فال روزانه : فال امروز ۲۰ آذر

فال روزانه : فال امروز ۲۰ آذر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال شمعفال ابجد

فروردین: شما امروز می خواهید همه چیز رو با هم داشته باشین!! اما باید اول ببینین که اگه کنترل خود رو از دست بدین چه اتفاقی می افتد. در این تغییر شاید چیزی رو از دست بدین، اما شما یه بار که احساس آرامش و آزادی داشته باشین، بازم اصرار دارین که شور و هیجان خود رو دوباره به دست بیارید. یادتون نره این اتفاقی نیس که یه دفعه انجام بشه، شما واسه اینکه بتونین بین آزادی و استقلال و هم اینکه اهمیت دادن به مسئولیت ها و وظایفتون تعادل بسازین، مراحل خیلی زیادی رو باید طی کنین.

اردیبهشت: شما نمی تونید خیلی راحت در راه خود ثابت قدم و استوار باشین، واسه اینکه شلوغی و بی نظمی دست از سر شما بر نمی داره! شما مدت هاست که منتظر یه لحظه شما امروز می خواهید همه چیز رو با هم داشته باشین!! اما باید اول ببینین که اگه کنترل خود رو از دست بدین چه اتفاقی می افتد. در این تغییر شاید چیزی رو از دست بدین، اما شما یه بار که احساس آرامش بخش بوده اید، اما شاید دلتون نخواد از شور و هیجان هم دور شید! حتی اگه احساسات تون در طول روز تغییر می کنن، بهتره اونا رو بگید. به جای اینکه در فکر این باشین که منظم و یکارچه رفتار کنین بیشتر به رفتارای متغیر خود توجه کنین. حتی اگه نتیجه کار اونقدر که دوست دارین براتون قابل لمس نباشه، ولی شما هنوز در حال پیشرفت کردن هستین.

خرداد: شما امروز آمادگی این رو ندارین که ترس های خود رو واسه بقیه بگید؛ چراکه اونا باور کرده ان شما تنها کسی هستین که ذاتا خودتون رو با تموم شرایط وفق می بدید. به هر حال شک ها و تردیدها شاید از اون چیزی که توقع داشتین بیشتر شده باشه و شما ترجیح می بدید استواری و پیوستگی و اراده قوی در پیش بردن کارها بیشتری داشته باشین. نگران افکار بقیه نسبت به خود نباشین و نخواهید که طبق خواسته اونا رفتار کنین. خودتون باشین؛ اونا رو حیرت زده کنین و از احساسات قلبی خود حرف بزنین!!

تیر: امروز چیزای خیلی زیادی پا درهوا مونده و شما عصبانی شده اید. اهمیتی نداره که چقدر برنامه های خود رو سازمان دهی کرده اید، واسه اینکه اونا رو با شرایط متغیر حاضر هماهنگ و موافق کنین چاره ای ندارین جز اینکه در اونا بازنگری کنین. البته کنار گذاشتن ایده های قدیمی و تنظیم کردن برنامه های جدید الان به مراتب راحت تر از اصلاح کردن برنامه های قبلی تونه. امروز عملکردهای منطقی رو بهتون پیشنهاد می کنیم تا راحت تر بتونین به اهدافی که در نظر دارین برسین.

مرداد: شما فکر می کنین که می دونین قلب تون شما رو به کجا هدایت می کنه! واقعیت شما رو وارد راه پر پیچ و تابی می کنه که به طور کامل بدون حفاظ و نگهبان می مونید. هر وقت که فهمیدین چه اتفاقی افتاده، وانمود نکنین که در قبال احساسات تون مسئولیت دارین. درحالیکه همه چیز در حرکت و تغییره، تا وقتی که از شادی از جای خود نپرید، سیر و سفر کردن با رویاهایتون نشاط بخش و هیجان انگیر هستش.

شهریور: شما در تلاشین هم موقعیت خود رو حفظ کنین و هم تغییرات پیشگیری ناپذیری که الان سر راهتون قرار دارن رو با آغوش باز قبول کنین، اما در این هاگیر واگیر وقتی واسه استراحت کردن هم پیدا می کنین!! فقط وقتی که شما فکر می کنین شرایط رو براه س و هیچ مشکلی هم وجود نداره، یه نفر – مثل اجل آویزون! – کاری انجام می دهد که تموم فرضیات شما زیر سئوال می رود! شما نباید زیادتر از اندازه به انتظاراتی که از بقیه دارین وابسته باشین. پس تاموقعی که انرژی تون تموم نشده خودتون رو با تغییرات وفق بدید.

مهر: شما امروز می خواهید با افراد دیگه همکاری کنین، چون که توانایی های خاصی دارین که می تونه کمک کننده باشه. اما اونا حتما شاید نخوان شما رو درگیر کنن. فهمیدن اینکه انگیزه اونا واسه این کار چیه واسه شما اهمیتی نداره. تلاش نکنین در برابرشان عکس العمل دوطرفه نشون بدید، شما خودتون کارای خیلی زیادی دارین، پس مشغول انجام دادن کارای خود شید.

آبان: شما کارای خود رو به بهترین راه انجام می بدید و چشم و گوش خود رو به روی تغییراتی که مدت ها انتظارش رو کشیده اید باز نگه داشته اید!! اما این تغییرات حتما برابر با چیزی که شما در رویاهایتون توقع داشتین نیستن و ممکنه بر شما پوشیده باشن. در چند روز آینده اگه خیلی در قید و بند جلب توجه کردن نباشین اتفاقات خاصی روی می دهد. تلاش کنین بالاتر از مشکلات قدم وردارین و واسه ایجاد کردن برنامه های کاربردی که نیازاتون رو تامین کنن می تونید از بقیه هم کمک بخواین. اما زیاد به خودتون سخت نگیرید. این کار یه مدت زمان می برد.

 

آذر: حالا که ونوس هیجان زده و خورشید در دور و بر نشونه شما می گردند، زندگی تون سرار از اتفاقات غیر منتظره می شه و به طور کاملً از این رو به اون رو می شه. جال و جنجالی به پا می شه و درگیری هایی شکل می گیرد! اما شما هنوز تلاش می کنین که از جنجال ها دوری گزینید. اگه تلاش کنین که احساسات رو راست خود رو مخفی نگه داشته و از بیان کردنشون سرباز بزنین، سرنوشت دیگری براتون رقم می خورد! شما نمی تونید از این کار شونِه خالی کنین، پس در مورد اونا رو راست صحبت کنین.

دی: اگه بیشتر از اندازه از خود سرسختی نشون بدید، صدمات جبران ناپذیری رو از طرف منابع خارجی وارد زندگی تون می کنین. هرچقدر که بیشتر تلاش کنین یاد و خاطره گذشته رو حفظ کنین، اتفاقات غیر منتظره بیشتری روی می دهد که شما رو حیرت زده می کنه! به جای اینکه منتظر این وقایع بمونین، به خودتون تکونی بدین تا اندازه این شوک رو به کمترین حد ممکن برسونین!!

بهمن: امروز اورانوس، یعنی سیاره بخت شما و خورشید از کنار هم می گذرند و بی ثباتی های بیشتری در زندگی تون ایجاد می کنن. این اتفاق، اختلافات تون با بقیه، به خصوص اگه با برنامه های اونا مخالف باشین، رو تحت تاثیر قرار میده. از دیدگاه اونا شما اخلال گر و بی نظم هستین. درهر صورت فرقی نمی کنه؛ شما باید بدون اینکه تصمیم پایانی بگیرین، مخالفت هاتون رو بگید. شما بیشتر از چیزی که فکرش رو بکنین فرصت دارین.

اسفند: حتی اگه فکر کنین شرایط همیشه ثابت و یکنواخت هست، ولی امروز نقش شما در محیط کار عوض می شه. با تغییرات نجنگید!؛ واسه اینکه این تغییرات آزادی و استقلالی که در جستجویش بودین رو براتون به ارمغان می بیارن. ترس شما واسه از دست دادن چیزایی که دارین دلیل می شه که شرایط رو ثابت نگه دارین، اما این کار روند پیشرفتتون رو سخت تر می کنه. الان فرصتی بهتون رو کرده که از نظر شخصیتی هم خودتون رو اصلاح کنین، ولی واسه اینکه به اهدافتون برسین، نیاز پیدا می کنین از بعضی از انتظارات خود بگذرید.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*