فال روزانه : فال امروز ۱۹ مهر

فال روزانه : فال امروز ۱۹ مهر

فال روزانه ۱۹ مهر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو : فال شغلفال هفتگی

فروردین: امروز اورانوس به بهرام یعنی سیاره بخت شما شوک الکتریکی داده و درنتیجه احساساتی که هرلحظه عمیق تر می شن رو شدت می بخشه. حتی اگه وقت کافی نداشته باشین، به دلیل مشکلات به وجود اومده مجبور می شید در احساسات خود تجدید نظر کنین. اما اگه فقط یه بار از مقاومت و اصرار دست وردارین از تجربیات جالبی که کسب می کنین حیرت زده میشین.

اردیبهشت: وقتی نتونین احساسات خود رو کنترل کنین، به خصوص اگه بقیه هم ناراحتی های شما رو شدید شدن کنن، شرایط خیلی ناراحت کننده و استرس زا می شه. حتی اگه از این شرایط جدید ناراضی هستین ولی خودتون رو نگران نکنین. شما می خواهید بیشتر داشته باشین و حتی شاید خودتون هم دقیقا ندونین که چه می خواهید. شما فقط به زمان احتیاج دارین، روزای آینده شرایط بهتر می شه.

خرداد: باوجود اینکه به طور کاملً از شغل خود لذت می برید، ولی اگه شغلتون آسایش خاطری که خواهانش هستین رو بهتون نده، کمی نگران میشین. حالا خوبیش اینه کفه ترازو بیشتر به سمت منافع شما سنگینی می کنه تا به سمت مشکلات مربوط به بی ثبانی و نبود امنیت. شایدً مسئولیتاتون تغییر می کنن و وقتی که خوب راه جدید خود رو شناختین حس بهتری پیدا می کنین. اینو هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین باقی موندن در زمان گذشته مانع از برداشتن قدم های بعدی در آینده می شه.

تیر: شما نمی دونین که در اقدام بعدی تون چه راهی رو انتخاب کنین، چون که نمی تونید نیازای طبیعی تون مثل رابطه برقرار کردن با استقلال و آزادی خود رو رفع کنین. این بحث براتون ناآشناست، چراکه شما فقط وقتی که دوستی و روابطت تون از سر دلسوزی باشن احساس امنیت و آسایش خاطر می کنین. حتی اگه اعصابتان به هم ریخت امروز احساسات خود رو نگید.

مرداد: شما امروز دوست دارین در خونه و کنار اعضای خانواره بمونین، ولی خیلی علاقه ندارین همون کارای قدیمی و تکراری رو انجام بدین. شما دوست دارین فعالیت های تازه پیدا کرده و در اونا سهیم شید و یا شاید هم دوست دارین یه پروژه خیلی مهم رو قبول کنین. ولی خیلی سریع اراده کردن نکنین، واسه اینکه تصمیماتی که از روی هوس های آنی گرفته شن دووم ندارن؛ امروز فقط از بودن با کسائی که دوستشون دارین لذت ببرین.

شهریور: شاید به خاطر چیزی که شما رو عقب نگه داشته و از فرصت ها دورتون کرده ناراحت شده باشین، ولی این موضوع در آخر و در طول زمان به نفع شما تموم می شه. اگه شما نتونین به خاطر هماهنگ شدن با نیازاتون در برنامه هاتون تغییراتی بدین، حسابی عصبانی میشین! خودتون رو به دست سرنوشت بسپارین، چراکه شایدً قادر نیستین به برنامه های خود عمل کنین. الان انعطاف پذیر بودن واسه شما کلید رسیدن به خوشبختیه.

مهر: امروز کنترل کردن دخل و خرجتون تقریبا نشدنی شده. واسه اینکه امروز فقط می خواهید خوش بگذرونین و چیزایی بخرین که حسابی از خریدنشان لذت ببرین. فکر کردن به راه های لذت بردن و خوشحال بودن کار خوبیه، اما زیاده روی کردن حتماً باعث رضایت خاطر نمی شه. هرچقدر که انتخاب هاتون سخت تر شدن، اگه به چیزای ساده بیشتر از هر چیز دیگری توجه کنین خوشحال تر میشین.

آبان: امروز باوجود اینکه دوستان و همکاران شما می دانند که چقدر شور و هیجان دارین، ولی اونا بازم نمی تونن خودشون رو با سرعت بالا و عجله شما هماهنگ کنن. اما با این حال شما حتی خودتون رو هم حیرت زده می کنین و بدون هیچ دلیل واضحی راه خود رو تغییر می بدید. احتیاجی به توضیح و تفسیر پیچیده نیس، شما خود بازتابی از احساس هاتون هستین و اونا تغییر نمی کنن مگه وقتی که فکر کردین باید منطقی بشوید.

آذر:امروز شما با حس استقلال طلبی و آزادی خود منبع الگوی دوستانتون شده اید، این حالت وقتی که شما تموم تصمیمات خود رو با ایده های عالی و حقایق فیلسوفانه هدایت می کنین، اتفاق می افتد. ولی آنطوری که بقیه فکر می کنن شما نمی تونید بین عقل و احساس خود تعادل بسازین. از درمیون گذاشتن مشکلات خود با دوستانتون ترس نداشته باشین، اگه این کار بکنین در نظر اونا مهربون تر و دوست داشتنی تر از قبل به نظر می رسید.

دی: امروز هیچی نمی تونه شما رو عقب نگه داره، چون که واسه جواب های مثبت خود بیشتر از جواب های منفی دلایل راضی کننده دارین. اما بخشی از دلیل تراشی شما براساس آرزویتان واسه پیدا کردن تعادل شکل گرفته، که شباهتی با نیازهایی که براساس اولویت های شخصی هستن نداره. الان به جای اینکه تلاش کنین منطقی باشین، از خودتون سوال کنین واقعاً چه می خواهید. بعد وقتی که جواب روشنی پیدا کردین طبق همون جواب عمل کنین.

بهمن: شما شروع کرده اید تغییراتی که همیشه آرزویش رو داشتین در زندگی تون اجرا کنین، اما در این مرحله شک و دودلی خیلی زیادی وجودتون رو رو فرا گرفته. این خاطر جمع نبودن چیزی طبیعیه و تا چند روز آینده از شدتش کاسته می شه. در مواقع بیکاری به جای تمرکز کردن روی چیزایی که نمی خواهید به چیزایی که می خواهید فکر کنین. قدرت نگاه ها و تفکرات مثبت مطمئناً بیشتر از نه گفتنه.

اسفند: شما امروز کارای زیادی دارین که نیاز به دقت و توجه کافی دارن، اما باید تا آخر روز نکات مبهم رو واسه خودتون روشن کنین، وگرنه خیلی دیر می شه. بدیش اینه سیاره عطارد در حال برگشته و پس بسیار احتمال داره که فریب افکار بیریخت و کارای پست جهان مادی رو بخورین، پس اصلا فکر امتحان کردن راه های میان بر رو به ذهنتون راه ندین. عوضش روشی منظم رو واسه خود انتخاب کنین؛ به جای اینکه برگردین و کارایی رو که قبلاً انجام داده بودین رو دوباره شروع کرده و کلکشو بکنین، بهتره که اونا رو نیمه کاره رها کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*