فال روزانه : فال امروز ۱۷ مهر

فال روزانه : فال امروز ۱۷ مهر

فال روزانه ۱۷ مهر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو : فال هندی  – فال انبیا

فروردین: الان توجه کردن به رژیم غذایی تون از اهمیت زیادی برخورداره، ولی شما دوست دارین برنامه منظم روزانه خود رو ادامه بدید. شاید بعضی برنامه های غیرقابل پیش بینی در محل کار شما رو مجبور کنه رژیم غذایی و یا تمرینات ورزشی تون رو تغییر بدید و در نتیجه این تمرینات خیل سختی خواهید کشید. حالا خوبیش اینه شما می تونید در مشکلات و سختی ها به یه دوست و یا همسر خود تکیه کنین و شاید فرصت کافی واسه مراقبت کردن از خود رو هم پیدا کنین.

اردیبهشت: شما احساس می کنین خوب از پس انجام دادن کارای سخت خود برآمده اید، ولی مورد تشویق واقع نشده اید. الان اگه قراره مسئولیت های بیشتری رو تقبل کنین، بدون اینکه واسه خود احساس تاسف کنین و یا به دور و بری ها تون غُر بزنین، فقط کارتون رو انجام بدین. این جریان اونقدر که شما واسه خود گنده کرده اید پیچیده نیس! شما حتی اگه نتونین به زودی نتیجه کارتون رو ببینین ولی بازم دوست دارین بیشتر تلاش کنین.

خرداد: شما امروز خصوصاً اگه بخواین به مسافرت رفته و یا وقتی رو به آموزش و یادگیری اختصاص بدید، نمی تونید شور و هیجان خود رو کنترل کنین. البته اگه بخواین با آموزش دیدن یا تجربه عملی علم خود رو بالاتر ببرین مشکلاتی سر راهتون هم وجود داره که می توان به مشکلات خونواده و وضعیت مالی تون اشاره کرد. ناامیدی خودتون رو به افراد دیگه منتقل نکنین؛ فقط کارایی که باید حالا انجام بدین رو تموم کنین و امید داشته باشین که شرایط در آینده بهتر شه.

تیر: امروز حدود ظهر وقتی که ماه وارد برج احساسی دلو می شه، شما تحولی در انرژی و توانایی های خود حس می کنین. ولی وقتی که نمی تونید با احساسات خود رابطه برقرار کنین عصبانی شده و روزهایی که از مشکلات سخت فرار می کردین رو به یاد می بیارید. ولی امروز اصلاً مثل اون روزا نیس! پس ترس های قدیمی خود رو به زمان حال منتقل نکنین. استراحت کردن رو بهتون پیشنهاد می کنیم، چون که استراحت تضمین می کنه که دوباره آسایش و راحتی گذشته رو به دست می بیارید.

مرداد: امروز شما باید به غیر از خودتون، حواستون به کس دیگه ای هم باشه. شاید امروز رو با برنامه ای مادی و قابل لمس شروع کنین، اما وقتی که نگرانی هاتون برنامه شما رو غیر قابل مدیریت ساختن لازمه که روش هدف دار اصلی خود رو رها کنین. از اینکه انتظارات تون کوچیک و ناچیز بشن نترسین، فقط کارایی رو انجام بدین که واسه تغییراتی که بقیه از شما توقع دارن بهترین جواب باشه.

شهریور: امروز کار درست و خوب انجام دادن براتون تبدیل به معضلی شده، چراکه احساس پریشونی و گیجی می کنین. شاید خودتون بدونین که چه کاری براتون بهتره، اما انتظارات و درخواست های افراد دیگه از شما آب رو گل آلود کرده و در نتیجه دست برداشتن از شک ها و دو دلی هاتون کار سختی شده. به جای اینکه روی برنامه های ایده آل تمرکز کنین، واقع بین بوده و به اینجا و زمان حال فکر کنین.

مهر:شما اواخر روز سرحال تر می شید و تشویق می شید در نگاه های جدی خود تغییراتی داده و کاری لذت بخش تر و باحال تر انجام بدین. اما کنار گذاشتن مسئولیت هاتون کار راحتی نیس، چون که این روزا شما زیادتر از اندازه فکور و اندیشمند شده اید و مسئولیت های اصلی خود رو با اندازه اهدافتون می سبک و سنگین کرد. زیاد به خودتون سخت نگیرید، مثل تموم آدم های دیگه تفریح و بازی می تونه جزئی از برنامه تون باشه و در مراحل کاریتون درمون بخش و شفا بخش باشه.

آبان: خاطره ای قدیمی مربوط به دوران کودکی و یا مشکلی عاطفی مربوط به گذشته خونواده امروز از ضمیر ناخودآگاه شما بیرون اومده و تموم زندگی شما رو تحت تاثیر قرار می دهد. هرچقدر که تلاش کنین اون رو مخفی کنین، قوی تر می شه. الان بهترین کار اینه که کسی رو که خیلی بهش اطمینان دارین پیدا کرده و داستان خود رو به اون بگید، حتی اگه قبلاً هم این کار رو کرده باشین باز بهترین روشه. دوباره عنوان کردن این موضوع بهتون کمک می کنه چیزایی جدیدی درباره اون بفهمین.

آذر: امروز در محل کار نمی تونید سرحال و قبراق باشین، چراکه افراد دیگه شما رو تحت فشار قرار میدن که کارایی رو انجام بدین که همیشه از انجام دادنشون دوری می کردین. بدیش اینه شما چاره ای ندارین طاقت آورده و هرچه ازتون توقع دارن رو انجام بدین، چراکه اگه کار دیگری بکنین این جوری به نظر می رسد که فرد بی مسئولیتی هستین. اما یادتون نره آدمایی هم هستن که می تونن با شما همکاری کنن، پس با اونا صمیمی شده و چیزایی رو که لازم دارین از اونا بخواین.

دی: امروز شما باید بفهمین که چی باعث شده شرایط سخت ودشوار زندگی تون تبدیل به نگاه های مثبت بشه. شاید توانایی بهتر کردن و قشنگ تر کردن زندگی تون رو داشته باشین، اما اول لازمه بتونین افراد دیگه و حتی خودتون رو ببخشین. فهمیدن اینکه هیچکی سرزنش تون نمی کنه شما رو قادر می سازه که ناراحتی های قدیمی رو فراموش کرده و به زندگی عادی خود برگردین.

بهمن:هرچه زودتر در اول صبح کارای قبلی خود رو تموم کنین، چون که ماه وارد نشونه تون شده و انرژی جدیدی بهتون می دهد و شما علاقه مند می شید به جای انجام دادان کارای تکراری و همیشگی بیشتر با دوستان و هکارانتان همکاری کنین. با اینحال ممکنه به مانعی غیر قابل تشخیص برخورد کرده و اگه ندونین که چه موقع باید کوتاه بیایید، ناامید میشین. اگه بقیه زیاد علاقه مند به حرف زدن نیستن، شما اونا رو مجبور نکنین. فعلاً عقب نشینی کنین ولی آماده باشین که بعداً دوباره تلاش کنین.

اسفند: امروز شاید دوست و یا همسرتون بخواد روی شما تسلط و نفوذ داشته باشه، اما شما مجبور نیستد در برابر زور و فشار تسلیم شید. البته بدونین که شما نمی تونید این احساس جدیدی خود رو از تضادهایی که در گذشته با فردی مشابه داشتین جدا کنین. به جای اینکه همون اشتباهات گذشته رو تکرار کنین، به روشنی نظرات خود رو بگید و بعد ببینین که چه اتفاقی می افتد.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*