فال روزانه : فال امروز ۱۹ دی

فال روزانه ۱۹ دی

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال چینیفال عشق

فروردین: ناراحتی و ناامیدی شما یهو به نقطه بالاترین درجه خود رسیده و شما انقدر کفری می شید که نمی تونید احساسات واقعی خود رو مخفی کنین. بدیش اینه نشون دادن خشم و عصبانیت اصلا شما رو به اهدافتون نزدیکتر نمی کنه، اما شما دلتون نمی خواهد که جلوی خشمتون رو بگیرین. اگه تلاش کنین که احساسات خود رو مخفی کنین، اونا از بین نمی روند، اما اگه کمی درنگ کنین می تونید با رفتاری مناسب تر و مثبت تر ترسهای خود رو بگید.

اردیبهشت: شما می خواهید بدونین که احساساتتون ثابت و بدون اختلاف هستن یا نه. چون که می خواهید فعالیتاتون براساس و پایه واقعیت شکل بگیرن. بدیش اینه امروز شما در حالیکه اطلاعات بیشتری جممع می کنین احساساتتون هم تغییر می کنن. به جای سرسختی کردن و اصرار کردن روی دیدگاه هاتون، درحالیکه روز می گذره واکنشهای شما نسبت به گذشته کمتر قابل پیش بینی هستن. تا موقعی که مجبور نشده اید هیچ تصمیم بلند یه مدت نگیرید؛ جوابی که حالا می بدید حتماً آخرین جواب شما نخواد بود!

خرداد: امروز احساسات شما مثل باد بهاری شده که از این سو به اون سو می وزد! با اینکه واسه شما جالبه که با افکارتون از این سو به اون سو پرواز کنین مثل اینکه سوار بر یه کایت هستین، ولی شما هیچ وقت نفهمیدید که یه تغییر یهویی باعث می شه روی زمین سقوط کنین! از تنوع و زیادی امکانات خود لذت ببرین، اما تا موقعی که واسه فکر کردن فرصت دارین فقط به یه روش اکتفا نکنین.

تیر: مثل اینکه موضوع یا مورد خیلی بااهمیتی در حال به انتها رسیدنه، الکی تلاش نکنین تا به مدت زمان بیشتری اون رو نگه دارین. الان دست کشیدن از یه آرزو، یه ایده و یا یه برنامه نشونه شکست خوردن نیس. اما آمادگی شما رو واسه اجازه دادن به ورود پتانسیل های جدید به زندگی تون نشون می دهد. اگه واسه نگهداشتن دیدگاهی که مدت زمان زیادی به دردتون نخورده مقابله کنین، حتی نمی تونید فکر خود رو تغییر بدید.

مرداد: شاید امروز یه نفر کمکش رو از شما افسوس کرده و تنهایتان بزاره، اما ناامیدی واقعا بهترین کار نیس. شاید واسه اینکه بتونین اشتباه و بی دقتی همکلاسی یا همکارتون رو مخفی کنین خودتون به تنهایی دست به کار شید، اما بهتره به جای اینکه به افراد دیگه اعتراض کرده و اونا رو مقصر بدونین خودتون دست به کار شده و همه چیز رو درست کنین. اما اجازه ندین تمرکزتون از موضوع اصلی منحرف شه،  واسه اینکه یکی از بزرگترین توانایی های شما اینه که می تونید با دقت و تمرکز نسبت به حوادثی که در لحظه حال به وقوع پیوسته عکس العمل نشون بدید.

شهریور: شما امروز می تونید در طیف جورواجور و خیلی از حقایق غرق شید، حقایقی که با بقیه مخالف کرده و اختلاف دارن. شما احساس می کنین که چاره ای ندارین حقیقت رو از توده یه عالمه از اطلاعات بیرون بکشین، اما هروقت که فکر می کنین می دونین چه اتفاقی افتاده، همون لحظه می فهمید که فکرتون اشتباه بوده. حتی اگه ناامید شدید تسلیم نشید. به کار خود ادامه بدین، فقط یادتون نره که واسه شناختن واقعیت به زمان زیادی احتیاج دارین.

مهر: شما با گرفتاریها و مشکلات بیگانه نیستین. روی هم رفته، درجستجوی تعادل و سازگاری بودن واسه فرد متولد برج اندازه، یعنی ماه مقیاسها و پیمانه ها، چیزی طبیعیه. الان شما در تلاشین که روی جزئیات زمان حال تکیه کرده و واسه رفتن به مرحله بعدی به غریزه خود تکیه می کنین. اما پیدا کردن یه حد تعادل از چیزی که شما حدس می زدید مشکل تره. صبور باشین؛ فردا موفقیتهای تازه تری به دست می بیارید.

آبان: الان عضو یه گروه شدن، واسه کار یا بازی، شاید کار خیلی آسونی نباشه،  واسه اینکه شما احساس می کنین در جمع اونا مثل یه بیگانه هستین. درحقیقت شما فکر می کنین افراد دیگه زیاد از ایده های شما استقبال نمی کنن، اما شما خودتون هم در این نبود پذیرش نقش دارین. امکان داره شما وقتی که وظایف خودتون رو توضیح می دادین نتونسته اید به اون خوبی از عهده وظایفتون بر بیایید. نباید حالت دفاعی داشته باشین و به جای اینکه منتظر بمونین، نقش و مسئولیتهای خود رو واسه خود و بقیه شفاف کنین.

آذر: امروز امکان داره شما بیشتر از اندازه روی ایده ای اصرار کنین، که این موضوع آنقدرها هم که فکر می کردین براتون خوب نیس. اگه شخصی با اطلاعات کافی بهتون پیشنهاد داد که فرضیه و یا ایده شما زیاد هم خوب نیس، تلاش نکنین نقش سخنران و نصیحت کننده رو بازی کنین. عوضش تلاش کنین که از حرفه هایی که خودتون می زنید درس بگیرین. اصلاح کردن یه بازی به مراتب بهتر از دفاع کردن از اون هستش.

دی: امروز شما حتما باید در محل کارتون در برنامه ها و خواسته های خود تغییراتی بدین، این تغییرات می تونه در مورد شرایطی باشه که مرز بین موفقیت و شکست شما رو تعیین می کنن. انگار یه نفر عمدا و با هدف و برنامه در برنامه ریزی های شما دخالت می کنه، اما این دخالت کردن همه جانبه و در همه کارا نیس. فقط نباید از یاد ببرین، که مشکلات کوچیکی که الان با اونا روبرو شدین درخشش مشکلات بزرگتری هستن که بعداً پیش رو دارید.

بهمن: شما می خواهید بقیه باور داشته باشن که شما همه چیز رو تحتِ کنترل خود دارین و کارای خیلی زیادی  از دستتون بر میاد. اما زیاد از خودراضی نشید، واسه اینکه اعتماد به نفس بیشتر از اندازه هم می تونه مشکلات خودشو به همراه داشته باشه. بهترین کار اینه که با دیدی مثبت همراه با واقع بینی به آینده نگاه کنین، اما خودتون رو واسه برنامه هایی که امروز و فردا به وقوع می پیوندد هم آماده کنین.

اسفند: از انتظارات و انتظارات بیشتر از اندازه ای که بقیه ازتون دارن دوری کنین، عکس العمل و عکس العمل اونا نباید براتون مهم باشه. الان امکان داره آدمایی که بهتون نزدیک می شن نتونن بهتون اعتماد کنن، اما شما چون می خواهید به خودتون توجه کنین به رفتار افراد دیگه اعتراض نکنین. امروز اگه می خواهید به درستی کاراتون رو انجام بدین، فقط و فقط به خودتون تکیه کنین  و روی پای خود وایسید.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *