فال روزانه : فال امروز ۲۰ آبان

فال روزانه ۲۰ آبان

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال مسافرتفال حافظ

فروردین: شما امروز در حالی که در مورد احساسات خود با افراد دیگه صحبت می کنین باور دارین که نسبت به همیشه عمیق تر هستین و نمی تونید غیر از فعالیت های مثبت کار دیگری انجام بدین. این موقعیت در ظاهر خیلی عالی دیده می شه، اما نکته منفی هم هست. شما می خواید شرایط نامطلوبی که باید در موردشون صحبت کنین رو پوشونده و خوب جلوه بدید. از قدم گذاشتن به تاریکی ها نترسین، در اینجور جاهایی جادو در انتظار شماس!!

اردیبهشت: امروز یه فرد پرهیجان و پرانرژی و نشاط می تونه تو زندگیتون نقش خیلی مهمی داشته باشه، شاید شما در اول تلاش کیند که از اون دور شید، اما احتیاجی به فاصله گرفتن نیس. مطمئناً شما می خواید از روابط ساده دوستانه لذت ببرین، اما الان خودتون هم می دونین که فرصتی نصیبتون شده که به یه رابطه دوستانه جدید شکل بدید، این رابطه می تونه ذهنتون رو باز کرده و بهتون درس بده. از وارد شدن به تجربه های خاص و جدید دوری نکنین.

خرداد: فعالیت های منظم برابر و یکنواخت روزانه که بیشتر شما رو خسته و حتی بعضی وقتا بی انگیزه می کنه، امروز به نظرتون خوب و عالی هستن. امروز وقتی با مسئولیت هایی روبرو می شید که همیشه ازشون فراری بودین، ممکنه حتی لذت هم ببرین! پس فکر خود رو بازسازی کنین تا احساسات امروز خود رو دقیقاً به یاد بیارین، پس در آینده هروقت که نسبت به هر چیزی حس خوبی نداشتید، با به یاد آوردن امروز می تونید دوباره نگاه مثبت خود رو حاصل کنین.

تیر: انرژی خلاقانه شما امروز در حال به آخر رسیدنه، اما هنوز خوبه که بفهمین چه کاری قراره انجام بدین. هرکاری رو که شروع کردین، خیلی محافظه کارانه و پیرو اصول عمل نکنین. خطر کردن کمک می کنه توجه خود رو بالاتر از رویاهایتون گسترش بدید، پس در مورد بیان کردن چیزی که در دل دارین پرجرات بوده و جسارت داشته باشین.

مرداد: شاید افراد دیگه فکر کنن که شما رو می شناسن، اما امروز حتی دوستان صمیمی و یا خونواده تون هم شاید نتونن به طور کاملً احساسات تون رو بفهمن. این حرف به این معنی نیس که شما از قصد احساسات خود رو مخفی می کنین و یا اینکه حال و حوصله ندارین! بلکه فقط به این معنیه که احساسات شما امروز عمیق تر از قدرت فهم و درک دور و بری ها تونه و شمام نمی خواهید موضوعی رو معلوم کنین که باعث شه بیشتر احساس ضعف و ضعیف بودن بکنین. لازم نیس در مورد فعالیت های خود قضاوت کنین، دنیای درون تون مال خودتونه و حق دارین هر موقع دلتون خواست اون رو با بقیه سهیم شید!

شهریور: شما امروز می تونید همراه با فردی که دوستش دارین موفقیت های بیشتری به دست بیارین، اما لازمه این موفقیت ها اینه که روی کارای خودتون هم برنامه ریزی کرده و حساب باز کنین. مطمئنا سریع عمل کردن کلید موفقیت تونه و باعث می شه بقیه شما رو تشویق کنن، پس تا جایی که می تونید در لحظه حال حضور داشته باشین. به جای موشکافی کردن شرایط و بررسی کردن تموم گزینه ها بهتره که به حرف دلتون گوش بدید.

مهر: شما امروز می تونید با یه دیدگاه تازه و جدید به اتفاقاتی که دور و برتون رخ می دهد نگاه کنین. ایده های ناب و تازه تون در محل کار دوستانتون رو حیرت زده می کنه، چون که شما امروز قالب ها رو شکسته اید و ً دیدگاه های جدیدی به دست آورده اید. اگه ایده ای داشتین، به خاطر ترس یا قضاوت های منفی بقیه از اون صرف نظر نکنین. به تنهایی کارای که مثبتی که در نظر دارین رو انجام بدین و اجازه بدید بقیه هم بفهمن که چه فکری دارین.

آبان: شما امروز خودتون تعیین می کنین که برنامه جدیدی رو به فعالیت های معمولی روزانه خود اضافه کنین و در عمل کردن به این ایده جدید به طور کاملً آزاد هستین. قبول کردن راهنمایی های همکاران براتون کمی سخته، اما در یه همچین موقعیتی بهترین کاره. اونا نه فقط چاره کار رو بهتون نشون میدن، بلکه به خاطر اینکه نصیحت شون رو قبول کرده اید تشویق تون هم می کنن.

آذر: امروز حتی اگه مجبور بودین که به سر کارتون برگردین، نمی تونید در برابر وسوسه های داخلی تون بی خیال نسبت به موضوع بمونین. واقعا شما می تونید بدون اینکه بقیه بفهمن و بدون اینکه فعالیت های روزانه تون رو تحت شعاع بذارین، راهی سفری در دنیای درونتون بشوید. حتی وقتی که در کهکشون های دور و دراز ذهن خود سیر می کنین، منطق رو پیشه خود کنین.

دی: حتی اگه شما شغل ایده آلی نداشته باشین، امروز دور و بری ها تون از توانایی تون واسه اصرار کردن بر رویاهای تون حیرت زده می شن. شما غالب اوقات اونقدر روش های روشن و کاربردی ای دارین که می تونید از سیندرلای فقیر تبدیل به یه پرنسس در مجلس رقص بشوید!! اجازه ندین نگاه های منفی افراد دیگه وارد مسیرتون شه، واسه اینکه به کمک همین روش و روش می تونید حتی به بیشتر اهداف غیر طبیعی خود هم برسین.

بهمن:شما امروز واسه اینکه در محل کار واسه اینکه وظایف خود رو شفاف کنین و همچنیین واسه اینکه آزادی های خود رو حفظ کنین، باید به صورت رودررو با افراد دیگه کار کنین. در مورد کارایی که می تونید انجام بدین و کارایی که بالاتر از توانایی هاتونه رک و بی پرده سخن بگید و از این کار نترسین. اگه به جای همکارانتون با رئیس خود به گفتگو بشینه، شانس به دست آوردن چیزایی که نیاز داشتین بیشتر می شه. فقط مطمئن باید بدونین که چه موقع باید عقب نشینی کنین. با سخت گیری کردن و حرص خوردن هیچی به دست نمی آید.

اسفند: امروز شما اونقدر اعتماد به نفس بالایی دارین که علاقه مند این هستین که در محل کار به مدارج بالاتر برید. با اینحال ممکنه یه نفر با سخنان تند و تیز خود به شما حمله آورد و یا اینکه بر شما سخت گیری کنه که کاراتون رو با روش دیگری انجام بدین. حالا خوبیش اینه شما از نظر فکری اینقدر قوی هستین که می تونید از انتقادها به راه موثر و مثبتی استفاده کنین. اگه اهدافتون روشن باشن، باید از فعالیت هاتون یافته های مثبتی بگیرین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *