فال روزانه : فال امروز ۱۷ مرداد

فال امروز ۱۷ مرداد – ۷ aug

از صبح تا آخر شب بر شما چه می گذره؟!…

فروردین: امروز شما آرزو می کنین که ای کاش دیروز اختیار خود رو از دست نداده بودین. حتی اگه کارتون اشتباه هم نبوده باشه، اشکالی نداره که کمی خودتون رو تغییر بدید. لزومی نداره به خاطر اعتماد به نفس متکبرانه خود بقیه رو برنجانید. الان بیشتر لازمه که با ملایمت و نرمی رفتار کنین. البته این ملایمت به حرفه هایی که می زنید مربوط نمی شه بلکه بیشتر به نوع حرف زدنتون رابطه داره.

اردیبهشت:  امروز یه نفر وارد زندگیتون شده که از شما طلب عشق و محبت می کنه. شما دوست ندارین بقیه فکر کنن حتی قبل اینکه واسه انجام دادن کاری در موردش با شما مشورت کنن، شما اون کار رو انجام میدید. فقط به خاطر اینکه فکر می کنین مخالفت کردن کار درستیه این کار رو نکنین، چون که این فکر شما اصلاً هم غلطه! به جای اینکه دید منفی خود رو نشون بدین، اگه تا جایی که در توانتانه به دور وبریا تون کمک کنین نقش سازنده تری دارید.

خرداد: امروز هیچ حرف و سخن الکی ای که بتونه بین شما با روش کاری دلیل و معلولی تون فاصله بندازه وجود نداره. دور و بر  شایعات و حرفه های بی پایه نرید و فعلاً دور اینترنت بازی و چت کردن رو خط بکشین. واسه اینکه در عین حالا که به تفریح و سرگرمی هم نیاز دارین، نمی تونید سر و صدا و شلوغی رو هم تحمل کنین. موقعی می تونید استراحت کرده و آخر هفته سرگرم کننده ای هم داشته باشین، که چند روز آخر هفته رو خوب کار کرده باشین.

تیر: امروز یه مسأله کوچیک و  خیلی کم اهمیت هم می تونه شما رو شوکه کنه. البته نسبت به قبل – وقتی که همیشه این جور رفتار می کردین- شفاف تر عمل می کنین. با در نظر گرفتن گفته های بالا شما باید وقتی رو به تفریح کردن، عشق ورزی و کارای هنری خلاقانه اختصاص بدید. پس حتماً از این فرصت استفاده کنین تا سیستمای عصبی تون آرامتر شن. بهتون پیشنهاد می کنیم که استراحت کرده و آرامش داشته باشین، ولی باید حواستون به روند کار هم باشه.

مرداد: شما امروز دلتون می خواهد ساعته های متمادی به خاطرات دوران کودکی خود فکر کرده و به اون دوران شیرین برگردین، اما شاید خودتون هم دقیقاً نفهمید که واقعاً دنبال چی هستین! دیدگاه های شما معمولاً در حال عوض شدنه، اما هنوزم دوست ندارین دیدگاه جدید خود رو به بقیه اعلام کنین. البته شما از قدرت راضی کردن خیلی بالایی برخوردارید؛ پس از این توانایی خود استفاده کنین و اصلاً هم نترسین.

شهریور: این روزا شما تلاش می کنین زندگی رو به سخت ترین راه ممکن- یعنی دور تعاریف و اصول و قوانین افراد دیگه اداره کنین. اما بعضی از اوقات هم خوبه که خارج از کلیشه های قراردادی عمل کنین، بیرون اومدن از اصول و قوانینی که خودتون واسه خود وضع کرده اید می تونه باعث آرامش یادتون شه؛ البته این اتفاق وقتی می افتد که به ندای درونتون گوش بدید و بعد دست به عمل بزنین.

مهر: مثل اینکه دیروز در گروهتان شما تنها فردی بودین که تونستید از عقایدتون دفاع کنین. وقتی که می بینیم افراد دیگه از عقاید خود مثل بقیه چیزای بی اهمیت بی توجه رد می شن، واقعاً ناراحت کننده س. حالا خوبیش اینه شما این توانایی رو دارین که واسه بیان وجود کردن تا موقعی که زمان مناسب فرا  برسه صبر کنین. حالا که ماه نشونه شما رو ترک می گوید و وارد برج هم جوارتان یعنی عقرب می شه، وقت خوبیه که چیزی که در ذهنتون می گذره رو مطرح کنین.

آبان: امروز ماه وارد نشونه شما می شه و شما احساس می کنین که در حاشیه قرار گفته اید. مدیریت کردن افت و خیزهای رفتاری براتون سخته، اما اگه اونا رو قبول کنین این کار براتون راحت تر می شه. شاید عقب انداختن تصمیمات مهم کار درستی باشه، اما به بقیه اجازه ندین کارای مربوط به شما رو پشت گوش بندازن. یکی از خصوصیات خوب شما اینه که همیشه واسه رسیدن به زمان مناسب صبر می کنین.

آذر: در حالیکه ماه دوازدهمین خونه شما- یعنی خونه حقایق پنهونی – رو ملاقات می کنه، شاید بهتر باشه احساسات خود رو هرچقدر هم که هیجان انگیز باشن نگید. اگه شما رازهای خود رو مخفی نگه می دارین، باید مطمئن شین که محرکها و انگیزه های شما به طور کاملً مشخص و رو باشن. مخفی کردن حقیقت فقط به خاطر اینکه اطلاعات بیشتری به دست بیارید به درد بخور نخواد بود. سیاست شما اینه که کار  رو به بهترین راه ممکن انجام می بدید و این اخلاقتان آینده شما رو بیمه می کنه.

دی: ما امروز خبرهای خوبی براتون داریم!! شما می تونید با موفقیت کامل توانایی های خود رو به کار بگیرین. حالا خوبیش اینه از دیروز که عطارد و نپتون با هم هم تراز بودن قدرت تخلیتان خیلی زیادتر شده. اما خبر بدی هم براتون داریم و اون خبر اینه که شاید شما نتونین به تصویر ذهنی خود اطمینان کنین. از توانایی های خود استفاده کنین تا بتونین آگاهانه تموم شک و تردیدها رو برطرف کنین. خلاصه مهم نیس که کاری که می کنین حتماً کار درستی باشه، فقط لازمه که حتماً کاری بکنین.

بهمن:  شما امروز در شغلتون خیلی جدی فعالیت می کنین و با آرامش کامل نقش قوی خود رو درک می کنین. اما حال و حوصله اینکه کارا رو با همون روش های قبلی بکنین، ندارین. شما می دونین که می تونید از تغییر دادن قسر در برید، پس دلیلی واسه عقب نشینی کردن وجود نداره. ممکنه دور وبریا تون از این کارای اخیرتون خیلی تعجب کنن، و یا حتی شوکه بشن!! اگه شما حرفه های مهمی واسه گفتن دارین، پس به چه دلیل سکوت کردین!؟

اسفند: شما نظراتی در مورد تعطیلات آخر هفته و در مورد مسافرت رفتن دارین که شاید حتی به نظر بقیه احمقانه به نظر برسه، ولی با این حال کسی توانایی مخالفت کردن با حرفه های شما رو نداره. پس هرچه زودتر چیزایی رو که واسه مسافرت خود لازم دارین رو آماده کنین، واسه اینکه قبل اینکه خونه رو ترک کنین باید خود رو آماده کرده باشین. البته اگه حتی برنامه هاتون به تاخیر افتاد خودتون رو ناراحت نکنین، شما به زودی فرصت و موقعیت دیگری به دست میارید.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *