فال روزانه : فال امروز ۱۷ بهمن

فال روزانه ۱۷ بهمن

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: ممکنه تو ذهن تون شما یه پرنده آزاد باشین، اما کارای روتین و روزمره فرصت کمی در اختیار شما قرار می ده تا مجالی واسه خیال بافی داشته باشین. شما راحت می تونید راه حل خلاص شدن از این موقعیت سخت و پیچیده رو پیدا کنین. ممکنه کمی پیچیده باشه؛ به هر حال، اولین قدم همیشه سخته. شما همیشه کاراتون رو استادانه و استادانه شروع می کردین، و پریشونی موقعیت الان که در اون قرار دارین، شما رو کمی ناامید کرده. خود رو واسه اینکه نتونستید امروز از احساسات تون پیروی کنین، سرزنش نکنین. اما حالا کافیه بهترین کاری که در توان تونه رو انجام بدین.

اردیبهشت: ممکنه امروز احساس کنین که از طرف کسی چشم می خورید چون که سیاره حاکم شما ونوس شما رو با شخصی آشنا می کنه که باعث میشه شما عصبی شده و احساس پریشونی کنین. مواجه شدن با افکار و ترس هاتون می تونه راه خوبی باشه تا شما دریابید که چه چیزایی در شما احساس امنیت و رضایت ایجاد می کنن. شاید این کار حالا کمی سخت باشه، اما تغییراتی که درست در جلوی روی شما درحال ایجاد شدن هستن، باعث می شن تا شما بتونین به اهداف دراز مدت خود برسین.

خرداد: ممکنه امروز احساسات شما باعث شن که کمی از حالت طبیعی خود خارج شید. در این حالت شما به سختی می تونید تشخیص بدید که باید چیکار بکنین و اصلا چه کاری درسته؟! اما یهو شما آماده بیرون اومدن از این حالت شده و می تونید با اون چیزی که باعث شده بود تا شما دچار این حالت شید، فاصله بگیرین. ولی یهو لحظه ای بعد درمی یابید که کار کردن براتون سخت شده و نمی تونید تا همه کارا رو بدرستی انجام بدین. با وجود اینکه به نظر می رسد باید واسه این موقعیت واسه اراده کردن هاتون از قانون ” همه یا هیچ” استفاده کنین، اما شاید بهتر باشه که کمی فکر کنین و نقطه میانی رو که واسه تون بهترین نتیجه رو داره در پیش بگیرین.

تیر: امروز به نظر می رسد کمی پریشون هستین و نمی تونید از اعمال تون ، نتیجه مشخصی توقع داشته باشی. بخاطر این سخته که ذهن تون سروسامون بدید. اگه فکر می کنین که یکی از نزدیکترین دوستان یا همکاران تون مانع کارای شماس، تلاش کنین به جای اینکه عصبی شید و مثل آسیاب بادی دور خود بچرخید دلیل رو در رفتارها عکس العمل های خود جستجو کنین. ، مشکلات بسیار جدی و سخت به نظر می رسند، حتی اگه شما اونا رو تو ذهن تون ایجاد کرده باشین و وجود خارجی نداشته باشن. تلاش کنین واسه تغییر شرایط و محیط دور و بر تون اول ذهن تون رو تغییر بدید!

مرداد: زندگی شماسخت تر از اون هستش که دوست دارین، و هنوز راه ساده ای به ذهنم نمی رسد تا واسه کاهش استرس های داخلی تون به شما پیشنهاد کنم. شما نیازای اساسی دارین که لازمه اینه که روش های مشخصی رو واسه زندگی خود در پیش بگیرین، در عین حال قلب تون چیزی بیشتر از داشته های الان تون می خواهد. این آرزوهای قشنگ رو واسه داشتن آینده ای بهتر از دست ندین، حتی اگه نمی دونین چیجوری به اونا برسین. بهترین کار که می تونید واسه داشتن آینده ای بهتر انجام بدین اینه که محکم و استوار پای آرزوها و ایده آل هاتون وایسید و مطمئن باشین در آخر به اونا دست می یابید.

شهریور: شما می خواهید در کارتون موفق شید، اما امروز اون صبر و حوصله ای که باید در انجام کارا داشته باشین رو ندارین. اگه حواس پرتی و پریشونی در کارتون نداشته باشین موفق میشین و حالا که اونا رو در اختیار ندارین، ناامید شده اید. بدیش اینه، نزدیکان تون به نظر می رسد اونقدر که باید، به محیط دور و بر شون توجهی ندارن. شاید بهتر باشه که واسه خودتون حدو و مرزی مشخص کنین یا اینکه واسه اثبات درستی و حق داشتن خودتون رابطه ای رو پایان ببخشین.

مهر: ممکنه امروز احساس گیجی پریشونی کنین، به خاطراینکه فکرمی کنین قدرت خلاقیت شما امروز پنهون شده. کارای تکراری و روتین شما امروز برعکس شده، و باعث می شن که نتونین بدون هیچ سختی ای روی دنبال کردن رویاهایتون تمرکز کنین. بخاطر اینکه نمی تونید کارای معجزه بخش انجام بدین خود رو سرزنش نکنین. شما بیشتر از اون که حتی فکرش رو هم بکنین لایق با استعداد هستین. اماچیزی که شما ندارین و محتاج اون هستین ، اینه که باید واسه رسیدن به اهدافی که در نظر دارین صبر و صبر داشته باشین.

آبان: امروز نیاز دارین تکلیف تون رو با خودتون مشخص کنین که با خودتون روراست باشین یا اینکه وجهه ظاهری و اجتماعی خود رو حفظ کنین. تصمیمات و افکار گذشته شما به اون اندازه که به نظر می رسد مهم نیستن، به خاطر اینکه اونا یه تیکه از یه پیشرفت دراز مدت هستن که ساختار روابط الان شما رو دوباره تعریف می کنن. یادتون باشه که ونوس جذاب با سیاره حاکم شما پلوتون در اتصال هستن، احساسات شما رو شدید شدن می کنن همون طوری که حد و مرز بین دوستی و عشق عاشقونه شما رو امتحان می کنن.

آذر: امروز به نظر می رسد شخصی به شکل غیر قابل تحملی شما رو آزرده خاطر می کنه و بی هیچ دلیل مشخصی با شما مخالفت می کنه که این کار باعث بوجودآمدن لحظات سختی واسه شما می شه. اما شاید ماجرا بیشتر از چیزهاییه که چشم شما اونا رو می بینن. ممکنه بقیه اون ناامیدی و یأسی که شما از خودتون واسه حل و فصل استرس های داخلی تون دارین به خود شما مشخص کنن. زمانیکه شما می ببینن که وظایفی که در خونه یا محل کارتون دارین، تلاش می کنین تا انجام بدین.

دی: ممکنه امروز روز پیشرفت شما نباشه، مخصوصا اگه شخصی از نزدیکان تون چیزی از شما بخواد که شما قادر نباشین درخواست اون رو انجام بدین. این تقاضاها ممکنه به خاطر وابستگی شخصیتی که شمادارید یه درگیری شدید بسازه که هیچ برنده ای هم نداشته باشه. به جای اینکه تلاش کنین تا یه موقعیت حل نشدنی رو تعمیر کنین، قوانین بازی رو عوض کنین. تنها هدف واقعی که شما نیاز دارین اینه که به سخنانی که بقیه می می گن خوب گوش کنین. دلیل آوردن هاتون رو واسه وقت دیگری نگاه دارین.

بهمن: مهم نیس که شما چقدر می خواهید چیزها رو سرهم کنین، الان نیازدارید که به محدودیت هایی که تازگیا جزیی از زندگی تون شده آگاهی یابید. شرایط همیشه اینجور باقی نمی موند، حتی اگه نتونین راه واضحی واسه رسیدن به موقعیت ایده آل تون رو ببینین. هر چی قدر حالا شما سخت تر واسه رسیدن به اهداف تون تلاش کنین، دیرتر به اون می رسید. ، اگه دست از چسبیدن به آینده بکشین، مطمئن باشین که زودتر به هدف تون نائل می شید.

اسفند: امروز بسیار واسه تون سخته که بخواین درس جدیدی یاد بگیرین، چون که شما سرکش تر از همیشه هستین. اگه شخصی با جواب های جدیدی ظاهر شه، شما تلاش می کنین که اعتبار اون رو زیر سئوال ببرین و در اون اختلاف بسازین. شناختن نقش خود در درگیری گذشته، قدرتی به شما می دهد تا مخالفت کنین، حتی اگه نتونین اون رو بگید. زمانیکه شما بفهمین که مجبور نیستین تا درگیرهای داخلی تون رو به بقیه نسبت بدید، روابط و شرایط تون راحت تر اداره می شن.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *