فال روزانه : فال امروز ۱۸ دی

فال روزانه : فال امروز ۱۸ دی

فال روزانه ۱۸ دی

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال تاروتفال ابجد

فروردین: بهرام سیاره بخت شما امروز می تونه شما رو به مکانهایی ببره که از نظر احساسی مکانهایی مطبوع واسه شما هستن، واسه اینکه شما می دونین که زمان زیادی سریع می گذره. امروز مدت زمان زیادی زیادی بهرام با برج اسد روبرو می شه و قراره هرچیزی که باعث یادآوری تجربه های ناخوشایند در شما می شه رو ازتون دور نگه داره. فقط یادتون باشه که اگه زیاد به خودتون سخت بگیرین نیتهای پاک شما نتیجه ای برعکس میدن، پس اگه کسی از شما دلجویی کرد تلاش کنین که با اون ملایم تر رفتار کنین.

اردیبهشت: امروز وقتی که مسائل خانوادگی باعث می شه در موقعیتی استرس زا قرار بگیرین قوه تشخیص شما می تونه به درد بخور واقع شه. حالا خوبیش اینه شما حالا می تونید واسه این مشکلی که مدتها باعث ناراحتی شما شده راه حلی پیدا کنین. اما وقتی که شما تشخیص دادین زمان با سرعت در حال گذره و نباید برنامه های خود رو به تاخیر بندازید، این بحرانها کمتر و کمتر می شن.

خرداد: شما امروز مجبورین که با فردی قوی مخالفت کنین، حتی اگه فکر کردن به اونم آزارتون بده باید اینکار رو بکنین. حالا خوبیش اینه بار اولی که با اون وارد گفتگو بشوید، نسبت به اون چیزی که فکر می کردین ملایم تر می شه. بزرگترین توانایی شما زرنگی الهی شماس، پس در برابر این تنش زیاد انعطاف ناپذیر نباشین. اگه شما انعطاف پذیر باقی بمونین و بخواین از یه مشکل چیزی بیاموزید، درعوض به احتمال زیاد به چیزایی که نیاز دارین می رسین.

تیر: مسائلی که واسه شما مهم هستن با اونایی که واسه یه گروه مهم هستن به طور عجیبی به هم وابسته ان، حتی اگه در نظر اول جدا از هم به نظر برسن. ممکنه امروز شما بیشتر به خودتون اطمینان داشته باشین، واسه اینکه شما می تونید قدرت احساسات خود رو درک کنین. اگه توانایی های شما سیر نزولی پیدا کرده از اینکه از بقیه درخواست کمک کنین ترس نداشته باشین. طبیعتاً مسئولین شما در محل کار نیاز دارن که به درخواست شما اهمیت بدن، و اگه این اتفاق بیفته از نظر مالی هم وضع بهتری پیدا می کنین.

مرداد: شما احساس می کنین که در باغی سحرآمیز با شکوفه های قشنگتر قرار گرفته اید، واسه اینکه امروز بهرام قبل اینکه نشونه شما رو ترک کنه با پلوتو روبرو شده. اگه درگیر یه پروژه خلاقانه یا یه موضوع عاطفی شده اید، تا وقتی که تلاش کنین به بهترین روش خودتون رو مطرح کنین، می تونید خیلی بیشتر پیشرفت کنین. تا وقتی که شما از رویاهایتون فاصله نگرفته اید و تلاش می کنین که به اونا جنبه واقعیت ببخشین، روزی خاطره انگیز دارید.

شهریور: شما می خواید پریشونی های خود رو کم کنین، پس می تونید به طور کامل روی چیزایی که نیاز دارین و می خواهید امروز اتفاق بیفته تمرکز کنین. اما وقتی حس کنکاوی شما تحریک شه، موضوع پیچده تر می شه. براتون سخته که اطلاعاتی رو که دور و برتون هست رو ندیده بگیرین، واسه اینکه بخشی از اونا بسیار مهم هستن. از طرف دیگه اطلاعات بیشتر داشتن شایدً باعث می شه که طرز فکرتون عوض شه. الان شما خودتون می دونین که چه کاری باید انجام بدین، پس همون کار رو انجام بدین.

مهر: الان شما نسبت به برنامه های جدیدتون احساس بهتری دارین، اما مهم نیس که چقدر موفق بوده اید، تو ذهن شما موضوعی هست که هنوز شما رو ناراحت می کنه. امروز شما باید فعالیتهای خود رو محدود بکنین، به خصوص اگه نمی تونید از فکر کردن به گذشته آزاد شید. به جای اینکه از گذشته خود فرار کنین، به بررسی کردن اون بپردازید. یه بار که ما بتونین در تاریکی ضمیر ناخودآگاه خود راهتون رو پیدا کنین، پس بیشتر از منفی بافی دوری می کنین.

آبان: عصبانیت غیر منتظره شما کمی ضعیف شده و تبدیل به رنجشی شده که دیگه بیشتر از این ادامه نخواد داشت. امروز بهرام و پلوتو می تونن احساسات شما رو تحریک کنن. حالا خوبیش اینه فعالیت کردن طبق اهدافتون نسبت به قبل براتون راحت تر شده. دنبال کردن غرایز خود حالا بهترین اسلحه در مقابل نگاه های منفی می باشه. انتخاب راه طولانی مطمئناً بهترین گزینه شماس.

آذر: شما امروز رفتاری خوشحال و پر نشاط ندارین، واسه اینکه به دنبال یپدا کردن راهی واسه بازگو کردن احساسات غیر عادی خود هستین. اما نبود تمایل شما واسه اقرار کردن به جنبه های بی تکلف ذاتتون باعث می شه از شخصی که به نظر می رسد زیاد جدی رفتار نمی کنه، عصبانی شید. تلاش نکید که افراد دیگه رو تغییر بدید؛ عوضش توجهتون رو روی احساسات خود متمرکز کرده و تلاش کنین که روی رفتارتون کار کنین تا تبدیل به رفتاری مثبت بشه.

دی: ممکنه که شما از آدمایی که زیادی با شما مهربون هستن خسته شده باشین، واسه اینکه فکر می کنین رفتار اونا نشونه ضعفشونه. به فکر اثبات کردن تواناییهایتون نباشین. درسی که از این موضوع می تونید بگیرین اینه که می تونید توانایی هاتون رو بیشتر کرده و بیشتر هم نتیجه بگیرین، درحالیکه انعطاف پذیر بودن کمکتون می کنه که روز بهتری داشته باشین.

بهمن: وقتی که شما احساس می کنین خلاق بودن و خوشحال بودن باعث می شه شما سازنده تر باشین، دوباره نیروی تازه ای می گیرید. اما نگاه های بی تکلف شما می تونه فریبتون دهد. با اینکه شما با مهارت خاص خود می تونید خشونت کس دیگه ای رو به آرامش تبدیل کنین،  هم اینکه واسه قبول کردن یه شغل جدی هم آمادگی کامل دارین. واسه اینکه بتونین شرایط مناسبی رو جفت و جور کنین، از توانایی تون بهره بگیرین تا بتونین بین شرایط خیلی جدی و موقعیتهای خوشحال و بی تکلف تعادل بسازین.

اسفند: ممکنه شما فکر کنین که در روزای آینده یکی از دور و بری ها شما می تونه براتون مشکلی بسازه. تلاش واسه جلوگیری کردن از جلو رفتن این مشکل می تونه سازنده باشه، اما نباید تلاش کنین که مانع بیان کردن ترسها و خشمهای طبیعی بشوید. اگه شما واقعاً می خواهید این مشکل حل شه باید به بقیه هم اجازه بدین که در مورد خود صحبت کنن، اون وقت میتونین که با فکری باز تصمیم بگیرین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*