فال روزانه : فال امروز ۱۹ اسفند

فال روزانه ۱۹ اسفند

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: تموم چیزای خوب و باحال در حال به آخر رسیدن هستن!! حالا مهمانی به پایان رسیده و شما باید در مورد کاری که پیش روتون دارین جدی باشین. اگه تا حالا از مسائل ناچارا شونِه خالی کردین، امروز پنجره های طفره رفتن به شکل دردناکی روی انگشتاتون بسته می شه!! دیگه زمان عذر و بهونه آوردن به سر رسیده. از حرف زدن دست بکشین و بدون به تاخیر انداختن کارتون رو شروع کنین.

اردیبهشت: امروز دوستان و یا همکارانتون با تغییر دادن نگرشتان به شما کمک می کنن، چون که اونا به سمت جدی تر شدن گرایش پیدا کردن. با کمک اونا شما بدون اینکه احساس تنهایی کنین در مورد کارتون جدی تر میشین. اگه کمک دیگری لازم دارین ازشون بخواین تا از شما به خاطر بیشتر موثر بودن پشتیبانی کنن، چون که اونا امده ان تا به شما کمک برسانند!

خرداد: امروز شرایط شما خیلی پپیچیدهه چون که می دونین باید به وظایف اجتماعی تون برسین و به طور کامل روی کارتون تمرکز کنین. اما شما خیلی راحت نمی تونین نه بگید، به خصوص اگه فرصت وقت گذرانی با دوستانتون رو داشته باشین. بدیش اینه حالا مسئولیت پذیری بر تفریح کردن و خوشی ارجحیت داره. پس تفریح و بازی رو به روز دیگری بندازین.

تیر: شما امروز باید نیازاتون رو واسه کسائی که در محل کارتون هستن توضیح بدین، درغیر این صورت قادر نیستین به چیزایی که می خواین برسین. مراقب باشین!! به خاطر اینکه وقتی در حال کار کردن هستین، ملحق شدن به مردم دیگه وسوسه برانگیزه. درعوض شما باید در تموم تعاملات و برخوردهایتان رفتار و سلوک حرفه ای خود رو حفظ کنین. اگه حد و حدودی رو مشخص کرده و به اونا هم اجازه بدین فاصله ای که نیاز دارن رو بین خود و شما بسازن اونا هم خوشحال ترخواهند شد.

مرداد: حالا که ماه نشونه شما راترک کرده و وارد دومین خونه از “ارزشهای خود” می شه، شما باید نفسی از روی آرامش بکشین! باوجود اینکه شما الان که روزای سخت تون رو گذرونده اید و دیگه احساس آسیب پذیری نمی کنین، اما هنوز واسه تون سخته که کارتون رو شروع کرده و به مرحله بعد برید. مثلا دادن یه ساختار جدید واسه یه ایده خیلی مفیدتر از از اینه که به طور کامل دیدگاه خود رو عوض کنین. شما قبلا اولین قدمتان رو ورداشته اید، حالا فقط باید راه بعدی خود رو پیدا کنین.

شهریور: با ورود ماه به نشونه سخت کوش شما فرصتی نصیبتون شده که مسئولیت پذیری خود رو به همکارانتون نشون بدین. اما این فرصتی واسه مقایسه و انتخاب دنیایی که گذرونده اید و آینده ای که انتظارتون رو میکشه نیس. این فرصت بودن در زمان حال و قبول کردن اتفاقات روی داده. اگه یه بار احساسات غلط و نادرست خود رو تغیر بدین، اون وقت آزاد هستین که به روشای جدید نظر خود رو بگید.

مهر: شما امروز احساس می کنین زندگی تون بیشتر از قبل پیچیده شده و به هیچ روشی نمی تونین به رضایت برسین. ولی یادتون باشه این به خاطر شما و یا شانس بدتون نیس! اگه شما بتونین نگاه خود رو تغییر داده و مثبت تر فکر کنین، خودتون هم از اینکه چه قدر سریع زندگی تون به شکل قبل برمیگرده، حیرت زده میشین.

آبان: شما نسبت به انتخاب کردن دوستانتون خیلی سخت گیر شدین، اما حالا گرفتن تصمیم بدون استرس وارد کردن به خودتون خیلی راحت تره. حتی اگه تصمیم گرفتید که وارد فعالیتای اجتماعی نشید، می تونین بدون اینکه به مشکلی بربخورید اشتباهات تون رو جبران کنین. نگران این نباشین که بقیه چه فکری می کنن. شما واسه دنبال کردن راه و هدف زندگی تون به تشویقای افراد دیگه احتیاجی ندارین.

آذر: شما امروز مسئولیتای بخصوصی دارین که باید بهشون رسیدگی کنین، حالا چه اونا رو دوست داشته باشین چه نداشته باشین!! این می تونه درسی هم واسه شما باشه، چون که شما نمی تونین اجازه بدین نیازاتون جایگاه کاری و اجتماعی تون رو تحت تاثیر بذاره. شما وقتی که بفهمین بعضی از همکارانتون اصلا نمی خوان چیزی در مورد شما بدونن و فقط دوست دارن کار خودتون رو انجام بدین خیلی ناراحت و دپرس میشین. پس قبل اینکه حوادث شیرین مربوط به آینده رو خراب کنین، وظایفتون رو سریع انجام بدین.

دی: امروز فقط قصد و قصد شما حرف اول رو می زنه. یه بار که آستین هاتون رو بالا زده و عزمتون رو جزم کنین، خیلی راحت می تونین حرف هاتون رو عملی کنین. با اینحال شما مورد آزمایش هم قرار می گیرین. شما انقدر به خودتون مطمئنین که از تصمیمی که تازگیا گرفتین دفاع کنین؟! حالا خوبیش اینه بهرام یعنی سیاره بختتون به نفع شما مقابله می کنه. قوی باشین؛ شما به پیروزی پایانی نزدیک شدین!!

بهمن: با اینکه شما آماده شدین که از کارایی که الان پیش رو دارین منصرف شده و کار جدیدی رو شروع کنین، اما باید بدونین که فعلا بهتره دست نگه دارین. و عجیبه که الان از درگیر شدن با روند اجتماعی حساس بیشتر از درگیر شدن با کارای خودتون دلزده نمی شین. واسه رسیدن به اهداف بلند مدتان عزمتون رو جزم کنین؛ چراکه این کار بهتون کمک می کنه دیدگاه های مناسب تون رو حفظ کنین. تمرکز کردن روی آینده شما رو قادر می سازه انرژی تون رو واسه وقتهایی که بیشترین نیاز رو بهش دارین ذخیره کنین.

اسفند: امروز ماه در هفتمین خونه تون یعنی خونه دوستان قرار داره و بهتون کمک می کنه یه لیست از عیب و ایرادهای همسر، نامزد و یا نزدیک ترین دوستتون جفت و جور کنین. یا شاید الان که هیچکی نمی تونه در مورد نیازاتون بهتون کمک کنین، بیشتر از اندازه عیب جو شدین. اونقدر به بقیه سخت نگیرید؛ باور کنین مشکل اصلا از اونا نیس!! مشکل از احساسات شما و قضاوت تون در مورد خوده. انتقادهای تند و تیز شما که واسه موشکافی کردن بقیه و خود به کار می برید به جز آزار و اذیت چیز دیگری به همراه نداره و کمکی بهتون نمی کنه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *