فال روزانه : فال امروز ۱۷ دی

فال روزانه ۱۷ دی

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: طالع زیبایی – فال حافظ

فروردین: رویای شما اینه که بتونین موارد ناچارا رو به تاخیر بندازین. اما در واقع این خیال جزئی از خیالات و رویاهای شماس. اگه می خواین که همیشه کار درست رو انجام بدین مخصوصا وقتی در موارد بسیار مهمی مانند وضعیت اقتصادی و مالی، تلاش می کنین که راحت ترین کار رو انتخاب کنین. راه حلای موقتی به همون مقدار مشکل سازه که کنار کشیدن از موقعیت، پس مبارز داخلی تون رو به کمک بگیرین و لحظه حال رو اداره کنین چون این تنها وقتیه که شما دارین.

اردیبهشت: لمس کردن زمین سخت و محکم زیر پاهاتون باعث می شه این احساس به شما دست بده که این توانایی رو دارین از نبود امکانات که واسه داشتن یه بنیاد محکم لازمه، پریشون شید، بتونین از پس کاراتون برآیید. معمولا، بعضی تغییرات قابل پیش بینی هستن، اما وقتی که زندگی شما ملایم و دارای آرامشه شما بهتر می تونین کاراتون رو انجام داده و از موقعیتی که در پیش رو دارین خبردار شین.

خرداد: اگه بتونین امروز بر بی قراری و اضطراب خود پیروز شید، می تونین به طور کامل به درد بخور واقع شید. اما وقتی مرحله ای از اتفاقات آروم پیش میره، افکار شما شتاب گرفته و اونا می تونن شما رو در آب داغ انداخته و بعضی شرارتا رو براتون بوجود بیارن. مراقب آرزویی که می کنین باشین، اگه بخواین دنبال دردسر بگردین، بیشتر از چیزی که انتظارش رو دارین براتون پیش میاد.

تیر: بعضی وقتا براتون سخته که بتونین ادعای درستی از کاری که انجام دادین داشته باشین. شما بیشتر مایلین که کمتر بداخلاق باشین به خاطر اینکه مقابله مستقیم بسیار سخته. حالا، به هر حال، می تونین بر دوستان و همکلاسی هاتون تکیه کنین واسه اینکه در جنگ و مقابله گذشته از شما پشتیبانی کنن. به نظر نمی رسه که این کار تفریح باشه، اما شما دست کم می فهمید که تنها نیستین.

مرداد: به نظر می رسه امروز از اون روزهایی باشه که می دونین دقیقا چه می خواین و چی لازمه در محل کار انجام بدین و در کارتون پیش برید و اونو کلکشو بکنین. بدیش اینه، ممکنه شما مجبور شید که یه دعوت اجتماعی داشته باشین یا وگرنه یه فعالیت خوش آیند رو به تاخیر میندازین، اما شما همیشه قادر هستین که تفریح و گردش تون رو به روز دیگری بندازین. پس تلاش نکنین که حقایق رو تغییر بدین و اونا رو به تاخیر بندازین. زمانیکه شما کاری رو شروع می کنین، کارای روزانه تون بیشتر از اون چیزی که توقع دارین شتاب می گیرن.

شهریور: پیشرفتای استوار روز شما رو طولانی تر از اون می کنن که شما تلاش نکنین که بخواین کارا رو سریع انجام بدین. با عجله کار کردن مشکلاتی بوجود می یارن که بعدا اون مشکلات دوباره برخواهند گشت و دوباره به دیدار شما بر می گردن. حتی اگه بقیه عجله دارن، شما وقتی واسه کاراتون در نظر بگیرین و درست از نقطه شروع شروع کنین. تکیه بر اساسی استوار بسیار هم تر از اینه که تموم کار رو به پایان برسونین.

مهر: ممکنه امروز یکم ناامید شید چون دارین تلاش می کنین که کاری رو که روزای قبل شروع کرده بودین رو به پایان برسونین. سرعت اتفاقات حالا یواش تر از همیشه س و هر چند شما از نیروی بی قید خود حال می کنین، اما ترجیح می دین وظایف تون رو انجام بدین پس می تونین زمان کمی رو واسه خود باشین. واسه خود راه های میان بُر تعیین نکنین چون که بعدا مجبور میشین که اونا رو ندیده بگیرین.

آبان: قرار گرفتن تو یه ریتم قابل تحمل امروز احساس خوبی به شما میده، چون شما از اینکه همیشه چرخی رو بچرخونین که به هیچ جایی نمی رسه خسته شدین. در آخر این احساس به شما دست میده که دارین به جایی می رید، بقیه ممکنه از شما بخوان که یواش تر حرکت کنین، یواش تر از اون که شما دوست دارین حرکت کنین. با این کار نجنگید؛ کائنات به شما فرصتی میده که بتونین انرژی خود رو دوباره تامین کنین.

آذر: امروز نمی تونه روزی باشه که شما بخواین از اون لذت ببرین و حتی اگه امروز واسه یه مدت طولانی زیاد به یاد موندنی نباشه، شما می تونین در مراحلی که جلوی روی شماس به پیشرفتی محکم و استوار دست پیدا کنین. واسه سلامت موندن بدن تون می تونین از رژیم غذایی مناسب استفاده کنین یا تمرینات ورزشی انجام بدین که اثرات دراز مدت بر بدن و سلامتی شما داشته باشه. سروسامون دادن به زندگی، ارسال نامها یا انجام کارای روتین و خسته کننده می تونه راه مفیدی واسه اینه که امروز رو به روزی به درد بخور وخود رو به فردی عملگرا تبدیل کنین. قاطع  و استوار کار کردن امروز خوش آیندتر از اینه که بهره وری داشته باشین اما به صورت کوتاه و پشت سر هم!

دی: تعیین کردن اهداف خود و اینکه سریع واسه رسیدن به اونا تلاش رو شروع کردن، نیروییه که امروز کائنات به شما میده. اما انتظار نداشته باشین که بتونین خیلی راحت و بدون تلاش به اونا دست پیدا کنین. شما باید بسیار تلاش کنین و مطمئن باشین که جایزه اون بعد از محقق شدن کارتون به شما می رسه. حالا خوبیش اینه، با ورود ماه به پنجمین خونه اهداف شما، این مژده رو به شما می دیم که به زودی به نیات خود دسترسی پیدا می کنین.

بهمن: بعضی وقتا دوست دارین که تغییرات رو بهم بزنین فقط به خاطر اینکه عادت خود رو بشکنید. اما امروز شرایط پایدار و ثابت می تونه احساس خوبی براتون داشته باشه. با رابطه استوار که با اون چیزی که انجام می دین دارین قوت قلب پیدا می کنین و با دیدن اینکه دارین نتیجه زحمات خود رو می گیرین خوشحال میشین. ممکنه دوست داشته باشین که مقداری به خودتون استراحت بدین چون که انگار شرایط داره خوب پیش میره، اما الان زمان مناسبی واسه تنبلی نیس. شما بعدا زمان زیادی واسه استراحت و آرامش دارین.

اسفند: معمولا، وقتی کسی از شما انتقاد می کنه، باعث می شه روحیه شما ضعیف کردن شه. اما کلمات ناخوشایند یه دوست می تونه امروز به شما القا کنه که شنونده بهتری باشین و راهنمایی بهتری واسه قلب تون بخواین. اجازه ندین نبود اعتماد به نفس در شما زیاد شه. این می تونه فرصتی واسه تون بوجود آورد که بتونین پیشرفتی اساسی در خود ایجاد کرده که تاثیر مثبتی بر شما داشته باشه و رابطه شما رو با بقیه بهتر کنه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *