فال روزانه : فال امروز ۱۷ اردیبهشت

فال روزانه ۱۷ اردیبهشت

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: انعطاف پذیر بودن به شما کمک می کنه تا امروز از پس مشکلات خوب برآیید، اما در واقع هر چی از روز می گذره می ببینن این کار براتون سخت تر و سختتر می شه. ممکنه تو یه موقعیت یه روش راه چاره باشه اما همون روش در موقعیت دیگری به کار نیاد. اگه شرایط اون طور که دوست داشتین پیش نرفت، نگران نشید. صبر کنین تا زمان شما رو در حل این مشکل راهنمایی کنه.

اردیبهشت: ممکنه امروز واسه لحظاتی زندگی به نظرتون شیرین و دوست داشتنی بیاد، با وجود اینکه مسائل و مشکلات زیادی دارین اما دوست ندارین که روزتون رو واسه فکر کردن به اونا هدر بدین. باید کاری کنین تا جریان کاراتون رو از جا در آورد و آروم کنه اما شاید اتفاقی میفته که نمی تونین به هدف تون برسین. وقتی که نمی دونین چیکار باید بکنین بشدت گیج و دستپاچه میشین. اما بتونین اگه راه خود رو در روزای آینده تغییر بدین استرس و فشار روحی رو کاهش می دین. پس لازم نیس همین الان تصمیم مهمی بگیرین.

خرداد: به جای اینکه مشکلات رو خط بزنین، به هر اتفاق به عنوان هشداری نگاه کنین که به شما یادآوری می کنه که باید جریان زندگی خود رو آروم کنین و به راه درست برگردین. مسائل ساده ای مانند تاخیر داشتن در قرار ملاقات یا فراموش کردن تعهد و قول هاتون نشونه هایی از مشکلات اساسی تر هستن. انرژی خود رو سر احساسات منفی تلف نکنین؛ بهتره که به وظایف خود فکر کنین و بدنبال زندگی آروم تری باشین.

تیر: امروز اتفاق غیر منتظره ای براتون میفته و شما نمی تونین دلیل موجهی واسه اون  پیدا کنین. خیالات وخیالات تازه ای از ضمیر ناخودآگاهتان سر بیرون می یارن و بهتره به جای ندیده گرفتن شون به اونا توجه کنین. به رویاهاتان اجازه پرواز بدین و ببینین شما رو به کجا می برن. شاید مقصد پایانی شون رو ندونین، اما دست کم می تونین احساسات خوابیده خود رو بیدار کرده و بهتر اونا رو بشناسین.

مرداد: مهم نیس که شما چقدر مصمم هستین تا به اهداف تون برسین، مسئله اینه که امروز اتفاق غیر منتظره ای میفته که شک می کنین که دارین راه درستی می رید یا نه! ممکنه اونقدر توانایی داشته باشین که همه مشکلاتی رو که سر راه شما قرار گرفتن از بین وردارین، اما ممکنه این نیات بقیه باشه که مانع اصلی شما باشن. سر و کار داشتن با مردمی که عصبی هستن بسیار سخته اما شما خوب از عهده این کار بر میاید. شاید امروز زیاد احساس خوبی نداشته باشین، اما در واقع امروز روزیه که بدون هیچ سختی ای می تونین راه آینده خود رو پیدا کنین.

شهریور: بهتره امروز دست از سرزنش کردن خودتون وردارین. شما معمولا دوست ندارین به کاری بپردازید که می دونین نتیجه خوبی نداره. در این فکر هم نیستین که کارای کوچیکی انجام بدین و نتیجه بزرگی بگیرین؛ لازم نیس واقعیت دقیقا اون چیزی باشه که شما تصور می کنین.

مهر: بادی از تغییرات بر فراز آسمون زندگی تون در حال وزیدنه، اما واسه شما سخته که دست به کار شید چون که هنوز آمادگی این کار رو در خود نمی ببینن. برگشت عطارد به سیاره شما نشون دهنده اینه که باید هدف خود رو در زندگی مشخص کنین. درباره سفری که در آینده دارین فکر کنین، اما تا زمانیکه تصمیم درستی نگرفته اید راه نیفتید. به همه راه ها فکر کنین تا بتونین بهترین اونا رو انتخاب کنین.

آبان: برگشت ماه به نشون شما امروز باعث می شه تا بتونین در رابطه تون با دوست نزدیک تون تجدید نظر کنین. زمانیکه شما چاره ای ندارین تا به مسائل حیاتی عکس العمل نشون بدین دوست ندارین که حتی درباره اونا فکر کنین. درخواست کمک نشونه خوبیه؛ اما شما دوست دارین خودتون به تنهایی و یه تنه از پس مشکلات برآیید. کمی تامل کنین تا فرصتایی که در راهند برسن و اون وقت بدون هیچ سختی ای می تونین از بین اونا بهترین شون رو انتخاب کنین.

آذر: به نظر می رسه امروز بقیه معنی حرفایی که میزنن متوجه نشن و یا حتی حرفای بی معنی بزنن. اما شما می تونین از این فرصت استفاده کنین و از بین حرف هاشون به اطلاعات مفیدی دست پیدا کنین و براساس اون اطلاعات اراده کردن کنین. ممکنه وسوسه شید تو کاراشون دخالت کنین و اینطوری می تونین بر شرایط مسلط شید. این کار شما ناامیدیتون رو نابود می کنه. اما بهتره صبر کنین و اجازه بدین شرایط خود به خود درست شه و شما دخالت نکنین.

دی: بیشتر مسائل جزیی می تونن یه موقعیت بزرگ رو تحت تاثیر بذارن. بخاطر همین، مطمئن شید که بدون هیچ سختی ای از هر مسئله ای نگذرید. حتی اگه وسوسه شدید که از موضوعی بیخیال شین، به این فکر کنین که شاید این غفلت شما باعث بوجود اومدن مشکلات بزرگی شن. مشارکت و همکاری با بقیه خیلی خوبه، اما اول مطمئن شید که بر همه حولوحوش کار مسلط هستین.

بهمن: تنها وقتی که فکر می کنین زمان بازی نزدیکه، نباید از کارتون دست کشیده و عقب نشینی کنین. شما چاره ای ندارین به برنامه هایی که از قبل واسه خود طراحی کرده بودین بپردازید و حتی ممکنه این کار در تعطیلات آخر هفته هم شما رو به خود مشغول کنه. اما اگه کمی تفریح و گردش تون به تاخیر افتاد نگران نباشین. پرداختن به وظایف و مسئولیتایی که دارین باعث می شن بعد از تموم شدن کار احساس آرامش و اعتماد به نفس کنین.

اسفند: شما دعا می کنین تعطیلات زودتر برسن، اما بدیش اینه واسه  تحقق این آرزو کاری از دست شما برنمیاد. اگه درگیر مسائل خانوادگی شدین، فکر نکنین که می تونین با پرداختن به مسائل دیگه و کارای غیر لازم از زیر این وظایف در برید. حالا خوبیش اینه، شما میتونین که از عهده این درگیریای عاطفی برآمده و با دوستان تون به تفریح بپردازید.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *