فال روزانه : فال امروز ۱۹ فروردین

فال روزانه ۱۹ فروردین

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: امروز اراده کردن زیاد براتون ساده نیس، چون که بیشتر تمایل دارین قبل اینکه به طور یه جانبه دست به عمل بزنین از احساسات افراد دیگه هم خبردار شین. البته منظورمون این نیس که شما نسبت به آرزوهای خود بی توجه هستین؛ بلکه فقط در مورد اینکه زمان بندی تون ایده آل هست یا نه مطمئن نیستین. حتی اگه همه چیز در ظاهر خیلی عالی نباشه، درهای شانس و اقبال شما تا یه مدت بسته می مونه. پس یه مدت صبر کنین تا بفهمین که چیکار می خواهید بکنین و بعد با فرض اینکه کارتون پیش میره با برنامه هاتون پیش برید.

اردیبهشت: شما امروز به جزئیات زیادی که در محل کار روی هم جمع شدن اهمیت می بدید. شما معمولا خیلی راحت مسئولیت هاتون رو یکی یکی انجام داده و بعد به سراغ بعدی می روید، اما حالا نمی تونید خیلی راحت تشخیص بدید که کجا باید برید. اما انداختن کاراتون به روزای بعدی هم ایده خیلی خوبی نیس، چراکه هرچه زمان بگذره مشکلات دیگری از راه می رسند. پس پردل و جربزه باشین و خیلی زود آستین هاتون رو بالا زده و شروع به کار کنین!

خرداد: امروز شما در حالیکه کاراتون رو انجام می بدید می تونید سرگرمی هم داشته باشین، اما مشکلاتی ظاهر می شن که مجبور می شید تلاشتون رو دوبرابر کنین. الان حتی حس می کنین که یه نفر علیه شما توطئه چینی می کنه، اما قبل اینکه واسه دفاع کردن از ترس هاتون دلیل و تماشاگر بیارین، در مورد قضاوت های زودتر از موعد متعارف خود بااحتیاط عمل کنین. با همه این احوال کار عاقلانه ترین کار اینه که به جای ثابت کردن و نشون دادن کارایی که نمی تونید انجام بدین، واسه به وقوع پیوستن اهدافتون تلاش کنین.

تیر: شما امروز خیلی راحت تر می تونید با دوستان و اعضای خونواده تون رابطه برقرار کنین، واسه اینکه قادر هستین به مسائل و مشکلات حساس از تموم زاویه ها نگاه کنین. شما حتی بهترین نفر واسه واسطه کردن در دعواهای خانوداگی هستین. اما وقتی واسه انتخاب کردن بهترین کارکرد-خواه کارکرد خود و یا بقیه- تحت فشار قرار بگیرین شرایط پیچیده می شه. وقتی تنها کسی هستین که می تونید تصمیم بگیرین و آمادگی لازم رو دارین بذارین بقیه بفهمن و از گفتن این موضوع نترسین.

مرداد: شما امروز می خواهید قبل اینکه افراد دیگه بدونن که چیکار می خواهید بکنین، به نگرانی های تمومشون رسیدگی کنین. مشکل اینجاس که اگه حتی بادقت هم به حرفهایشون گوش بدید، بازم چاره ای ندارین تصمیم بحرانی بگیرین که شاید فردی که احساس خلا و بی توجهی می کنه رو برنجانید. فریب این خیال که می تونید همیشه تموم مردم رو خوشحال کنین نخورین. تصمیم خود رو تشریح کرده و بعد پیش برید.

شهریور: شما انقدر عاقل هستین که کارایی که شروع کردین رو هرچه زودتر و تا آخر هفته تموم کنین. اما قبل اینکه بتونین کاراتون رو به مرحله بعدی برسونین به مشکلاتی خارجی برخورد می کنین. شاید از شکست خوردن می ترسید و یا شاید هم از اینکه تلاش هاتون زود به ثمر نرسه نگرانین. اما باید بدونین الان وقت این نیس که  کارایی که انجام دادین رو زیادی موشکافی کنین. فعلا همون روندی که پیش گرفته بودین رو ادامه بدید. شاید به موفقیتایی می رسید که بالاتر از تصورتون هستش.

مهر: حالا که ماه به نشونه تون برگشته، شما از نظر عاطفی و احساسی دیگه رنجیده خاطر نیستین. شما وقتی دوست صمیمی و یا نامزدتون دست به کارای احمقانه می زند، زیاد در مقابلش صبور نیستین، اما گفتن این حرف به اونا که باید بعضی چیزها رو از پیش می دونستن از طرف شما کار زشتیه. شاید حتی به خاطر نگهداشتن دوستی و علاقه مجبور شید عصبانیت خود رو مخفی کنین، اما وقتی نمی تونید نظر خود رو بگید باید بهایش رو هم بپردازید. یادتون نره شما بدون اینکه از کسی خجالت بکشین می تونید فرد خوب و قابل اطمینانی باشین.

آبان: وقتی که شما واسه سازماندهی کردن افکارتون روز سختی رو می گذرونین، همه چیزای دیگه هم سخت تر از روزای دیگه می نمایانند. با اینکه حقایق شفاف و روشن به نظر می رسند، امروز شما در حالیکه از دو طرف به سمت دو راه به طور کامل مخالف کشیده می شید، با مشکلی حل نشدنی روبرو می شید. شما بدون صرف نظر کردن از یه راه نمی تونید دیگری رو انتخاب کنین و اگه یکی از این دو رو ندیده بگیرین پریشون و پریشون می شید. پس اگه می تونید و امکانش براتون هست تا موقعی که جواب ظاهر نشده صبر کنین.

آذر: امروز عنوان کردن چیزایی که در سرتون دارین شاید فکر خوبی باشه، اما به احتمال زیاد به اظهارات عاشقانه بی توجهی می کنین. بدیش اینه نوشتن احساسات تون در ایمیل یا خوندن اونا در غالب یه ترانه تاثیر مطلوب رو نمی ذاره! حالا اثرات ثابت و دائمی می تاوند احساسات شما رو از حالت طبیعی خود بیرون آورده و عوض کنه. پس فکر نکنین که می دونین چه اتفاقاتی در شرف وقوعه. حواس جمع باشین؛ چند روز صبرکرده و بعد احساسات قلبی خود رو دوباره چک کنین.

دی: مثل اینکه شور و هیجان عاطفی در شما رو به کم  شدن می رود. امروز شما بیشتر دوست دارین جایگاه بی طرفانه داشته و به عقاید افراد دیگه گوش بدید. اما شاید هم عنوان کنین که نیازای افراد دیگه رو در لیست برنامه های خود گذاشته اید. و این مهربانیا  نداشتن دقیق شدن و فوکوس کردن وبی توجهی رو جبران نمی کنه. پس در حالیکه روی چیزایی که پیش رو دارین متمرکز می شید، چشماتون رو هم باز کنین.

بهمن: امروز حتی اگه مجبور شید کارایی رو انجام بدین که قبلا اصلا با اونا سر و کار نداشتین، بازم روز سختی دارید. شما ایده سردرآوردن از هر چیز جدیدی دوست دارین و حالا خوبیش اینه استعداد ذاتی واسه تعادل برقرار کردن بین نامعلوم ها و شناخته ها رو دارا هستین. اما هنوزم باید بیشتر تمرین کنین، وگرنه در اجرای عمل سست می شید. تنبلی هم نکنین؛ تنبلی مثل دعوت کردن دردسر به خونه می موند!

اسفند: شما عالی می تونید که به احساسات افراد دیگه توجه کنین، اما حالا وقتی که می فهیمد واسه درک کردن احساسات افراد دیگه چه قدرتی باید داشته باشین دودل می شید. منظور این نیس که شما به افراد دیگه بی اعتنای می کنین، بلکه از عنوان کردن احساسات خود که شامل نگاه های منفی هم می شید اطمینان ندارین. پس کار کنین تا بر ترس خودتون پیروز شده، عنوان کردن ضعف هاتون روابط دوستانه شما رو محکم تر می کنه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *