فال روزانه : فال امروز ۱۹ اردیبهشت

فال روزانه ۱۹ اردیبهشت

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: با اینکه شما شخصی خوب و عاطفی هستین اما بعضی وقتا بقیه فکر می کنن که شما فرد بی عاطفه و بی حسی هستین! با این وجود امروز شما در شرایطی می باشین که تلاش می کنین با همه رابطه برقرار کرده و موقعیتای سخت و پیچیده ها رو، واسه بقیه به شرایطی خوب و دلپذیر تبدیل کنین. این جوری انگار می تونین قهرمون یه شخص باشین اما با در نظر گرفتن تعهد و مسئولیتی که در قبال شخص دیگری دارین، باید مراقب شرایطی که پیش میاد، باشین. تلاش کنین همیشه یه دوست خوب باشین!

اردیبهشت: با گردش ماه به دور زهره و مشتری، امروز می تونین احساسات خوبی رو تجربه کنین. با این حال اصلا دوست ندارین که امروز زیادتر از اندازه از خود کار کشیده و خود رو خسته کنین. عاقلانه ترین کار اینه که محدودیتایی رو که با اونا مواجه هستین، شناخته و با احتیاط کاراتون رو بکنین. انجام دادن هرکاری که به ذهن تون می رسه، می تونه بعدا موجب پیشمانی شما بشه.

خرداد: تازگیا واسه استراحت کردن و داشتن آرامش با رقابت مواجه شدین اما آخرسر راه و عادت زندگی خود رو پیدا می کنین، هرچند که ممکنه این راه پر از دست انداز باشه! این قدرت و توانایی رو دارین که تشخیص بدین چه کاری براتون خوبه؛ بجای اینکه به نقاط ضعف خود فکر کنین، بهتره برروی مهارت و تواناییایی که دارین تمرکز کنین. به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که باهوش بودن زیادتر از اندازه هم می تونه دردسرساز بوده و یه احساس خوب رو به شرایطی بد تبدیل کنه!

تیر: باورود ماه به نشونه تون، نیازای عاطفی شما می تونه بسیار غیر قابل تحمل باشن. با این وجود واسه بیان کردن درخواستایی که دارین، با مشکل خاصی روبرو نشده و خیلی راحت می تونین صحبت هاتون رو بگید. باید مراقب باشین که زیادتر از اندازه درخواست و درخواستی نداشته باشین چون وگرنه با جواب خاصی روبرو نشده و ممکنه احساس ناامیدی بکنین. بهتره از نعمتایی که دارین لذت برده و ممنون اونا باشین.

مرداد: یه مدت بود که به فردی خلاق تبدیل شده بودین، اما به مرور این چرخه خلاقیت شما به پایان می رسه. قبل از شروع فعالیتای جدید، بهتره کارای تموم نشده رو تموم کرده و بعد به سراغ فعالیتای جدید برید. علاقه مند بودن واسه رسیدن به موفقیت به این معنی نیس که منتظر فرصتا شده تا به سراغ تون بیان. بهتره با دیدی واقعی به زندگی نگاه کنین.

شهریور: ممکنه امروز شما در حال تجربه کردن افزایش امواج حس عملگرایی خود باشین که به شما کمک می کنه تا واسه سیاستی که باید واسه هفته آینده در پیش بگیرین خوب فکر کنین. شما حالا فرصت های بسیار خوبی دارین چون که سیاره حاکم شما عطارد مستقیم حرکت می کنه و املاک و قلمرو از دست رفته خود رو باز می یابد. یادتون باشه که شما نیاز ندارین که همین الان به این فاصله ها پیروز شدین. آهسته و آروم شروع به حرکت کنین و کم کم سرعت خود رو در روزای آینده زیاد کنین.

مهر: سفر کوچیک شما به ناحیه خاطرات تون دیگه تموم شده. شما تازگیا عمیقا درگیر خاطرات و تجربه های گذشته خود شده بودین و حالا بهتره که به لحظه حال برگردین. اما اون به معنی این نیس که شما باید احساسات خود رو فدای عقل و منطق کنین یا اونا رو بدست فراموشی بسپارین. زیرکانه ترین سیاست شما حالا اینه که هم قلب و هم عقل تون رو واسه تصمیماتی که باید در آینده بگیرین، موثر کرده و از هر دو استفاده کنین.

آبان: با وجود اینکه شما تلاش بسیاری می کنین تا بازم روی وظایف تون تمرکز داشته باشین، گیجی و حواس پرتی، شما رو محاصره کرده و مانع شما شده. در ظاهر، یه پیچ خوردگی کوچیک غیر منتظره س، و به تعطیلات آخر هفته شما مربوط می شه که به شما اجازه می دهد تا زیر لایه سطحی لغزیده و معانی مخفی رو کشف کنین. با این وجود، الان زمان اینه که روی کارای ساده و رو تمرکز کنین. امروز شما می تونید لحظات خوش رو توسط توجه کردن به احساسات تون تجربه کنین؛ به جای اینکه تلاش کنین تا اسرار داخلی و مخفی کائنات رو کشف کنین.

آذر: همون طوری که روز شروع می شه، کارای بسیار جدی شما هم شروع می شه اگر در طول روز می فهمید که کارای زیادی واسه انجام دادن دارین و وقتی واسه از دست دادن ندارین. حالا خوبیش اینه، در تعطیلات گذشته تفریح کرده اید و الان آماده اید که روی کاری که در دست دارین متمرکز شید. هر تغییری که لازمه، در رفتار و روش خود بدین و ومشغول به کار شید چون که واقعا وقتی واسه هدر دادن ندارین. پس همین الان شروع کنین!

دی: بقیه ممکنه امروز شما رو به عنوان یه راهنما و مشاور ببینن، به خاطر اینکه به نظر می رسد که شما هوش و استعداد خوبی دارین و پاهاتون استوار به زمین وصل هستن. حالا خوبیش اینه، شما آماده یه مقابله و رقابت هستین، و نباید این فرصتی رو که واسه نشون دادن توانایی که واسه مشخص کردن اختیارات تون دارین رو از دست بدین. هر چند این زمان بسیار جدی و مهمی است، اما تلاش کنین اخلاق سرحال و بانشاط خود رو از دست ندین. شما می تونید در حالیکه زمان خوبی دارین بازم موثر و به درد بخور واقع شید.

بهمن: امروز خبرهای دیگری غیر از اونایی که چشم ها قادر به دیدن اون هستن، هم هست. شما امروز ممکنه در تفکر و تامل عمیقی غرق شید، که به آسونی از چشم بقیه پوشیده می موند. ولی اینو حتما درنظر داشته باشین که الان وقتی واسه خیال پردازی نیس. شمابر طبق سناریوهایی که تو ذهن دارین بازی می کنین پس می تونید در مقابل مقابله ها و رقابت هایی که در سر راه تون ظاهر می شن خوب عکس العمل نشون داده و تصمیم بگیرین. مطمئن شید که راه حل های جورواجور و متفاوتی رو کشف کرده اید، واسه اینکه یه راه مستقیم رو انتخاب کنین چون که می دونین بعدا خیلی سخت تر هستش که به عقب برگردین و راه دیگه ای رو انتخاب کنین.

اسفند: واسه شما بسیار مشکله که امروز به بقیه بگید که چه احساسی دارین و به چه می اندیشید، حتی اگه به روشنی می دونین که همین الان چه احساسی دارین. شما از این می ترسید که اگه با بقیه درباره احساسات تون صحبت کنین، ناخودآگاه رازی رو که نباید واسه دیگری افشا شه، بروز بدید. اما اگه بخواین همه افکار و اندیشه های خود رو واسه خود نگاه دارین ممکنه بسیار خشک و جدی به نظر برسین یا حتی از نظر احساسی جدا از بقیه بمونین. تموم جربزه و جرأت خود رو جمع کنین تا ترس های خود رو بگذرونین، چون اگه بخواین صبر کنین و زمان رو تلف کنین بعدا واسه تون خیلی سخت تره که بخواین از اون چیزی که تو ذهن تون می گذره صحبت کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *