فال روزانه : فال امروز ۱۹ تیر

فال روزانه ۱۹ تیر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: معمولاً شما فقط براساس نیازای خودتون اراده کردن می کنین، اما حالا در هر تصمیمی که می گیرین باید دور وبریا تون رو هم در نظر بگیرین. اگه شما بخواین فقط به خودتون توجه کرده و بقیه رو ندیده بگیرین، ممکنه در کارای شما اشتباهات جدی اتفاق بیفته. تلاش نکنین که به بقیه رودست بزنین؛ فقط لبخند زده و کاری رو که درسته انجام بدین.

اردیبهشت: ممکنه شما مجبور شید با فردی روی پروژه ای کار کنین و اگه شما با این فرد مخالف هستین، به دنبال زمینه های مشترک بودن واسه شما بیشتر از اون چیزی که خودتون می دونین خطرسازه. باید رسیدن به چیزایی که دوست دارین رو از یاد ببرین. امروز که ماه در خونه همکاری و تعاون قرار گرفته باید خودخواهی رو از یاد ببرین. در این روزا مسلط شدن بر سرسختی هاتون یه امر به طور کامل مشخصه و مهم ترین کاریه که باید انجام بدین.

خرداد: امروز بهترین راه واسه شما خوشحال بودنه و باید بخشی از انرژی هاتون رو واسه تفریح کردن ذخیره کنین. فکر نکنین که این سخن معنیش اینه که شما باید از انجام دادن وظایفتون دوری کنین، اما باید اونو واسه یه مدت از ذهنتون دور کنین. اگه شما در تفریحات لذت بخش شرکت کنین، می تونین بهتر روی وظایف شغلی که باید حتماً انجامشون بدین تمرکز کنین.

تیر: شاید بهتر باشه وقتی که فرصتهای زیادی پیش روی شما قرار داره بیشتر از وقتی که این جور نیس نگران شید. شاید وقتی که همه چیز خوب پیش میره نسبت به وقتی که این جور نیس، راحت تر بشه ناامیدی رو تحمل کرد. ولی هنوز بالا بردن انتظارات می تونه باعث ناراحتی شه. پس بهتره قبل اینکه شکست بخورین، جاه طلبیای خود رو کمتر کنین.

مرداد: حتی وقتی که همه چیز خوب پیش میره، ممکنه شما احساس اختلاف کنین. تواناییاتون در بالاترین حد قرار گرفته؛ ولی انگار هرکاری که باید انجام بدین نیاز به زمان بیشتری داره و شما باید زیادتر از اندازه انتظار تلاش کنین. واسه یه مدت اهداف بلند مدتتان رو از یاد ببرین. واسه اینکه حالا باید روی هماهنگ شدن با زمان حال تمرکز کنین. تا موقعی کار کنین که بتونین زمان خالی واسه استراحت کردن پیدا کنین.

شهریور: در محل کار فشار زیادی روی شما هستش، واسه اینکه به غیر از مسئولیتهای کاری، تعهدات شخصی هم دارین که باید اونا رو انجام داده تا به رضایت کافی برسین. حتی اگه شما منظم و دارای روش باشین، از مرزهایی که براتون گذاشته شده ناراحت هستین، و این می تونه پیشرفت کاری شما رو به خطر بندازه. تا جایی که می تونین باید دید بازی داشته باشین و رئیس و همکارانتون رو از مشکلات زندگی خود آگاه کنین.

مهر: الان شما از زندگی خود راضی هستین، ولی هنوز آمادگی رویارویی با هر چیزی رو ندارین. حتی ممکنه شما بعضی از برنامه های شخصی مهمتون رو واسه اینکه زمان خالی بیشتری داشته باشین به تاخیر بندازین. نگران تغییراتی که به وجود اومده نباشین واسه اینکه تقدیر این جوری بوده و همه چیز به موقع خودش درست می شه.

آبان: ماه در دوازدهیمن خونه مربوط به اسرارتان قرار داره و به طور کاملً روشنه که چیزای کمی وجود دارن که شما دلتون نمی خواد در موردش با کسی حرف بزنین. هنوز شما آمادگی این رو ندارین که در مورد خودتون حرف بزنین، در عین حال وسوسه میشین بیشتر از اون چیزی که لازمه رازهاتون رو افشا کنین. نباید قربونی مثبت اندیشی خود شید. اگه شما احساس می کنین که آمادگی صحبت کردن در مورد رازهاتون رو دارین، به عقب برگشته و تموم دلایلی رو که واسه توجیه کردن خود در ذهنتون آماده کردین رو بازبینی کنین.

آذر: سیاره بخت شما یعنی ژوپیتر شاید خیلی بزرگ باشه، اما نمی تونه با خورشید مقابله کنه، هر دوی اونا به سمت خونه های شما پیش میان. ممکنه شما در نظر داشته باشین سرمایه گذاری تازه ای داشته باشین یا یعنی حسابهای خود رو دوباره سازماندهی کنین. اگه شما در حال معامله کردن هستین یا با شریک مالی جدیدی وارد مباحثه میشین، بدونین که واقعاً شما بهتر از اونا می تونین همه چیز رو به روشنی ببنید. اگه امکان داره، تا موقعی که دید شما واقعی تر شه صبر کنین.

دی: امروز شما می تونین نسبت به روزای قبل خوش بین تر باشین، واسه اینکه وقتی افراد زیادی به شما میگن که شما چقدر عالی و موفقین، نمی تونین مثبت اندیش نباشین. لازم نیس که نگران خطرات غرور کاذب گذشته تون باشین، واسه اینکه شما می دونین چیجوری به اهدافتون برسین. درعوض نیاز به کسی دارین که اونا رو به شما یادآوری کنه.

بهمن: اگه شما احساس می کنین که احتمال شکت خوردن هست، قبل اینکه دست به کار بشوید در مورد درستی تموم اطلاعات خود اطیمنان حاصل کنین. الان زمان این نیس که بینش خود در مورد حقیقت رو تغییر بدین، واسه اینکه حتی اگه خیلی با مهارت هم این کار رو انجام بدین، شما واقعاً قادر نیستین توجیه کنین که چیجوری بینش خود رو به سمت واقعیت مایل کردین.

اسفند: در حالی که یه نفر تلاش می کنه جلوی رسیدن به اهدافتون رو بگیره، ناامیدی شمام بیشتر می شه. اما دلیلش فقط اینه که امروز پایداری و ایستادگی شما بیشتر شده و این سخن به معنی این نیس که شما خیلی راحت تن به شکست خوردن می دین. آماده مقابله کردن واسه چیزایی باشین که می خواین بهشون برسین؛ اگه الان اصرار کنین بعدا از نتایح اون حیرت زده میشین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *