فال روزانه : فال امروز ۱۸ بهمن

فال روزانه ۱۸ بهمن

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: اگه دیروز روز بسیار بدی رو گذرونده اید یا دیشب اصلا نتونستید خوب بخوابین  و شب آرومی نداشتید خیالتون راحت باشه؛ امروز شرایط بهتر می شه. به هر حال امروز روزیه که شما می تونید با احساسات تون کنار بیایید؛ به خاطر اینکه این بهترین کاریه که می تونید بکنین؛ چون که اگه اونا رو رد کنین در موقعیت بدی قرار میگیرین. از شرایط سخت فقط به این خاطر که موقعیت ناجوریه فرار نکنین. از جربزه ذاتی خود مطمئن شید و بعد از اینکه احساسات تون سد راه تون شدن اونا رو مدیریت کنین؛ پس صبر نکنین تا شرایط بهتر شه؛ حرکت کنین.

اردیبهشت: امروز قادر هستین درعالم رویا از سرزمینایی دیدن کنین که هیچوقت در عالم واقعیت اونا رو مشاهده نکرده اید. فرق بین دنیای داخلی و خارجی شما باعث می شه که این روزا دچار پریشونی و پریشونی شید و شما وقتی می تونید وظایف تون رو خوب انجام بدین که زندگی تون دچار پریشونی و پیچیدگی کمتری باشه. به هر حال بهترین کاری که می تونید بکنین اینه که به زور تلاش نکنین تا این دو واقعیت زندگی تون رو ندیده بگیرین. تلاش کنین اونا رو با هم قبول کنین. اگه بتونین بدون هیچ سختی ای بر احساسات خود کنترل داشته باشین، روزتون بسیار قشنگتر و جذاب می شه. پس تلاش نکنین تا احساسات خود رو بر مبنای اتفاقاتی که معلوم نیس بیفته یا نه، بنا کنین.

خرداد: شما از انجام دادن کارایی رو که پشت سر هم براتون بوجود می آیند خسته شده اید، حالا خوبیش اینه، با تمرکز به روی اهداف دراز مدت خود می تونید قدر و ارزش لحظه حال رو دریابید. اما این کار می تونه یه سیاست به طور کامل استادانه و در عین حال گول زننده باشه چون که غلطه که چیزی که حالا اتفاق می افتد رو ندیده بگیرین. بین کارای که الان در دست انجام دارین و کارایی که قبلا شروع کرده بودین تعادل برقرار کنین و اگه طرحی به آخرسر نرسید اون رو واسه یه مدت رها کنین تا بعدا سر فرصت به اون بپردازید. بهترین کار واسه پیشبرد کاراتون اینه که به موقعیت های موجود عکس العمل نشون بدید و مطئمئن باشین که به هدف تون می رسین.

تیر: برگشت ماه به نشون حساس شما مطمئنا می تونه تموم رویاهای شما رو به واقعیت تبدیل کنه، اما احتیاجی نیس که شما کار خود رو رها کنین. شما می دونین که کمبود اعتماد به نفس شما از ترس های قدیمی تون سرچشمه می گیرد و ربطی به شرایط و احوال الان شما نداره ولی خاطر جمع باشین که همه چیز بدون هیچ سختی ای حل می شه. اگه شما واسه کنترل کارا و اوضاعتان درگیر هستین، این پیچیدگی باید کمی حل شه و به جای پناه بردن به احساسات تون اونا رو رها کنین و بذارین به حال خود شون باشن.

مرداد: شما امروز پشت اون لبخندی که بر چهره دارین مشکلی رو مخفی کرده اید و مایل نیستین که احساسات واقعی تون رو واسه کسی رو کنین. به نظر می رسد نیازمند زمان بیشتری هستین تا بتونین احساسات تون رو با موقعیت هماهنگ کنین. شما در خفا و پنهونی بهتر می تونید اجازه بدید اونا دوره خود رو بگذرونن و همه چیز به روال گذشته برگرده. بدیش اینه چاره ای ندارین که تا زمانیکه به امور شخصی و داخلی تون می پردازید به وظایف اجتماعی که دارین هم عمل کنین. شما خوب می دونین چه وقتی باید پیشرفت خود رو به اطلاع بقیه برسونین و اونا رو در موفقیت خود سهیم کنین.

شهریور: ممکنه بعضی وقتا درباره زمان بندی که واسه روز خود دارین مراقب و حواس جمع باشین اما بهر حال ممکنه بخواین این شلوغی و پریشونی رو به پایان برسونین. اگه وقتی احساس کردین که نیاز دارین کمی خلوت کنین و تنها باشین کار دلخواه خود رو انجام بدین. مراقبت از روح و روان خود بسیار مهمتر از انجام وظایف اجتماعیه. اگه از خودتون مراقبت نکنین دیگه چیزی ندارین که به دیگری پیشکش کنین. پس مراقب خودتون باشین!

مهر: ممکنه امروز بخواین از بقیه مراقبت کنین، حتی ممکنه آرزو کنین کاش شما تنها کسی بودین که می تونستید بقیه رو تربیت کنین. بسیار سخته که بخواین احساسات خود رو کنار بذارین و کاری رو که بقیه ازتون توقع دارن رو انجام بدین، وقتی که کاری رو شروع می کنین می ببینن راحت تر به نظر می رسد. به خاطر اینکه شما به قدر کافی حساس هستین که کاری رو قبل اینکه کسی از شما بخواد انجام بدین. فقط در این روند و پیشرفت خود رو یادتون نره.

آبان: امروز آرزوهای بزرگی تو سرتونه و خوش بینی ذاتی که همیشه همراه شما هستش باعث می شه بتونین اهداف تون رو به مرحله عمل برسونین. البته شما نیاز دارین که با انجام کارای لازم کنار بیایید. اما رفتار مثبت شما می تونه بین شما و تموم مردم دنیا فرق بسازه. اگه به خود تون اعتماد داشته باشین از اینکه می ببینن در راهی که واسه رسیدن به اهداف تون در پیش گرفته اید به هیچ مانعی برخورد نمی کنین متعجب میشین.

آذر: اگه شما درگیر مسئله مالی با بقیه هستین امروز درصدد دفاع از موقعیت خود برمی آیید. حالا خوبیش اینه به نظر می رسد این درگیری تبدیل به مشکل بزرگی نمی شه اما شما باید به عمق ماجرا پی ببرین و از سطوح ظاهری اون بگذرید تا به عمیق ترین معنی اون برسین. اگه این کار رو نکنین، آتیش زیر خاکستر باقی مونده و بعدا دوباره شعله ور می شه. یادتون باشه بهتره که مشکلات الان خود رو نشون بدن تا بعدا؛ چون حالا زمان کافی واسه حل اونا دارین!

دی: شما تلاش می کنین که از ایجاد یه درام احساسی جلوگیری کنین اما شاید الان ارزشی نداشته باشه که واسه دوری از اون تلاشی بکنین. اگه بتونین مقاومت داخلی خود رو بگذرونین ممکنه از اینکه می ببینن تغییر رفتار شما سریع نتیجه داده و پی اومد باحالی داشته متعجب شید. فقط به خاطر اینکه احساسات شخصی از نزدیکان تون  فقط ظاهریه  و آدم دو روییه ناراحت و آزرده نشید ؛ یادتون باشه که این مشکل شما نیس.

بهمن: به نظر می رسد شما امروز با احساسات خود درگیر شدیدی داشته باشین به خاطر اینکه به نظر می رسد در گذشته زیادی خطر کرده اید. با این وجود، شما می تونید توسط اون چیزی که تو ذهن دارین  در مسیرتون راهنمایی شید. اگه نیازای شما برآورده نشدن شما ممکنه دودلی کنین که بهتره اونا رو داشته باشین یا نه و این آسیب پذیری شما رو می رساند. از کار به عنوان راهی واسه فراموش کردن احساسات تون استفاده نکنین. در آخر، در تماس بودن با کارای ملایم و شیرین می تونه احساس تنهایی و گوشه گیری شما رو کم کنه.

اسفند: ممکنه احساس کنین که امروز بسیار سرحال و خوشحال هستین، اما الان دودل هستین که ترس از پذیرفته نشدن رو نشون بدین یا خیر. به جای اینکه در میان عده خیلی از مردم وانمود کنین که دارای اعتماد به نفس زیادی و در میان اونا خوشحال و خرم هستین، تلاش کنین زمان فراغت تون رو با یکی دو تا از دوستان نزدیک تون بگذرونین. سر و صدای کمتر در محیط دور و بر تون باعث می شه تا کودک درون تون ناخودآگاه از درون تون بیرون بیاد و شروع به بازی و تفریح کنه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *