فال روزانه : فال امروز ۱۷ تیر

فال روزانه ۱۷ تیر

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: امروز شما وظایف شغلی زیادی واسه انجام دادن دارین و ممکنه دلتون نخواد همه اونا رو انجام بدین. واسه اینکه شما هول و هراس دارین کارایی که انجام می دین اون طور که آرزو داشتین به درد بخور نباشن. با وجود اینکه ممکنه در طول روز اصلاً وقت خالی پیدا نکنین، ولی به خودتون قول بدین کمی استراحت کرده و برنامه های کاریتون رو به بعد بندازین.

اردیبهشت: امروز سیاره بخت شما یعنی ونوس کمی سردرگم شده، طوری که شما در مورد اینکه احساساتتون واقعی هستن یا نه به دودلی افتادین. وقتی که شما می تونین در مورد مهارتهای خود صحبت کنین می تونین تصویری همراه با جزئیات تو ذهن خود تجسم کنین. اما اگه بخواین اونا رو به واقعیت تبدیل کنین، جربزه خود رو از دست می دین. حالا به جای اینکه تلاش کنین احساسات پیچیده خود رو با بقیه در میان بذارین، فقط به حسهایی که می دونین واقعیت دارن توجه کنین.

خرداد: امروز ممکنه آدمایی وجود داشته باشن که بخوان به شما تکیه کنن، در حالیکه شاید شما توانایی کمک کردن به اونا رو نداشته باشین. اما شما می تونین واسه فردی که دوستش دارین نقش حامی رو اجرا کنین. شاید شما این قدرت رو دارین که هممه چیز رو به روشنی ببینین و این اخلاق شما رو تبدیل به فردی آینده نگر کرده.

تیر: امروز صحبت کردن در مورد تمایلات شخصیتون می تونه براتون دردسرساز باشه. جالبه که کار کردن با واقعیتا واسه شما راحت تره. حالا که ماه در برج سنبله قرار گفته شما رو از درگیر شدن با مسائل حقوقی باز می داره. به حسهای خودتون توجه کنین اما براساس عقلانیت کار کرده و نسبت به داده های بی پایه بی توجه باشین.

مرداد: شما می تونین خوب بودن و یا بد بودن هر چیزی رو تشخیص بدین، اما وقتی واسه خودتون به طور کاملً روشن نیس به سختی می تونین اونو واسه بقیه توضیح بدین. با اینکه واسه شما راحت تره تا در مورد چیزایی که آرزوی داشتنش رو دارین رویا پردازی کنین نه در مورد چیزایی که واقعاً دنبالشین. اما الان لازمه که بعضی از مسائل به صورت راز پیش خودتون بمونه. بهتره بعضی از مسائل رو تا وقتی که وقت افشا کردنشون فرا نرسیده پیش خود نگه دارین، و بعضی از مسائل رو اصلا نباید با کسی در میان بذارین.

شهریور: حالا که ماه دوباره به برج سنبله برگشته، احساسات شما زیاد با منطقتان جور در . تلاش کنین که مسائلی رو که باعث ناراحتی تون می شه رو حل کنین، واسه اینکه شما چاره ای ندارین هم عقلتون رو در نظر بگیرین و هم احساساتتون رو، حتی وقتی که اونا در دو راه متفاوت قرار دارن. وقتی که در روزای بعد یافته های کارای شما شفاف تر شدن، مسئولیتتان سبک تر می شه.

مهر: شما دیروز از حد خودتون تجاوز کردین و امروز لازمه که فکر خودتون رو پاکسازی کنین. اگه مجبور شدید به اشتباهات خود اعتراف کنین از این کار خجالت نکشید. نسبت به حرفه هایی که می زنید و کارایی که انجام می دین معتقد باشین، واسه اینکه انقدر هم که شما فکر می کنین بد نیستن. به زودی شما توانایی این رو پیدا می کنین که به جای نگاه کردن به پشت سرتون پیش روی خود رو ببینین، و این قدرت خیلی از مشکلات شما رو حل می کنه.

آبان: ممکنه شما در مورد احساسات خود حالت دفاعی داشته باشین و اصلاً دلتون نخواد در مورد چیزایی که ناراحتتان می کنه بحث کنین. اما ممکنه شما به سمت افشا کردن حقایقی که می ببینن جهت داده شید، که این موضوع مخالف با خواستهاتون هستش. درابتدا این موضوع شاید شما رو ناراحت کنه. ولی در آخر می فهمید که توانایی این رو دارین که بدون هیچ مشکلی در مورد چیزی که در ذهنتون می گذره صحبت کنین و در عین حال بقیه هم هنوز شما رو دوست دارن.

آذر: حتی اگه شما جنبه خیلی بالایی داشته باشین، ولی اگه نتونین به اهداف خود برسین ممکنه خیلی راحت عصبانی شید. در این شرایط صبور بودن براتون کار خیلی سختیه، ولی واسه شما حیاتیه که یکم تأمل کرده و به خودتون زمان بدین تا برنامه های خود رو پیشرفت بدین. اگه شما فقط یه روی سکه رو ببینین این موضوع باعث به وجود اومدن دردسرهایی براتون می شه، بنایراین عاقلانه س که تموم اهداف خود رو پوشش داده و فقط روی یه هدف خاص متمرکز نشید.

دی: یکی از آدمایی که با شما رابطه نزدیکی داره امروز از دادن اطلاعات مهمی به شما دوری می کنه. شما می دونین که چیزی رو از دست دادین و تلاش می کنین حقیقت رو بفهمین. متأسفانه هدف شما زیاد مناسب نیس، واسه اینکه ممکنه در آینده موثر واقع نشه. باید اول در مورد نیازای خودتون رو بشناسین تا شاید بتونین بیشتر از اون چیزی که توقع دارین اطلاعات به دست بیارین.

بهمن: امروز وقتی که شما تو یه مهمانی هستین، ممکنه احساس کنین مورد تحقیر واقع شدین. طبیعت شما به گونه ایه که با یکم هیجان موافق هستین، اما وقتی که شما مسائل رو موشکافی می کنین متوجه میشین که در این جور مواقع باید ساکت بوده و آرامش خود رو حفظ کنین. شاید شما الان به چیزایی که توقع دارین نرسید، پس باید انعطاف پذیر بوده و تلاش کنین از چیزایی که دارین راضی باشین.

اسفند: حواستون جمع باشه که موقعیتی رو ایجاد نکنین که رئیس یا یکی از مدیران شما از دستتون عصبانی بشن. اگه کسی جلوی پیشرفت شما رو بگیره و چوب لای چرخ شما بزاره شما عصبانی میشین. حالا سرسختی نشون دادن ممکنه به طور کاملً بی نتیجه باشه، درعوض باید عملکردهای خود رو واسه بقیه شفاف ساخته و تا جایی که شرایطتتان اجازه میده تلاش دوبرابر داشته باشین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *