ آروم قدم وردارین و موقعی که تصمیم گرفتید کار بعدی خود رو انجام بدین فقط چشم خود رو باز کنین.

اردیبهشت: شما امروز هر کاری انجام می بدید که در بین کار کردن لذت ببرین. حالا خوبیش اینه یه نفر هم بهتون کمک می کنه، اون به اندازه کافی تلاش می کنه بهتون خوش بگذره، اما نمی تونه همه چیز رو راست و ریس کنه. در بین خوشحال بودن به قوانین هم عمل کنین، چون اگه وسوسه شید کاری انجام بدین که برخلاف وظیفه شناسی تون باشه، رئیستان فوری شما رو مجازات می کنه.

خرداد: شما امروز احساس خیلی خاصی نسبت به اتفاقات درست و نادرستی که دور و برتون رخ می دهد دارین. شما توانایی قضاوت کردن فوق العاده ای دارین، چون که الان قدرت قضاوت شما خیلی قوی شده و هم اینکه توانایی دیدن هر دو جنبه یه سوال به اون اضافه شده. فقط یادتون نره حرف شما سخن پایانی نیس، پس فقط به عنوان یه فرضیه اون رو بگید. به افراد دیگه زمان بدین، اونا نیاز دارن خودشون به آگاهی برسن.

تیر: امروز کمی دودل شده اید، حتی اگه بقیه به نفع شما کار کنن بازم فرقی نمی کنه. اونا شما رو تشویق می کنن رویاهای بزرگ داشته باشین، تا بتونن پروژه ای که قبلاً هم بهش سری زده بودین رو مطرح کنن. ولی شما در راه خود بمونین و فقط به خاطر اینکه بقیه ازتون می خواهند کار دیگری انجام ندین. شما خودتون بهتر می دونین که چه موقعی باید چه کاری بکنین.

مرداد: حالا مسئولیت های شما در خونه و خونواده خیلی زیاد شده، هم اینکه اگه واسه انجام دادن کارایی که فکر می کنین باید انجام بدین وقت کافی نداشته باشین، براتون مشکل درست می شه؛ ولی نباید احساس گناه کنین، بلکه باید موفقیت های خود رو جشن بگیرین. هر وقت که به خونه برگشتید اول خستگی در کنین و بعد با یه دیدگاه تازه به مشکلات و مسائل حل نشده توجه کنین.

شهریور:با وجود ژوپیتر عیاش و برج جدی زمینی در نشونه تون شما احساس آرامش می کنین، اما نمی دونین این آسایش و راحتی چقدر دووم میاره. امروز به طور کاملً متفاوت شده اید، چیزایی لبخند رو روی صورتتون می نشاند که قبلاً نمی تونست این کار رو بکنه. امروز بقیه هم متوجه رفتار مثبت و خوش بینانه شما می شن و حتی می تونن از شما درس گرفته و اون رو در زندگی خودشون به کار ببرن.

مهر: تمایل شما به لذت بردن از رویا پردازی تجربیات جادویی و به یاد موندنی ای رو براتون به یادگار گذاشته، اما وقتی که روی اهداف خود تمرکز می کنین اصرار و اصرار تون واسه رویا پردازی بیشتر می شه. اما امروز این اصرار به خاطر خوشی و شادی های کنترل ناشدنیه. شما احساس می کنین افراد زیادی کنترل تون می کنن و شما باید کارایی انجام بدین که موافق میل اونا باشه. پس خودتون رو از سخت گیری های خود آزاد کنین.

آبان:انرژی بین شما و بقیه در محل کار کم کم بیشتر می شه و خیلی عالی به نظر می رسد، البته چند روزی طول می کشد تا به بالاترین درجه خودش برسه. هر همکاری و عمل متقابلی رو به یه فرصت تبدیل کنین، اما یادتون نره که باید آگاه و روشمند باشین تا بتونین به راه مطلوبی از پس مشکلات جدید بر بیایید.

آذر: شما امروز با احساس خوبی نسبت به خود از خواب بیدار می شید. شاید دلیل این حس خوب این باشه که دیشب خواب خوب و راحتی داشتین. اما دلیل ان هرچی باشه شما امروز احساس می کنین که اتفاق خیلی خاصی براتون اتفاق می افتد. هرچقدر که بیشتر در این رویا سیر می کنین، بهتر می تونید فرصتها رو تشخیص بدید.

دی:امروز فرقی نمی کنه که چقدر واسه عوض کردن نگاه های خود تلاش کنین، شما هنوز به منفی بافی باقیمونده از گذشته خود چسبیده اید. تغییر دادن اونا رو از یاد ببرین، به جای اینکه تلاش کنین از تموم اونا دوری کنین بهتره که به آسیب های قدیمی خود فکر کنین و اجازه بدین که به طور طبیعی و کم کم از زندگی تون خارج شن. تا فردا ظهر که ماه نشونه شما رو ترک می کنه رفتارای غیر منطقی شما هم کمتر می شه.

بهمن: امروز قبول کردن تشکرا و تعریف های بقیه براتون سخته، چراکه فکر می کنین لیاقت این تعریف ها رو ندارین. بدیش اینه با وجود تموم این توجهات و تشویق های افراد دیگه شما هنوز اعتماد به نفس پایین گذشته خود رو دارین. جنگیدن با چیزای روشن رو تموم کنین؛ فقط احساسات قلبی خود رو بیرون بریزین و بدون نگرانی و ناراحتی خبرها و سخنان خوب رو دریافت کنین.

اسفند: امروز قبول کردن انتقادها کار راحتیه، چون که با رفتاری درست و از روی مهربانی بیان می شن. اگه بقیه نظرات سازنده خور رو بیان می کنن؛ فقط می خواهند به شما بگن واسه موفق شدن چه کارایی باید انجام بدین و قصدشون این نیس که به اشتباهات شما اشاره کرده و اونا رو به رختان بکشن. پس به حرف های کسائی که دوستتون دارن گوش بدین، چون که فرصت نابی بهتون رو کرده که می تونید با شنیدن واقعیت زندگی خود رو بهتر کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*