فال روزانه : فال امروز ۱۷ اسفند

فال روزانه ۱۷ اسفند

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: امروز به فکر بازی و تفریح هستین، اما واقعا گیج شدین و نمی دونین چیجوری به چیزایی که می خواهید برسین. سیاره بخت شما یعنی عطارد معمولا شما رو در راه درست قرار می دهد، اما حالا ارتباطش با نپتون تیره و تار باعث می شه بادها در جهت مخالف بوزد! واسه رسیدن به اهدافتون عجله نکنین. اگه خیلی مشتاقید که همین حالا به جایی که می خواهید برسین، ناامیدیدردسرساز می شه. درعوض آروم تر حرکت کنین و درزمان راه از تجربیات خود لذت ببرین.

اردیبهشت: شما امروز غرق در خیال و رویا شدین و موقعی به مشکل برمی خورید که نتونین فرق بین رویا و واقعیت رو تشخیص بدید. شما می تونید با فکر کردن در مورد زندگی ای که خودتون برگزیده اید از رویاهایتون استفاده بهینه ببرین. جزئیات تصویر ایده آلی که واسه خودتون رسم کردین رو تصور کنین، اما فعلا در موردش با کسی حرفی نزنین. درحالیکه پله به پله در کارتون پیشرفت می کنین، روی مقصد و نتیجه کار تمرکز کنین.

خرداد: بعد از اینکه شبی رو با خوابهای عجیب پشت سر گذاشتد، دلتون می خواهد روز جدید همونطوری باشه که براش برنامه ریزی کرده بودین! اما دیر وقتی نیس که شما در کنترل کردن واقعیت به مشکل برخورده اید و هرچه بیشتر تلاش می کنین، شرایط سخت تر می شه. الان شما باید با خودنمایی کردن به مسئول بودن، صلاحیت و لیاقت خود رو نشون بدید! تا وقتی که شما خودتون خود رو باور نداشته باشین، نمی تونید تصویر ذهنی تون رو به واقعیت تبدیل کنین.

تیر: امروز در حالیکه ماه نشونه تون رو ترک کرده و وارد قلمرو برج پرنشاط اسد می شه، شما کمی احساس سبکی می کنین. اما هوز اثرات احساسات حل نشده مربوط به گذشته در شما باقی مونده. تلاش واسه عقلانی کردن پیشرفته های آینده، شما رو تو یه نقطه کور و بی آخرسر نگه می داره. به جای تکیه کردن به کلمات، فقط براساس چیزی که می دونین و در لحظه حال دست به عمل بزنین.

مرداد: ملاقات ماه با نشونه شما بهتون قدرت می دهد بدون این که در قبال کارتون انتظاری داشته باشین، احساسات خود رو بگید. اما بازخوردی که امروز دریافت می کنین اصلا براتون به درد بخور واقع نمیشه؛ چراکه به دلیل بسته شدن رابطه بهرام و نپتون افراد دیگه اصلا درک روشنی از شما ندارن. به خودتون اعتماد کنین و واسه احساسات خود بیشتر از احساسات افراد دیگه اهمیت قائل بشوید.

شهریور: امروز تلاش می کنین آزاد باشین، اما خودتون هم می دونین که مسئولیتهای خیلی زیادی پیش رو دارین که باید ظرف چند روز آینده تمومشون کنین. بدیش اینه انگار با همه چیز بیگانه اید؛ این اتفاق مثل سندی می موند که با زبون خارجی و نامفهوم نوشته شده باشه و شما مجبورین اون رو امضا کنین!! البته باید بدونین که مشکل فقط تو یه چیزه؛ شما نمی دونین که کدوم بخش از شما قراره وارد بازی شه!

مهر: بذارین رویاهایتون به هر جا می خواهد سر بزنه!! واسه اینکه هر تلاشی بکنین که اون رو کنترل کنین شکست می خورید. امروز خیالات شما انقدر شدت پیدا می کنن که نمی تونید آرامش داشته باشین. شما می دونین که در نقطه تغییر و عبور  از یه مرحله به مرحله دیگه هستین، پس تلاش نکنین جلوی خیالات ذهنی خود رو بگیرین. درعوض این قدرت خلاقانه خود رو تبدیل به تصویر روشن و واضحی کنین که همه مردم بتونن ازش استفاده کنن.

آبان: شما امروز در کانون توجه بقیه هستین و نسبت به عشق و علاقه ای که نثارتون می شه حس خوبی دارین. بیشتر وقتا می تونید نسبت به نیازاتون راز نگه دار باشین، اما حالا بیان کردن اونا براتون خیلی راحته. البته حتی اگه درمورد اون حرف هم بزنین باز انگیزه و محرک شما مرموز باقی می مونه. افراد دیگه راضی نمی شن، مگه اینکه اونا هم بفهمن پشت پرده چه خبره! یادتون باشه که وظیفه شما نیس چیزی که با حرف و کلمه قابل تعریف نیس رو واسه بقیه توضیح بدید.

آذر: امروز ماه آتشین برج اسد با ذات الهی شما در رابطه می شه و این ترکیب به نفع شما تموم می شه. اما شما می دونین که نمی تونید زیاد از مسئولیتهایتان فرار کنین! و باید کارایی که قول داده بودین رو تحویل بدید. با اینحال کارای شما واسه آدمایی که می خواهند نقش رهبر و راهنما رو داشته باشن پوشیده می موند. پس آروم تر کار کنین و در بین کار برنامه ها و کاراتون رو واسه افراد دیگه توضیح بدید.

دی: زندگی پیچیده می شه!! به خصوص اگه بخواین دست به عمل زده و کاری هیجان انگیز انجام بدین. بدیش اینه شما نمی تونید راحت باشین و هرکاری دلتون خواست انجام بدین. سلسله روابط پیچیده ای در زندگی شما هست و مانع می شه که در مورد افراد دیگه زیاد صحبت کنین. پس فعلا عاقلانه تره که با قدرت کس دیگه ای موافقت کنین و چیزهای مورد علاقه خود رو واسه وقت دیگری نگه دارین.

بهمن: رابطه نامتجانس بهرام و نپتون در نشونه خودرای شما از ابرهای خیالی که بالاتر از زندگی واقعی هستن می کاهد. در روزای دیگه شما خیلی راحت می تونید بدون تقلید کردن از افراد دیگه عضوی از گروه های اجتماعی باشین. اما امروز اونا رفتار عجیب شما رو یا درک نمی کنن و یا نمی پسندند. حتی شاید هم عقیده داشته باشن که شما لجوج هستین. البته حقیقت هیچ وقت مخفی نمی موند. متفاوت بودن شما دلیل نمی شه که نتونین با افراد دیگه خوب برخورد کنین.

اسفند: امروز تلاشهای شما واسه نشون دادن دلسوزی و درک کردن بقیه شاید به ثمر ننشیند. البته این سخن بدین معنی نیس که تلاشهایتان به طور کامل بی فایده س؛ بلکه معنی اش اینه که شما مطئن نیستین که دقیقا چی خیلی مهمه. حتی حس می کنین چشماتون رو بسته ان و دور خودتون می چرخید!! به جای اینکه تلاش کنین به افراد دیگه کمک کنین، یادتون باشه که یه کار کوچیک و کمی مهربانی می تونه یافته های خیلی بزرگی به همراه داشته باشه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *