فال روزانه : فال امروز ۱۸ آذر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال موفقیت – فال زیبایی

فروردین: شما به راه جدید خود اطمینان ندارین، اما بعید به نظر می رسد که حرکت خود رو متوقف کرده یا فکر خود رو تغییر بدید. شما یه بار که کاری رو شروع کنین، با تموم وجود تلاش می کنین ان کار رو به انتها برسونین. اما روش هدف دار شما به اون اندازه که پیش بینی کرده اید درست عمل نمی کنه. از چی می ترسید؟! بخش مهمی از برنامه هاتون رو اصلاح کرده و و دوباره تلاش کنین.

اردیبهشت: شما در محدوده ذهن خودتون تجربیات عجیبی داشته اید، به خاطر اینکه پشت تخیلات شما احساساتی قوی و محکم نهفتهه. اما شما اگه روش خود رو عوض کرده و افکار پنهونی خود رو با کسی که بهش اطمینان دارین در میان بذارین، زندگی تون خیالی تر و رویایی تر هم می شه! اگه خیلی راحت اونا رو بگید، مطمئناً روزی پویا و دلنشین تر دارید!

خرداد: شما امروز حتی اگه شغلتون هم ایجاب کنه، نمی تونید یه جا بشینین!! حتی اگه راهی واسه همکاری کردن با دوستانتون در طول روز پیدا نکردید، باید خستگی و بی حوصلگی رو از ذهن خود بیرون کنین؛ چون که دوستان شما خودشون در فکر آماده کردن شرایط لازمن. اونا هم اینکه می تونن شما رو به داشتن ایده های مثبت تشویق کنن، پس به دقت به حرف هاشون توجه کنین.

تیر: مراقبت کردن از کسائی که دوستشون دارین کاریه که خوب از عهده اش بر می آیید، پس به طور کاملً طبیعیه که امروز در محل کار هم این کار بکنین! شما احساس خیلی خوبی به خودتون دارید، چراکه می تونید بدون نگران شدن به خاطر اولویت هاتون کارتون رو انجام بدین. تموم کاری که شما باید انجام بدین اینه که در جامعه حضور داشته باشین و به خودتون هم توجه کنین!

مرداد: شما امروز حتی اگه لازم شد که از مدرسه یا سرکارتون جیم شید، در هر شرایطی دلتون می خواهد تفریح کنین!! اما شما درصورتی می تونید واقعاً تفریح کنین که وظایف تون رو انجام نشده رها کنین. تنها فکر کردن در مورد نتیجه کار واسه پیروز شدن بر یه مانع کفایت نمی کنه. با اینحال با دسته بندی کردن کاراتون در بخش های کوچیک و پشت سر هم خیلی راحت می تونید کار خود رو تموم کنین و بعد از اون می تونید با آرامش به تفریحتان هم برسین.

شهریور: اگه شما دوست دارین در یه جور از منافع شراکتی سهیم شید امروز روزی فوق العاده س! امروز می تونید توانایی های بزرگ تون رو به شریک خود نشون بدید. قدرتمندی ماه برج قوچ به شما این توانایی رو می دهد که بتونین با ایمان کامل به خود بیان وجود کنین. اما شما هنوزم چاره ای ندارین در مقابل وسوسه های داخلی خود مقاومت کنین، فقط در این صورت می تونید میدون بازی رو از اون خود کنین!

مهر: امروز فعالیت های خیلی زیادی دارین که باید یکی پس از دیگری بهشون بپردازید و اصلا وقت ندارین بینشون استراحت کنین. شما احساس ناامیدی می کنین چون که فکر می کنین همه مردم از اتفاقات روی داده خبر دارن الا شما!! شما با سئوال کردن می تونید چیزای زیادی بفهمین و اگه این کار رو بکنین می فهمید که بقیه به اون اندازه ای که شما فکر می کردین اطلاعات ندارن!!

آبان: شما پوسته در حال آوردن چیزای جدید به زندگی خود هستین! امروز با وجود ماه برج اندازه پیشرو در ششمین خونه تون – یعنی خونه فعالیت های روزانه- این عمل رو بیشتر روی تغییر دادن عادت های قدیمی اجرا می کنین. به جای اینکه کارتون رو به همون روش دیروز یا حتی پریروز انجام بدین، تلاش کنین با روشی به طور کاملً متفاوت کاراتون رو انجام بدین. اما با دقت عمل کنین، واسه اینکه شما امروز روز پر مشغله ای دارین و ممکنه پریشونی ها و نگرانی هاتون رو هم بیشتر کنین.

آذر: شما احساس می کنین موج جدیدی از انرژی به زندگی تون سرازیر شده، اما اول چاره ای ندارین شرایط نامطلوبی رو تجربه کنین. شاید شما از برخورد کردن با این شرایط دوری کنین، اما صادق بودن با احساسات تون باعث بالاتر رفتن می شه. به طور طبیعی وقتی که بیشتر واسه خودتون ارزش قائل هستین، می تونید حتی بیشتر از سطح توقع بقیه کار کنین. پس همین الان آستین ها رو بالا بزنین و دست به کار شید!

دی: امروز حتی کسائی که خیلی بهتون نزدیک هستن نمی تونن بفهمن که شما چقدر حساس هستین، چون که شما می تونید با درگیر کردن خود و خیلی با جدیت و تلاش زیاد کار کردن نقاط ضعفتون رو مخفی کنین. بدیش اینه شما با احساس مسئولیت کردن در برابر کارایی که خارج از بخش نفوذتون هستن زیادتر از اندازه انتظارات بقیه رو برآورده می کنین. حتی اگه لازم شد کمتر کار کنین، بهتره که حد و حدودتان رو بدونین و با انجام دادن کارایی که در اونا تخصص دارین، توانایی خود رو نشون بدید.

بهمن: امروز انرژی تون کمی فروکش می کنه!! پس بهتره یه نفس عمیق بکشین و آروم تر کار کنین. بعد ماه برج اندازه سریع وارد سومین خونه تون – یعنی خونه کارای لازم- می شه و سرعت زندگی تون رو افزایش می دهد. شاید اول این جوری به نظر نرسه، اما بعد خیلی از گرفتاری های شما حل می شه! اگه خود رو واسه اینجور روزی آماده کرده باشین می تونید کار خود رو روی غلتک بندازید.

اسفند: شما امروز آماده هستین که تاکتیک جدیدی رو در مسائل مالی خود استفاده کنین. شاید روش های قدیمی پول خرج کردن آنطوری که قبلا جواب می داد نباشه و شاید هم شما دیدگاه جدیدی واسه پس انداز کردن پول هاتون داشته باشین. حالا خوبیش اینه امروز افکار شما به طور کاملً واقع بینانه س، پس می تونید واسه هر کدوم از مشکلات خود راه حلی تو ذهن تصور کنین و بعد براساس اون عمل کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *