فال روزانه : فال امروز ۱۷ خرداد

فال روزانه ۱۷ خرداد

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

دعای روز یازدهم رمضان

فروردین: واسه هر کاری که امروز انجام می دین باید یه توجیه داشته باشین ولی شاید ذهنتون کمک نکرده و نتونین خیلی منطقی برخورد کنین. هرچند انگیزه پسندیده ای دارین اما در عمل اونو نشون نمی دین. شما خیلی راحت می تونین با دلگرمی کامل کاری رو بکنین که بعداً ممکنه به خاطر اون پشیمون بشوید.به هرحال، عاقلانه ترین کار اینه که به پیشنهادایی که می شنوین گوش کنین و حتی اگه  به طور کاملً هم با اونا موافق نیستین، توجهی نکنین.

اردیبهشت: شاید شما آینده بسیار جالبی رو تو ذهن خودتون تصور می کنین اما هنوز برنامه ای واسه  رسیدن به اون ندارین. حتی اگه احساس می کنین که امروز باید بخشی از این نقشه ها رو عملی کنین، یادتون باشه که خیلی زمان میبره تا  به کل اون دست پیدا کنین. با این وجود، زندگی ای که در اون بین واقعیت و آرزوهای شما تفاوتهایی هست رو تجربه می کنین. و یادتون باشه که دست دست کردن دلیل خوبی واسه رها کردن امیدها و آرزوهاتون نیس.

خرداد: آرامش باعث می شه که شرایط سخت امروز رو واسه خودتون صاف کنین. این به این معنی نیس که نمی تونین حاضر جواب باشین  بلکه دیگه نمی خواین احساسات خود رو مخفی کنین. شاید سر و کار داشتن با یه مسئله مهم به جالبی دادن یه جواب زیرکانه نباشه اما نگران نباشین، دوستان و خونواده شما از اینکه حاضر جوابی نکردید شما رو تشویق می کنن.

تیر: امروز یه چیزایی به شما الهام می شه که از آینده ای در هم و برهم با خبر میشین. اما آگاهی در مورد چیزی که لازمه انجام بدین مانند عمل کردن به اون نیس. تلاش نکنین هر کاری رو امروز تموم کنین. احتیاجی هم نیس به خاطر تموم نشده گذاشتن کاراتون معذرت خواهی کنین. فقط کارای روزانه خودتون رو انجام بدین و تلاش کنین به بهترین راه اونو انجام بدین.

مرداد: امروز شانس خلاص شدن از محدودیتای خودتون  رو ندارین. شاید نخواهید قبول کنین که اعتقادات شما جلوی تفریح شما رو می گیرن اما به ریشه محدودیتهای الان خود توجه کنین. این به این معنی نیس که شما اصلاً نمی تونین خوش بگذرونین بلکه سیاره زحل روی شما اثر گذاشته و شما رو از لذت و تفریح دور می کنه و شما اونقدر عاقل هستین که از قوانین پیروی می کنین.

شهریور: شاید الان به دنبال این هستین که تعادل خوبی بین کمیت و کیفیت پیدا کنین. ستاره بخت شما تمایل شما رو واسه این کار زیاد می کنه و شما تشخیص می دین که رضایت بیشتر ً اونو بهتر نمی کنه. این شانسیه که در خونه شما رو زده تا از قدرت تشخیص خود استفاده کنین و به جای نه گفتن به تفریح به دلیل اینکه الان کار دارین، از زندگی، بیشترلذت ببرین.

مهر: امروز، روز آگاهی شماس که مجبورین به خاطر حفظ تعادل خود از بعضی چیزها عقب نشینی کنین.شاید وسط یه دعوا قرار بگیرین و ندونین که حق با کدوم طرفه. اما بخواین که با گوش دادن به هر دو طرف در اون دخالت کنین. با این وجود، اگه به این نتیجه رسیدین که کاری نمی تونین بکنین از عقب نشینی کردن از دعوا نترسین و یه جای آروم و ساکت پیدا کنین تا به جای شنیدن صدای اونا بتونین با خودتون فکر کنین.

آبان: شاید امروز بوسیله ستاره بخت خود تونسته باشین اندازه دارایی خود رو حساب کنین یا شرایط مالی خود رو بدونین و بخواین که به مرخصی که آرزوی اونو داشتین برید. اما یه مرتبه وقتی اطلاع کامل پیدا می کنین که شرایط واقعی  شما اون چیزی نیس که  می خواستین، دلسرد بشوید. ناراحت نباشین، پولهای خودتون رو می تونین روی پولهایی که بعداً می خواین بذارین.

آذر: شاید امروز نتونین به آرزوهای خودتون دست پیدا کنین. اما بیان تصوراتتان هم کار آسونی نیس. ممکنه همه بفهمن که شما نا امید و مأیوس هستین حتی اگه ندونن که واقعاً خواسته شما چیه. به هرحال، اونا می تونن تشخیص بدن  که شما از یه چیزی خیلی ناراحتید که نمی تونین بگید. ناامید نشید شاید فردا تونستید درباره اون با کسی صحبت کنین.

دی: شما کسی هستین که تلاش دارین زودتر کارای روزانه خود رو انجام بدین و به تفریح بپردازید. اما امروز یه کاری پس از دیگری پیش میاد تا اینکه ناامید میشین. حالا خوبیش اینه، باید دنبال چیزی باشین که شما رو از ناامیدی درآورد و پس از داشتن یه فرصت کوچیک واسه استراحت دوباره به کار خود برگردین.

بهمن: شایدً به هر دعوتی که امروز از شما می شه جواب مثبت می دین چون به نظرتون مورد پسند میان.اما ممکنه در موقعیتی قرار بگیرین که بهتون خوش نگزره چون از اینکه در جای دیگری حضور ندارین دچار استرس شدین. تا دیر نشده عجله کنین، سنگ بزرگ نشونه نزدنه. واسه اینکه چیزی رو از دست ندین از زیادی اون دوری کنین. شاید بعداً فرصت بهتری واسه این کار داشته باشین.

اسفند: شما بوسیله  ارتباطی که دو سیاره  نپتون و مشتری  شما طی هفته های قبل داشتن، در مرحله پیشرفت قرار داشتین. اما امروز ماه  با رو کردن اون و نیاز شما به جدی کار کردن، اثر برعکس بر اونا داره. شما به پایان خط نرسیدین. این تنها وقتیه واسه شما تا دوباره کنترل کار دستتون بیاد.اگه عاقلانه هرکه وقت لازمه جلوی بعضی کارا رو نگیرید ممکنه شخص دیگری موقتاً کنترل کارا رو در دست بگیره و اونو واسه شما بکنه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *