فال روزانه : فال امروز ۱۸ مهر

فال روزانه ۱۸ مهر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو : فال سفرآموزش فال قهوه

فروردین: امروز گفتگو با بقیه شما رو به جاهایی می کشوند که خودتون اصلاً انتظارش رو ندارین، ولی باید دوست داشته باشین که پاتون رو از مرزهای خود بالاتر بذارین. از نظر تئوری این کار باید براتون آسون باشه، چراکه شما همیشه از ایده های جدید استقبال می کنین، ولی حالا وقتی که می ببینن با موقعیت جدید خود آشنایی ندارین احساس ترس می کنین. شما باید خودتون رو به این جریان بسپارین، اگه بخواین مقاومت کنین شرایط بدترمی شه.

اردیبهشت: با اینکه شما فرد آینده نگری هستین، اما ً نمی تونید از وقت های آزاد خود استفاده کرده و به مسافرت یا پیک خوب برید. شاید الان وقت این شده که بفهمین بقیه می تونن واسه یه مدت بدون شما و به تنهایی خودشون از پس کارا بربیایند. حتی اگه واسه این کار مجبور شید با یکی از همکارانتون بحثی جدی داشته باشین، بدونین که اگه فقط یه بار بهشون بگید که نیاز به استراحت دارین می تونید نظر موافق اونا رو جلب کنین.

خرداد: الان راه های خیلی زیادی واسه خلاقیت هست و این امکان واسه شما به وجود اومده که بعضی از این روش ها رو امتحان کنین. امروز تلاش شما واسه متفاوت بودن بهتون کمک می کنه تا در جمع بدرخشید، چون که شما به روش های مختلفی ایده های خود رو مطرح می کنین. اما اگه بقیه فکر کنن یکی از ایده های شما باز همه بهتره شما به دردسر خواهید افتاد، چون که اون وقت از شما می خواهند روی همون یه ایده تمرکز کنین. حالا خوبیش اینه شما توانایی این رو دارین که حرف خود رو به کرسی بشونین و همین توانایی اجازه تغییر کردن رو به شما می دهد.

تیر: با اینکه شما با وابستگی ها و تعلقات عاطفی آشنایی کامل دارین، ولی امروز این وابستگی شما رو به راهی به طور کاملً متفاوت می کشوند. شما فهمیده اید که حساسیت شدیدتان عملی خوب و قابل تحسینه، چون که به دلیل مهربانی تون نمی تونید نسبت به ناراحتی های افراد دیگه بی توجه باشین. اگه شما قبول کنین که نباید انتظار تلافی و جبران داشت، اون وقت به این افراد یاد می بدید که چیجوری نوع تازه ای از دوست داشتن رو تجربه کنن.

مرداد: امروز وقت این رسیده که از تنهایی بیرون بیایید. امروز شما خیلی راحت می تونید خودتون رو با دوست هاتون سرگرم کنین، چراکه احساس می کنین از نظر احساسی تامین هستین. اگه شما جربزه و جربزه تغییر کردن رو داشته باشین، بیان کردن عقاید تون شما رو در راه غیر قابل پیش بینی ای قرار می دهد. رابطه برقرار کردن کلیدیه که درهای عشق و دوست داشتن رو به روتون می گشاید.

شهریور: امروز توجه کردن به جزئیات زندگی روزانه براتون در اولویت قرار داره، که کاری غیر عادی و خارج از کارای روزانه تون نیس. البته فعالیت های روزانه شما این روزا مثل هم و مثل روزای قبلی نیس، چراکه شما دنبال راه های جدیدی هستین که خستگی به وجود اومده بوسیله یکنواختی رو از تنتون بیرون کنین. از تغییر دادن زندگ خود نترسین، چراکه احساس سرحالی که بعد از اون حاصل می کنین، مهم تر از هر ترس و تغییریه.

مهر: شما همیشه با رضایت خاطر مسائل پیچیده ای که احساسات شما رو تحت تاثیر می گذارن رو می پذیرید، اما امروز بیشتر از همیشه علاقه مند خطر کردن هستین. درحالیکه به فکر امنیت خود هم هستین، اعتراف کردن به رفتارای نشون دهنده نافرمانی تون می تونه باعث راحتی و آسایش خاطر شما شه. این سخن بدین معنی نیس که حالا دنبال امنیت و مکان های امن باشین، بلکه باید به خاطر داشتن تجربه ای به یاد موندنی خطر کردن رو قبول کنین.

آبان: امروز جریان هوای شدیدی از طرف خورشید به سمت پلوتو یعنی سیاره بخت شما میاد و شما با حس هایی که تا بحال براتون پوشیده بود آشنا می شید و یا بخشی از وجودتون رو که به فراموشی سپرده بودین دوباره رو می شه. اگه نتونین در مورد این حس های جدید خود با کسی صحبت کنین اصلاً اهمیتی نداره. الان چیزی که مهمه میل و علاقه تون واسه رفتن به سفری دور و دراز به تنهایی و فقط مخصوص به خودتونه.

آذر: امروز شما سرتون خیلی شلوغه، ولی بیشتر ترجیح می بدید استراحت کنین. اولین حرکت و کشش شما به طرف تفریح و خوشی متمایله، اما شما به صرافت می دونین که چیزای وسوسه کننده به روش های جورواجور شما رو در بوته آزمایش قرار میدن! پس در برابر کودک درون خوشحال خود تسلیم نشید؛ عوضش به سراغ کاراتون که روی هم تلنبار شده برید.

دی:شما امروز فواید داشتن دوستائی که شما و شغلتون رو پشتیبانی می کنن رو درک می کنین. امروز وقتی یکی از همکاران بدون هیچ چشم داشتی کار خودشو رها می کنه تا به شما کمک کنه حسابی حیرت زده میشین! به جای اینکه خودنمایی کنین خودتون می تونید همه کارا رو انجام بدین و به جای فاصله گرفتن از اون با مهربانی و با لبخندی روی لب کمک اون رو قبول کنین.

بهمن: اگه امروز شما نسبت به قبل بی حوصله تر شده اید نگرانی به خود راه ندین، واسه اینکه این موضوع وقتی که ماه به نشونه شما برمیگرده نمونه بارزیه. نسبت به احساس هاتون آگاهی داشته باشین، با اینحال این جوری به نظر می رسد که شما نسبت به اون چیزی که در دور و بر تون اتفاق می افتد بی اهمیت هستین. ممکنه قادر نباشین حوادث خارجی رو اصلاح کنین، اما مطمئناً روی عکس العمل های خودتون کنترل کافی دارین.

اسفند: با اینکه امروز رویاهای شما به طور کاملً غیرواقعی هستن، ولی شما دوست ندارین از اونا دست بکشین. درحقیقت شما خیلی هیجان زده شده اید. شما خودتون فکر می کنین که رویاهایتون به طور کاملً روشن و روشند، اما در حیقیت از تاثیراتی که بقیه بر شما گذاشته ان اطلاع ندارین. با اینحال هروقت که با طرفداران خود صحبت می کنین و نظر اونا رو می پرسید حتماً به حرفشون هم گوش بدین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *