فال روزانه : فال امروز ۱۸ آبان

فال روزانه : فال امروز ۱۸ آبان

فال روزانه ۱۸ آبان

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال هندیفال ماه تولد

فروردین:شما امروز حس می کنین بر سر دوراهی قرار گرفته اید. موجی از هیجان و نگرانی ها در طول روز به طرف شما در جریانه و خیلی مهمه که به سمت هیچ کدوم از این راه ها کشیده نشید. اگه شما بتونین تضادها و عکس العمل های خود نسبت به اتفاقاتی که دور و برتون رخ داده رو قبول کنین، آرامش قبلی خود رو دوباره به دست میارید.

اردیبهشت: دوستانتون شاید بتونن به طُرقی موقت زندگی تون رو پر از انرژی کنن. اونا با اینکه می تونن شادی رو وارد زندگی تون کنن، اما شما باید به کم ماجراجویی و سبک سری خود در زندگی توجه بیشتری داشته باشین. ترک کردن کاراتون قبل از تموم کردن اونا معنیش اینه که مجبور می شید اونا رو کامل کنین. البته باید اول از همه، تموم کردن وظایف تون براتون اهمیت داشته باشه. اما اگه تصمیم گرفتید که تفریح کنین، وقتی امروز عصر خودتون رو در حال کارکردن دیدید غر نزنین!!

خرداد: شما امروز راهنما قابل اعتمادی نیستین! اما بقیه هنوز ازتون توقع دارن تصمیمات مهمی بگیرین. وقتی چاره دیگری نباشه، حتی اگه مجبور شید تموم حواس خود رو متمرکز کنین و مقاومت داشته باشین، کارایی که باید انجام بدین رو انجام میدید. درباره اهداف خود غلو نکنین، چراکه شاید فردا نظرتون عوض شه.

تیر: شما امروز یهویی احساس می کنین پرجرات تر شده اید و حتی اگه بخواین با یه دوست یا همسر خود کار کنین، به نظر نمی رسد که تصمیم احمقانه ای گرفته باشین. واقعا حس ششم تون امروز شما رو درست هدایت می کنه، پس اگه ایده جالبی به ذهنتون رسید به اون عمل کنین و به افراد دیگه هم پیشنهاد بدید.

مرداد: شما فکر می کنین که می دونین با افراد دیگه چیجوری رفتار کنین، اما احتمال زیادی وجود داردکه سیگنال ها رو اشتباه بفهمین. به جای اینکه یه دفعه به نتیجه کار فکر کنین، فرضیه های خود رو بررسی کنین. رابطه برقرار کردن می تونه فاصله ها و سوءتفاهماتی که به وجود آمده رو رفع کنه. در این صورت حتی اگه اشتباه کنین، اگه از دور وبریا تون درخواست کمک کنین اونا خوشحال می شن.

شهریور: شما حالا باید دقیقاً روی کارایی که می خواهید انجام بدین تمرکز داشته باشین. کارای شما همه طبق نقشه پیش می روند و شما فقط واسه اینکه از ملالت و خستگی جلوگیری کنین تلاش می کنین که کارای قدیمی رو با روشی جدید انجام بدین. مشکل اینجاس که روش های جدید اگه همیشه استفاده کرده شن ممکنه باعث اشتباه بشن. پس خلاقیت تون رو واسه مسائل باحال تر ذخیره کنین.

مهر: با اینکه شما امروز به طور کاملً احساس سلامتی می کنین، ولی بازم باید وقتی رو به بررسی کردن رژیم غذایی و تمرینات ورزشی تون اختصاص بدید تا به تعادل رویایی خود برسین. فکر نکنین که حتماً باید کار اشتباهی انجام داده باشین، حتی اگه هم کاری رو اشتباه انجام داده باشین بازم امیدی به بهتر شدن هست. بخشی از زندگی خودتون رو انتخاب کرده و کاری رو انجام بده که اثری دراز مدت بر اون داشته باشه.

آبان: یه روز خوشحال و هیجان انگیز منتظرتانه!!  حتی اگه انتظارش رو نداشته باشین. رابطه ماه و اورانوس در پنجمین خونه تون یعنی خونه شادی و بازی باعث می شه که لذت وخوشی وارد زندگی تون شه، حتی اگه در برابرش مقاومت کنین. کلید موفقیت شما اینه که آنی اراده کردن کنین؛ اگه زیادتر از اندازه برنامه ریزی کنین و اهل منطق باشین این روز خوشحال رو از دست میدید.

آذر: شاید شما فکر کنین که می دونین چه چیز می خواهید، اما ممکنه اون چیزی نباشه که واقعاً بدون نیاز داشته باشین و با اینکه شما این شانس رو دارا هستین که به خواسته هاتون برسین اما تحت هیچ شرایطی نباید خوشحال بودن رو از یاد ببرین. بر خلاف اینکه شاید ناامید باشین، هنوزم می تونید لبخند رو بر چهره بقیه بشونین. ولی یادتون باشه واسه مخفی کردن نارضایتی داخلی لازم نیس که خودنمایی کنین.

دی:امروز زندگی تون کمی ناآرام می شه، اما در عین حال می تونه به طور کاملً نشاط آور و خوشحال باشه. مشکلات شما فقط ساخته و پرداخته دست خودتون هستش، به خصوص اگه تلاش کنین چیزایی که از بخش کنترل تون خارجند رو تحتِ کنترل خود در بیارید. به جای اینکه خودتون رو در صندلی راننده تصور کنین که زندگی رو هدایت می کنه، تلاش کنین در صندلی عقب بشینین و از مناظر و چشم اندازه هایی که همیشه تغییر می کنن لذت ببرین!!

بهمن: نگران شدن به خاطر فکر مردم همیشه ناراحتی اصلی و مهم شما نیس. اما امروز اگه دور وبریا تون تموم افتخاراتی که بهشون مغرور هستین رو زیر سئوال ببرن شما خودتون هم به خودتون شک می کنین! حالا خوبیش اینه شما قادر هستین ناراحتی ها رو به سرعت فراموش کرده و مثبت بین باشین. تلاش نکنین عملکردهای خود رو عقلانی کنین. از منطق و دلیل تراشی کردن دست وردارین و فقط به حس ششم خود اعتماد کنین.

اسفند: ماه در نشونه شما به اورانوس غیر قابل پیش بینی می پیوندد، پس بقیه از شما انتظار ندارن که مثل الان کار کنین. اونا از شما انتظارات دیگری دارن، ولی شمام اصلاً در خونتون نیس که برابر با خواسته های افراد دیگه کار کنین! امروز احساسات تون شما راشگفت زده می کنن! حتی اگه از قبل واسه خود برنامه ریزی کرده اید، بهترین کار اینه که به حرف دل خود گوش کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*