فال روزانه : فال امروز ۱۷ آبان

فال روزانه : فال امروز ۱۷ آبان

فال روزانه ۱۷ آبان

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال موفقیتفال حافظ

فروردین: با اینکه شما می تونین فکرتون رو روی جزئیات متمرکز کنین، ولی فعلاً بذارین که از شما دور باشن. عشق رو راست شما تا اندازه ای می تونه واسه اینکه هرچیزی در راه درست خود قرار بگیره کافی باشه. به مشکلات فکر نکنین حتی اگه موقتاً به رد کردن اونا مبادرت می ورزید. هر مسأله بحرانی که به وجود بیاد شما می تونین با اون روبرو شید، و اگه بحرانی نباشه دست کم روز خوب شما رو خراب نمیکنه.

اردیبهشت: شما با روشای انجام دادن کارا که خارج از عادات عادی هستن خیلی راحت گیج میشین، هنوز اعتماد زیادتر از اندازه نامعمولتان می تونه دردسر بسازه. حتی اگه که می خواین خیلی راحت واسه خودتون فرصتی رو بسازین، ممکنه که چیزی مهم رو از دست بدین و ممکنه مشکلی رو که می تونه بدتر شه ندیده بگیرین. تلاش کردن واسه داشتن یه دید متعادل مفیدتر از اینه که از مشکلات دوری کنیم.

خرداد: وقتی که شما بخش نهفته احساستون رو بررسی می کنین، به طور باحالی حیرت زده میشین، واسه اینکه اون چیزی که شما الان یاد می گیرین می تونه اثر مثبت فوری روی روابط مهم شما داشته باشه. احتمال داره که امروز بیشتر به خیالات ذهنی خود بپردازید، اما حالا زمان مناسبی واسه خیالات بی نتیجه نیس. توجهتون رو همراه با واقع بینی صرف کار کردن روی مهم ترین اولویتا بکنین.

تیر: همون طوری که امروز ستاره ژوپیتر مقابل خورشید قرار گرفته شمام می تونین معاشرتی تر باشین. وقتی که بقیه شما رو تشویق می کنن، خوشحال بودن راحته، بازم شما می تونین احساسی جدی تر به اون چیزی که انجام می دین داشته باشین. شم فهم قوی شما از اون چیزی که اتفاق میفته می تونه واسه شما خوش شانسی بیاره. بالا رو نشونه بگیر و از خطر کردن نترس.

مرداد: زمان این شده تا برروی موجهای خوشی که به زندگی شما جریان دارن سوار شید. با اینکه شما میتونی بسیار پرانرژی و گرما باشی، ولی به یاد داشته باش آدمایی رو که این احساساتتون رو درک نمی کنن درهم نکوبی. البته شما نمی خوای که بیکار بشینی واسه اینکه با شور و شوق خیلی زیاد میخوای چیزی که رو که در اختیار داری به جهان عرضه کنی. امروز بذرهایت رو بکار تا بعداً بهترینا رو برداشت کنی.

شهریور: حتی اگه از احساساتت مطمئن نیستی، الان که ماه به برج سنبله برگشته بهتره که بهشون اعتماد کنی. حتی اگه با مشکلات جدی روبررو هستی، امروز شاید معطلی ای در اونا به وجود بیاد. شما در مورد چگونگی لذت بردن بیشتر از زندیگتان عقاید جالبی داری. اون چیزی که بقیه از شما به عنوان خوشبختی می بینن به طور کاملً نتیجه اینه که شما خوب مسائل رو می فهمی.

مهر: اگه شما به طور طبیعی خلاق هستی، زمان مناسبیه واسه اینکه هنرت رو نشون دهی، چون که با کار کردن میتونی عمیق ترین احساساتت رو بگی. اما باید با استعداد و دانشی که داری انجام بدی. اون چیزی که تا حالا به دست آورده ای نتیجه استفاده درست از استعدادهایت بوده.

آبان: ممکنه فردی حالا وارد زندگیتون شه تا شما رو با یه تصور جدید روبررو کنه و به یه میدون جدید تفکر هدایت کنه. نیرویی که در برابر تغییرات آینده دووم می آورد رو هدر نده. حقایقی که کشف می کنی می تونه شما رو از موقعیت ناخوشایندی که در اون هستی خارج کنه. جریانای عادی روزمره شما رو هدایت می کنه، از اینکه اونا رو وارد زندگیت کنی نترس.

آذر: بپا وقتی که در حال تفریح کردن هستی مسئولیتهایت رو یادت نره. فکر زیرکانه ایه که دلبستگیهای همیشگی ات رو به عملکردی مثبت تبدیل کنی. هر تغییری رو که در نظر داری بکنه چون که ژوپیتر الان بر موفقیتهای زمینی اشاره داره.

دی: شما امروز می تونین از آمیزه جادویی بینش خلاقانه و آرزوهای دنیوی ات استفاده کنی. با اینکه شما حتماً آدم تنبلی نیستی، ولی نمی خوای واسه رسیدن به هدفهایت تلاش بیشتری بکنی. حالا واسه اینکه یه پروژه جدید رو تقبل کنی فرصت مناسبیه. هر تصمیمی که بگیری تعهدی برات به وجود می آورد که باعث می شه روی مهمترین مسائل تمرکز کنی.

بهمن: ستاره ژوپیتر و اورانوس خبرهای خوبی واسه دو هفته بعد داره، درحالیکه امروز حرکت از ژوپیتر به سمت خوشید درک و فهم شما رو نسبت به رابطه بین مسئولیتهای احساسی و معنویاتتان زیاد می کنه. یه بینش جدید می تونه شما رو به راه متفاوت هدایت کنه، اما نباید زمانت رو هدر بدی. به یاد داشته باش، حالا زمان مناسب شده، فقط باید بیشتر تلاش کنی.

اسفند: رابطه برقرار کردن با یه گروه هم فکر می تونه امروز برات باحال باشه. این کار باعث یه رشد خلاقانه در شما شده و وقتیه تا از زندگیت لذت ببری. شما حتی آمادگی این رو داری که کاری رو خارج از بخش کارای قبلی ات بکنی. درمورد اینکه بقیه چیجوری فکر می کنن نگران نباش، بخشی از فعالیت شما قراره عوض شه تا روش زندگی ات رو بازیابی کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*