فال روزانه : فال امروز ۱۷ شهریور

فال روزانه ۱۷ شهریور

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فال های پیشنهادی امروز آلامتو : فال چینیفال تاروت

فروردین: شاید صبوری و میونه روی بهترین ویژگی اخلاقی شما نباشه، اما امروز می تونه شما رو از دردسرها دور نگه داره. این سخن بدین معنی نیس که شما زندگی پرمخاطره ای دارین، بلکه فقط معنیش اینه که شما باید به تعهداتی که می بدید بیشتر توجه کنین. شما اگه بیشتر از توانتان مسئولیت قبول کنین، ممکنه همه چیز رو خرابتر کنین. پس فبل از دادن جواب مثبت خوب فکر کنین.

اردیبهشت: قبول کردن مسئولیت های خیلی زیاد اول ممکنه بقیه رو تحت تاثیر بذاره، اما اگه شما نتونین کارایی که شروع کردین رو تموم کنین همه چیز تغییر می کنه. حالا خوبیش اینه شمام حالا می تونید وظایف خود رو به کارای کوچکتر تبدیل کرده و به صورت جداگونه روی هر کدوم از اونا تمرکز کنین. هر چند یه سره کار کردن شما رو خسته می کنه، اما اگه همین الان مرحله به مرحله کارتون رو انجام بدین بعداً راحت هستین.

خرداد: امروز شما با بازیگوشی و شیطنت های خود بقیه رو هم مجبور می کنین کارای خود رو نیمه کاره رها کنن. دوستان و همکارانتون فکر می کنن شما به اندازه کافی کار نکرده اید، اما شما خودتون عقیده دارین که بیشتر از وظیفه خود کار کرده اید. اگه بقیه به خاطر نبود حضور همیشگی تون در محل کار بهتون ایراد گرفتن، اولین جوابتون اینه که دوست دارین با آرامش کاراتون رو انجام بدین. اجازه ندین این مشکلات باعث دعوا بین شما و همکارانتون شه.

تیر: شما امروز خیلی راحت بقیه رو می اذیت کرد، چراکه امروز زیاد از دور وبریا تون ایراد می گیرید. شمام امکانات رو می ببینن و هم می تونید مشکلات رو ببینین. پس ترکیب این دو به شما به شما توانایی داده به بقیه تذکر بدید امکاناتی که الان در اختیار دارن اونا رو به اهدافشون نمی رساند. ولی زیاد بهشون سخت نگیرید؛ فقط تا جایی که می تونید راهنمایی شون کنین.

مرداد: امروز شما سرتون خیلی شلوغه، ولی بیشتر ترجیح می بدید استراحت کنین. اولین حرکت و کشش شما به طرف تفریح و خوشی متمایله، اما شما به صرافت می دونین که چیزای وسوسه کننده به روش های جورواجور شما رو در بوته آزمایش قرار میدن! پس در برابر کودک درون خوشحال خود تسلیم نشید؛ عوضش به سراغ کاراتون که روی هم تلنبار شده برید.

شهریور: شما الان نمی تونید کنترلی روی پول خرج کردن خود داشته باشین، به خصوص وقتی که تصمیم می گیرید وسیله خیلی لوکسی بخرین. یه اثر هنری قشنگتر، ست جدیدی واسه آشپرخانه و یا حتی یه وسیله جدید واسه داخل ماشینتون، همه اینا چیزایی خاصی هستن که به زندگی شما اضافه می شن. اما خریدن این چیزها ممکنه تموم حساب شما رو خالی کنه. پس قبل از خرید کردن حساب بانکی خود رو چک کنین.

مهر: اگه امروز شما نسبت به قبل بی حوصله تر شده اید نگرانی به خود راه ندین، واسه اینکه این موضوع وقتی که ماه به نشونه شما برمیگرده نمونه بارزیه. نسبت به احساس هاتون آگاهی داشته باشین، با اینحال این جوری به نظر می رسد که شما نسبت به اون چیزی که دور و برتون اتفاق می افتد بی اهمیت هستین. ممکنه قادر نباشین حوادث خارجی رو اصلاح کنین، اما مطمئناً روی عکس العمل های خودتون کنترل کافی دارین.

آبان: با اینکه امروز رویاهای شما به طور کاملً غیرواقعی هستن، ولی شما دوست ندارین ازشون دست بکشین. درحقیقت شما خیلی هیجان زده شده اید. شما خودتون فکر می کنین که رویاهایتون به طور کاملً روشن و روشند، اما در حیقیت از تاثیراتی که بقیه بر شما گذاشته ان اطلاع ندارین. با اینحال هروقت که با طرفداران خود صحبت می کنین و نظر اونا رو می پرسید حتماً به حرفشون هم گوش بدین.

آذر: امروز و چند روز آینده ژوپیتر سیاره بخت شما در مرکز قرار گرفته و بهتون پیشنهاد می کنه که حواستون به شرایط مالی تون باشه. دور وبریا تون به شما پیشنهاد می کنن که بدون هیچ دلیل خاصی خرید کنین، اما خود اونا هم بعداً می فهمن که اشتباه کرده ان. پس به خاطر اینکه تا همین چند وقت دیگه که خیلی هم دور نیست پیشمون نشید سطح توقع خود رو پایین بیارین.

دی: شما امروز احساس می کنین که انرژی های مثبتان برگشته ان، اما مطمئن نیستین که این حس رو باور کنین یا نه. شما حالا می تونید با رئیستان عالی برخورد کرده و اشتباهات گذشته تون رو جبران کنین. نگران چیزایی که از دست داده اید نباشین؛ فقط کاری رو که فکر می کنین بهترین کاره رو انجام بدین.

بهمن: شاید شما بخواین واسه دیدن همه جنبه های مشکل پیچیده ای که گرفتارش شده اید روش خود رو تغییر بدید، اما این کار هم حتماً شما رو به جواب نزدیک نمی کنه. پیدا کردن یه راه حل به اون سادگی که شما می کردین نیس. بررسی کردن برنامه های پنهونی و پوشیده واسه امروزتان کافیه.

اسفند: شما امروز فواید داشتن دوستائی که شما و شغلتون رو پشتیبانی می کنن رو درک می کنین. امروز وقتی یکی از همکاران بدون هیچ چشم داشتی کار خودشو ول می کنه تا به شما کمک کنه حسابی حیرت زده میشین! به جای اینکه خودنمایی کنین خودتون می تونید همه کارا رو انجام بدین و به جای فاصله گرفتن از اون با مهربانی و با لبخندی روی لب کمک اون رو قبول کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *