فال روزانه : فال امروز ۱۹ شهریور

فال روزانه : فال امروز ۱۹ شهریور

فال روزانه ۱۹ شهریور

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فال های پیشنهادی امروز آلامتو : فال تاروتفال چوب

فروردین: شما امروز بیشتر دوست دارین بقیه رو خوشحال و راحت بسازین نه خودتون رو. عجیب اینکه انگیزه شما شاید کمی احمقانه باشه!! چراکه اگه دور و بری ها شما خوشحال باشن، شما هم به احتمال زیاد خوشحال تر هستین. به خصوص اگه اونا به خاطر اینکه شما نقش یه میزبان مهربون رو بازی می کنین نسبت به شما با نظر مناسب عکس العمل نشون بدن.

اردیبهشت: اگه شما تازگی ها با کسی دوست شده اید، ممکنه امروز کمی با هم اختلاف پیدا کنین. مشکلاتی که براتون به وجود اومده در حدیه که شما آرزو می کردین کاش جور دیگری رفتار کرده بودین و حالا نمی تونید درست تصمیم بگیرین که به رابطه خود ادامه بدین یا نه. البته در هر حال حاضر بهتره به جای صحبت کردن در مورد این موضوع تصمیمی عاقلانه بگیرین.

خرداد: امروز قوه خلاقیت شما هیچ حد و مرزی نداره و هنوز ایده های بزرگی تو سرتونه، اما خیلی فعال نیستین. شما امروز می خواهید کمتر از گذشته کار کنین، حتی اگه رئیستان به این راضی نباشه. فقط به خاطر اینکه به لذت و آرامش برسین همه چیز رو ول نکنین. اگه شما این کار بکنین به درسرهای زیادی گرفتار خاوهید شد که خلاص شدن از این هچل وقت زیادی می گیرد.

تیر: نقش هدایت کننده شما در منزل و یا در اجتماع امروز واسه خودتون خیلی اهمیت داره، اما می تونه شرایط سختی رو هم براتون به وجود آورد. شما می دونین که چی واسه دور وبریا تون بهتره، اما ممکنه اونا با نظرت شما مخالفت کنن. در حالیکه تلاش می کنین هرکسی رو راضی کنین که شما درست می گویید، استفاده کردن از منطق اصلاً کارساز نخواد بود. لازمه به دوستان و همکارانتون اجازه به این شیوه خود رو برن تا خودشون حقیقت رو کشف کنن.

مرداد: با وجود اینکه روز تولدتون اومده و رفته، ً امروز روزیه که شما می تونید آرزویی بکنین و این آرزو برآورده بشه. اما هر چقدر هم که یه رویا لذت بخش و شیرین باشه، حالا بهتره که روی جنبه های عملی رویاهای خود تمرکز کنین. به خاطر اینکه اونا می تونن راهنمایی براتون باشن تا بفهمین در مرحله بعدی چه کاری می تونید بکنین.

شهریور: امروز که ماه و ژوپیتر در پنجمین خونه شما یعنی خونه بازی و شادی با هم رابطه دارن، شما عزمتونو جزم کردین به یه درخواست کاری جواب مثبت بدین. بدیش اینه یه حرکت از طرف ونوس قشنگتر باعث می شه شما وسوسه شید در وقت کاری به سراغ تفریح کردن برید و یا الکی پول هاتون رو خرج کنین. ولی در آخر شما منطقی تر میشین و اواخر روز احساس بهتری نسبت به خود پیدا می کنین. حتی امروز عصر می تونید یکم هم تفریح کنین.

مهر: اگه امروز کاراتون خیلی کنه پیش می رود زیاد ناراحت نشید. فقط در حالی که سرعت خودتون رو بیشتر می کنین از کار کردن هم لذت ببرین. اگه شما تلاش کنین که خیلی سریع برنامه هاتون رو مرتب کنین ممکنه ناامید بشوید، واسه اینکه در عین حالا که احساس خستگی می کنین انرژی تون هم تحلیل می رود. الان تلاش کنین که نکات مبهم رو واسه خود از بین ببرین تا همه چیز خوب به نظر برسه؛ شما بعداً هم می تونید به کاراتون برسین.

آبان: شاید شما امروز نتونین از زیر بار مسئولیت هاتون شونِه خالی کنین، اما بهتره که دست کم کاری رو که می تونید انجام بدین و بقیه روز رو به استراحت بگذرونین. الان واقعاً چیزی وجود نداره که شما بخواین اون رو اصلاح کنین. توجه کردن به خود و استراحت کردن از اینکه خودتون رو تحت فشار قرار بدین براتون مفیدتر هستش. واسه تموم کردن کاراتون فردا هم زمان کافی دارید.

آذر: امروز قبل اینکه خیلی ولخرجی کنین موجودی حساب خود رو چک کنین، واسه اینکه ممکنه فکر کنین که وضع مالیتون نسبت به قبل خیلی بهتر شده! اگه دوستانتون شما رو به خرید کردن تشویق می کنن، حواستون رو جمع کنین، واسه اینکه این هشداری واسه شما هستش و حتماً به نفعتون نیس. باوجود اینکه شما خودتون این رو می دونین، ولی قبل اینکه دست به عملی بزنین لازمه که حتماً پس اندازی داشته باشین.

دی: شما در عین حالا که به طور کاملً اهداف خود رو شناخته اید، روز به روز بیشتر رشد کرده و تواناتر می شید. شما کارای زیادی واسه انجام دادن دارین، ولی به خاطر اینکه وقت زیادی دارین، دوست دارین کارای بیشتری انجام بدین. حالا خوبیش اینه شما واسه متعادل کردن زندگیتون آمادگی کامل دارین. همین واسه لذت بردن شما از زندگی کفایت می کنه. شما به وقت خود به اهدافتون می رسین.

بهمن: امروز شما از برنامه های خود جلو افتاده اید و این موضوع می تونه آدمایی رو که قصد مشکل درست کردن واسه شما رو داشتن ناراحت کنه. شما دلتون می خواهد به جای اینکه درگیر و بند عقربهای ساعت باشین، بتونین آزادانه زندگی کنین. شاید بعضی وقت ها لازم باشه گذشت کنین، پس تلاش کنین به دوستانتون احترم بذارین. به بقیه اجازه بدید که از قبل بدونن شما به خاطر اینکه کسی رو ناراحت نکنین، ممکنه کمی دیرتر به قرار ملاقات خود برسین.

اسفند: شما امروز وقتی که در محل کارتون هستین، دوست دارین از یه راز سر در بیارین. شما باور دارین یکی از همکارانتون چیزی رو از شما مخفی کرده و همین انگیزه ای واسه شده که بفهمین اون چیز چی بوده. اما غلطه که قبل اینکه اتفاقی بیفته اون رو تحت فشار قرار بدین. شما باید چند روزی صبر کرده تا ببینین که چه اطلاعاتی دستگیرتان می شه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*