فال روزانه : فال امروز ۱۹ مرداد ۱۳۹۳

فال روزانه ۱۹ مرداد

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: امروز روزیه که همه دور وبریا تون به طور کاملً با شما مخالف هستن، حتی اگه شما بدونین که چه حرفه هایی باید بزنین، بازم اونا حرفه های شما رو تأیید نمی کنن! اما با اینحال شما بازم می خواهید حرف خود رو بزنین!! یادتون نره که شما در آخر از این نمایش خسته می شید و این موضوع پیامهای شما رو کاهش می دهد. حرفه های خود رو بزنین و بعد ساکت شید، در این صورت می تونید به صحبتهای افراد دیگه هم گوش بدین.

اردیبهشت: امروز شما با شور و شوق خیلی زیاد می خواهید در مورد موضوعی که ازش روی گردان بودین تحقیق کنین. همه ترس و هراسهای شما نسبت به این موضوع امروز به طور کاملً از بین رفته. شما خیلی دوست دارین که بقیه هم نقطه نظرات شما رو بشنون، چون که می دونین الان اثر فوق العاده ای بر بقیه می ذارین. فقط یادتون باشه قبل اینکه به موضوع بعدی بپردازید به اونا فرصت کافی بدین که نظرشون رو درباره گفته های شما بگن.

خرداد:  امروز شما می تونید بین روش بی تکلف خاص خودتون و روش مستقیم تر در بیان کردن احساسات تعادل برقرار کنین. دونستن اینکه بقیه در پشت این شوخ طبعی و بذله گویی شما چی رو می بینن، موضوع خیلی مهمی است. پس به بذله گویی خود ادامه بدین تا این گفتگو بیشتر طول بکشه. با خود اونا به فضای احساسیشان وارد شید و بعد ببینین که چه احساسی دارین.

تیر: امروز اصلاً نمی توان این حقیقت که حسهای شما خیلی قوی هستن رو کتمان کرد. حالا شما دلتون می خواهد که به کشف نا شناخته ها برید، اما این نامعلوم ها اون طور که شما دوست داشتین خیلی رازآمیز و نا تموم نیستن. عوضش اگه شما حسابهای بانکیتان رو متعادل کنین و یا مشکل صورت حسابهای پرداخت نشده تون رو حل کنین، شاید مشکلات جدیدتون خیلی بی ارزش و معمولی جلوه کنن.

مرداد: شما باور دارین که اگه اصلاً تاریکی و هیچی مبهمی وجود نداشته باشه – و یا دست کم هرکی یه چراق قوه دستش بگیره و در ظلمات و تاریکی اون رو روشن کنه!! – شما خوشحال تر میشین. حالا شما تصمیم گرفته اید وقتی که قدرت اونا کم می شه خودتون رازها رو کشف کنین. یادتون باشه که اصلاً خوب نیس از اعتماد بقیه سوءاستفاده کنین.

شهریور: شما دوست ندارین به آدمایی که می خواهند در مورد موضوعات روان شناسی صحبت کنن اعتماد کنین، چراکه شما فکر می کنن اینجور مسائل موضوعاتی خصوصی و شخصی هستن. شاید فلسفه شما اینه که فقط باید در مورد موضوعات کلی و لازم صحبت کرد و نه هیچی دیگه، اما حالا شما وسوسه می شید که ذهنتون رو ازچیزهایی که تا حالا پیش خود نگه داشتین پاک کنین. ولی باید به آرومی شروع کنین، وگرنه شما بیشتر از اون چیزی که میخواستین  بگید رو معلوم می کنین.

مهر: امروز روابط اجتماعی شما قوی تر شده و می تونید در مورد چیزایی که تا بحال ازشون فرار می کردین صحبت کنین. در حالی که در نظر دارین با فردی که قبلاً به شما اعتماد کرده رد و بدل کردن نظر کنین ولی چیز زیادی واسه گفتن وجود نداره. دیگه لازم نیس که کار دیگری انجام بدین.گفتن حقیقت به اندازه کافی خوبه و همه چیز رو درست می کنه.

آبان: نسبت به دیروز امروز براتون راحت تره که تصمیم مهمی بگیرین. اما خیلی اهمیت داره که همین امروز این کار رو بکنین، چون فردا تصمیم گیری بازم سخت تر می شه. عطارد با پلوتو که در جلویش قرار داره گفتگو و گپ دوستانه ای داره و به شما این امکان رو می دهد که از این گفتگو سود ببرین. چون که موضوعات پنهونی رو رو می کنه و مشکلات رو به شما نشون می دهد.

آذر: امروز شما وقتی که به یاد یه سنت مذهبی قدیمی می افتید و یا وقتی یه جشن و مراسم مذهبی متفاوتی رو یاد می گیرید، این آیین وتشریفات مذهبی براتون خیلی جذاب و دوست داشتنی هستش. شاید شما بخواین بقیه هم این چیزها رو بدونن، ولی اول باید در موردش به اونا توضیح بدین. ولی مشکل اینجاس که شاید اونا به اندازه شما علاقه و هیجان نداشته باشن. به جای اینکه صبر کنین تا اونا از شما بخوان که دیگه در مورد این موضوع صحبت نکنین، خودتون این کار رو بکنین و حتماً با کسائی صحبت کنین که با شمام عقیده ان.

دی: هدف شما اینه که نظریاتتان برپایه دیدگاه های قابل قبول باشه، اما همین که شروع به صحبت می کنین چیزایی رو که نمی خواستین کسی بدونه رو هم معلوم می کنین. پس امروز همین طوری بدون برنامه قبلی صحبت کنین؛ اول واسه خود برنامه ریزی کنین و بعد شروع کنین. این کار بهتون کمک می کنه که در راه خود باقی بمونین و بیشتر از چیزی که باید بگید حرف نزنین.

بهمن: مثل اینکه وقت شما در حال به آخر رسیدنه!!! اگه فردی می خواهد با شما صحبت کنه و حرفی واسه گفتن داره، از صحبت کردن با اون دوری نکنین، واسه اینکه شاید روزای آینده فرصت و زمان کافی واسه صحبت کردن در مورد احساساتتون رو نداشته باشین. یادتون نره که با آگاهی بعضی از دیدگاه های درست رو قبول کنین، چون که شما با دید خاص خودتون به جهان دور و برتون نگاه می کنین و این نوع نگاه همه چیز رو بزرگتر از حد واقع به شما نشون می دهد.

اسفند: امروز وقتی رشته کلامتون در بین صحبت کردن پاره شه شما خیلی عصبانی می شید. با فکر کردن به اینکه چه حرفی می خواستین بزنین وقتتون رو تلف نکنین، واسه اینکه الان همه شرایط بر علیه شماس. به جای اینکه بحث رو به سمت موضوع خاطره انگیزی بکشونین، فقط بذارین شور و هیجان شما گفتگو رو هدایت کنه. مطمئن باشین که اگه این کار رو بکنین، راضی تر میشین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *