فال روزانه : فال امروز ۱۸ مرداد

فال روزانه : فال امروز ۱۸ مرداد

فال امروز ۱۸ مرداد – ۸ aug

از صبح تا آخر شب بر شما چه می گذره؟!…

فروردین: امروز بهرام– یعنی سیاره بخت شما- در حالیکه با نپتون تاریک روبرو می شه خبرهای زیادی رو از ابعاد دیگری دریافت می کنه، به خاطر همینه که می تونه با دوز و کلک شما رو به طرف احساساتی که فراموششان کرده بودین جهت بده. شما هنوزم به خاطر تغییر و تحولی که دیروز در روابط دوستانه تون به وجود اومد ناراحتید، اما خیلی هم بهش فکر نمی کنین و نگران نیستین. تمرکز داشتن در محل کار روی فعالیتهای خاص ایده خیلی خوبیه، اما اگه این کار تبدیل به عادت بشه مخالفت بقیه رو علیه شما برخواهد انگیخت. اگه شما احساس صمیمیت نمی کنین پس الکی خودنمایی نکنین!

اردیبهشت: شما هنوز نتونسته اید هدف درستی که در محل کارتون نیاز به نظر می رسه رو به دست بیارین. مثل اینکه رئیس شما در شغلش ناموفق بوده و به شمام توجهی نمی کنه. اما شما جدا از بقیه و در محیطی تنها کار نمی کنین، پس اگه بدونین که بقیه چه انتظاراتی از شما دارن بهتر کار می کنین. با همه این احوال ناامید نشید، چون که شاید اطلاعات معتبر وموثق به اندازه ای که شما فکر می کردین در دسترس همه نباشه.

خرداد: شما با وضعیتهای معماگونه و ضد خلاف آشنایی کامل دارین، با این حال امروز با یه معمای غیر قابل حل روبرو شدین. هرچقدر که بیشتر در مورد این موضوع تحقیق و جستجو می کنین، کمتر پیدا میکنین!! شاید شما در جستجوی این هستین که به کمک یکی از دوستان خیلی صمیمیتان و یا یکی از اعضای خونواده تون  با دیدگاه های جدید آشنا بشوید، اما در آخر اونا فقط شما رو به اشتباه میندازن. پس فقط به صدای درونتون گوش بدین- حتی اگه به هیجان نیومدین- حتماً این کار رو بکنین.

تیر: امروز شما از دید احساسی خوب کار کردین، اما اگه منظور خود رو روشن نگید نتیجه برعکس میگیرین. احتمالاتی که شما رو پریشون تر از همیشه کردن و شاید حتی نتوانیدآنها رو تشخیص بدین، مشکل رو سخت تر می کنن. پس جلو برید و اجازه بدین بقیه بفهمن شما چه نیازهایی دارین، اما به خاطر اینکه به هدفتون برسین عملکردهای خود رو از اونا مخفی نکنین.

مرداد: حالا که در اواسط ماه تابستونی مرداد هستیم، زندگی شما باید پر جنب و جوش تر شده باشه، اما در اون طرف ظاهر خوب و خوشحال زندگی چیز دیگری نهفتهه. اگه شما به خاطر اینکه عشقی تو زندگیتون ندارین ناراحت هستین، نباید با تأسف خوردن و غصه خوردن انرژی تون رو تلف کنین. شما واسه اینکه بتونین بعد از این خوشحال تر زندگی کنین، نباید به دنبال فردی مشابه و با خصوصیات اخلاقی مثل خود باشین. بلکه شما باید یاد بگیرین، حتی وقتی که طرف مقابلتون اونطور که شما دوست دارین تأییدتان نمی کنه، بازم عشق خود رو بگید.

شهریور: برج فلکی سنبله به همراه سه سیاره دیگه دست به یکی کردن تا زندگی شما رو به هم بریزن. بهرام مدعی- یکی از سیارهایی که در نشونه شما قرار داره- از طرف نپوتون فضایی مورد بی توجهی قرار میگیره و در عین حال تا وقتی که شما شک و دودلی به خودتون راه بدین، این سیاره هم باعث کمتر شدن ایمان و باور شما می شه. ولی اگه از این اتفاق درس عبرت گرفته و برنامه هاتون رو اصلاح کنین، می تونین تغییر کرده و انرژیای مثبت رو جذب کنین. اگه در اراده کردن دودلی دارین، به خاطر پیدا کردن راه حل مناسب خیلی به ذهنتون فشار نیارین. تنها کاری که می تونین بکنین اینه که این کار رو به فردا بندازین.

مهر: به خاطر دوستانتون و طرز فکرشون درباره خود ناراحت نشید. الان هم به خاطر اعتماد به نفس زیادتون، قضاوتهای شما از قضاوتهای افراد دیگه اهمیت بیشتری دارن. هنوز باید وقتی در حال تفسیر کردن حقایق هستین حواس خود راجمع کنین، به خاطر اینکه شما خیلی راحت حقایق رو اشتباهی تفسیر کرده و احساستون باعث گمراهیتان می شه. با از بن بردن صداهای فرعی در بین صحبت کردن چگونگی بیان خود رو روشن تر کنین.

آبان: شما امروز با یه نفر آشنا شدین که به طور کاملً حواستون رو پرت کرده، تموم قوانین عادی و شرعی رو در هم شکسته و شما رو به طور کاملً از تنهایی خارج کرده. توانایی خاص به وجود آوردن و ساختن چیزای جدید و متفاوت، حتی اگه موضوعاتی عجیب به نظر برسن، موضوعاتی هستن که شما دوست دارین در مورد اونا با دوست جدید خود صحبت کنین. هر قدر که شما بیشتر در مورد افکارتون صحبت می کنین، راه حلای خیلی خوبی واسه مشکلاتتون کشف می کنین.

آذر: امروز شما خیلی رویایی فکر می کنین، گویی که درون ابرها زندگی می کنین! و چون حرف و عمل شما یکی نیس بقیه هم زیاد انگیزه ندارن که شما رو به زندگی واقعی خود بر گردونن. به نظر شما رویاپردازی کردن راهی واسه دور شدن از مشکلات جدیدتونه، اما رویا پردازی کردن ابداً این مشکلاتات رو حل نمی کنه. با کار کردن و در زمان حال زندگی کردن راحت تر می تونین مشکلات خود رو حل کنین.

دی: امروز حتی بهترین برنامه ریزیا هم نمی تونه موفقیت شما رو تضمین کنه، ولی با همه این احوال خودتون رو نگران نکنین. به خاطر اینکه به اهدافتون نرسیدین انقدر از خود ایراد نگیرین، بلکه تلاش کنین بی دقتیای خود رو برطرف کنین. به جای اینکه به دنبال پیدا کردن راهی مستقیم باشین حتی می تونین از راه خود هم منحرف بشوید. لذت واقعی در رسیدن به هدف خلاصه نمی شه؛ بلکه مربوط به راهی می شه که شما واسه رسیدن به اون هدف می پیمایید.

بهمن: شما هیچ وقت با یه جواب ساده راضی نمی شین و همیشه دوست دارین که بیشتر بدونین. اما اگه به این نتیجه برسین که دقیقاً فهمیدین به دنبال چی هستین، شاید نارضایتی تون کمتر بشه. یادتون نره وقتی که شما وارد قلمرو احساسی خود میشین، در حالیکه به حوادثی که دور و برتون اتفاق میفته توجه می کنین، می تونین ظاهر مطمئن خود رو هم حفظ کنین.

اسفند: امروز سیاره بخت شما، یعنی نپتون به کمک بهرام پردل و جربزه  جون تازه ای میگیره، و شمام وسوسه میشین که تفکرات خود رو به واقعیت تبدیل کنین. حتی اگه در شروع کار یکی دوتا اشتباه هم داشتین ولی بازم تسلیم نشید. برنامه ریزیای اولیه شما ممکنه خوب عمل نکنن، اما اگه شمام انعطاف پذیر باشین و هم سرسختی خود رو حفظ کنین، می تونین موفق شید.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*