فال روزانه : فال امروز ۱۸ خرداد

فال روزانه ۱۸ خرداد

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

دعای روز دوازدهم رمضان

فروردین: فقط واسه یه مدت کوتاه برنامه های بلند مدتتان رو فراموش کرده و خودتون رو با اتفاقاتی که در محیط الان تون میفته سرگرم کنین. تا جایی که می تونین از روشی که در پیش گرفتین خارج شید، واسه اینکه شما کارای زیادی در طول روز واسه انجام دادن دارین و نمی تونین به تفریح کردن بپردازید. اما اگه شما با لبخندی روی صورت به انجام دادن وظایفتون بپردازید سازنده تر هستین.

اردیبهشت: شما در حالیکه صورت حسابهایتان رو پرداخت و دفتر کارتون رو در محل کار یا در خونه تمیز می کنه، اگه منتظر فرصت مناسب بمونین که پیامهای شخصیتون رو دریافت کنین فرصت خوبی براتون هستش. اگه در آخر روز پیشرفتی نداشتید نگران نشید. نکات مبهم زیادی هست که باید اونا رو رفع کرده تا بتونین به موفقیت برسین. اما به خودتون اجازه ندین که به خاطر کارایی که حالا انجام می دین مغرور شید.

خرداد: مثل انیکه شما این احساس رو پیدا کردین که برنامه های قابل حل شما از کنترلتان خارج شدن. قطعی کردن ملاقاتها شما رو مطمئن می کنه که هدایت کننده خوبی هستین و حرفه های بقیه رو خوب می فهمید. بهتره که توجه خود رو معطوف به این کنین که از سوءتفاهم و سوءتعبیر بقیه جلوگیری کنین.

تیر: امرور قبل از بررسی کردن فرضیه های خود زود و با عجله اراده کردن نکنین. شما درگیر خیالات خود هستین، اما اگه زمان بیشتری رو به صحبت کردن با بقیه اختصاص بدین، می تونین ایده های خود رو با وارد شدن به بحثهای حیرت زدگی که از نظر تنوع موضوع بسیار گیرا هستن، پیشرفت بدین. یادتون باشه که ممکنه اطلاعات مهم با صدای خیلی بلند بیان نشن.

مرداد: شاید شما فهمیده باشین که چیجوری عصبانیت خود رو کنترل کنین، اما حتی اگه شما با هوشمندی به پیدا کردن منشأ این مشکل فکر می کنین بازم ممکنه که عصبانیت شما طغیان کنه. حالا خوبیش اینه در این اوقات دوستان شما می تونن از شما پشتیبانی کرده و باعث تسلی خاطر شما باشن، و این کار واسه اینکه شما به آرامش برسین کافیه. یادتون باشه که لازم نیس شما همه چیز رو ثابت کنین؛ فقط باید انعطاف پذیر باشین تا بتونین با تغییرات کنار بیایید.

شهریور: با اینکه شما از برنامه های کاری که باید تا آخر هفته بکنین اطلاع دارین، اما زیاد فکر کردن به مسائل کاریتون باعث شده که نتونین به استراحت کردن بپردازید. اگه بخواین فکر کردن در مورد برنامه های طولانی مدتتان رو کنار بذارین خودتون رو از این فرصت که در آینده روزای خوشی داشته باشین محروم کردین.

مهر: وقتی که شما انتخابهای باحال زیادی پیش روی خود دارین، اراده کردن کردن براتون سخت می شه. ونوس، ستاره بخت شما که با خورشید هم تراز شده، از شما می خواد که دست خود رو باز بذارین. شاید نیاز باشه که هر چیزی رو که حالا انتخاب می کنین، در هفته های بعدی دوباره اون بررسی اش کنین.

آبان: اگه بقیه در طول روز طوری صحبت کنن که برابر با سلیقه شما نباشه، شاید عصبانیت شما زیاد شه. عجیب اینکه اگه شما تمایل داشته باشین که فکرتون رو تغییر بدین، بقیه بیشتر پریشون می شن. اونا به اشتباه فکر می کنن که شما نمی دونین که چه می خواین، در حالیکه شما فقط به بررسی کردن ایده های جور واجور می پردازید. اگه می خواین بقیه با شما همراه باشن باید با مدرا با اونا رفتار کنین.

آذر: امروز طبقه بندی کردن اولویتها واسه شما تبدیل به معضلی شده، واسه اینکه شما می خواین از اراده کردن کردن در مورد مسائل مهم دوری کنین. این سخن به این معنی نیس که شما باید هدفهای خود رو رها کنین، بلکه الان زمان اینه که باید یه مدت به دنبال کمک گرفتن از دوستی باهوش یا یه شریک باشین. از اینکه شانس داشتن موقعیتی خوب و پیشرفت کردن در شغل الان تون رو از دست دادین نگران نباشین. بررسی کردن مسائلی که شما از اونا گذشته اید می تونه موقعیت شما رو اثبات کنه و امکان انجام دادن کارای خاص رو زیاد کنه.

دی: وقتی که تلاش می کنین وارد راه جدیدی شید که براتون ناآشناست، نیاز دارین که از بقیه طلب کمک کنین. گزینه های زیادی پیش روی شما قرار داره. اگه شما باور دارین که باید یه انتخاب قطعی و پایانی داشته باشین دوران پر از استرسی دارین. حتی اگه تصمیم تون رو چندین بار تغییر دادین، مطمئن باشین که انتخاب درستی دارین.

بهمن: به جای اینکه بخواین واسه تموم روز خود برنامه ریزی کنین، واسه زمانهایی خالی ای که در طول روز دارین فکری بکنین. با احتمال خیلی کم واسه شما پیش اومده که ندونین چه کاری باید بکنین، اما شما امروز تشویق شدین که بیشتر فعالیتاتون رو فهرست وار روی کاغذ بیارین. انگیزه های خودتون رو بررسی کنین و مطمئن باشین که شما خودتون رو زیادتر از اندازه درگیر کار نمی کنین، واسه اینکه شما از تنها بودن بیزار هستین.

اسفند: با اینکه صحبت کردن در مورد احساسهایتان می تونه تفکرات منفی رو از شما دور کنه، اما باید حواستون باشه که بیشتر از اندازه هم در مورد اونا صحبت نکنین. شما ناخواسته نیروی خودتون رو از دست میدید مگه اینکه بخشی از اونو به خودتون اختصاص بدین. بدون رودربایستی از وسوسه درمیون گذاشتن اطلاعات شخصی تون با بقیه، فقط به خاطر اینکه بقیه شما رو بیشتر دوست داشته باشن، دوری کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *