فال روزانه : فال امروز ۲۰ اردیبهشت

فال روزانه ۲۰ اردیبهشت

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما در بهترین شرایط واسه خلاق بودن قرار دارین و این بستگی به خودتون داره که بهترین راه رو واسه اثبات توانایی هاتون رو، انتخاب کنین. این موضوع فقط جنبه تفریح و سرگرمی نداره و باید یادتون باشه که نمی تونین مسئولیت هاتون رو کنار بذارین. با اینکه تمایل دارین فعلا کمی تفریح کرده اما بهتره بجای فرار از تعهداتی که دارین، اول برنامه ریزی بکنین و بعد با آگاهی کامل یه انتخاب هوشمندانه انجام بدین. عاقلانه ترین کار اینه که تموم وظایف و مسئولیتای خود رو به درستی انجام داده و در کنار اونا به رویاهای خود فکر کنین.

اردیبهشت: با ورود ماه به چهارمین خونه خود، شما باید توجه بیشتری به امور داخل خونه خود کرده و اونا رو بررسی کنین. هرچند که ممکنه وظایف سنگینی در محل کار خود داشته باشین اما این روزا نباید از شرایط داخل خونه خود غافل شید. اگه کمی فعالیت خود رو بیشتر کرده و تلاش کنین سرحالی و نشاط خود رو حفظ کنین، می بینید که توانایی انجام هرکاری رو دارید.

خرداد: امروز بسیار پرمشغله هستین و ممکنه شرایط کمی پیچیده شه. هرچند که شما دوست دارین شرایط آروم و مثل قبل ساده باشه اما همیشه شرایط برابر میل شما پیش نمی ره. بجای اخم کردن و عصبانی شدن، چند نفس عمیق کشیده و فقط تلاش کنین کارا رو تا حد توان خود، خوب انجام بدین.

تیر: این روزا برنامه ای که تو ذهن خود داشتین به جریان می افته. تا حالا وقت کافی واسه بررسی دقیق همه جانبه اون رو داشتین و حالا دیگه نمی تونین اون رو ندیده گرفته و از پذیرفتنش سر باز بزنین. بهتره بجای منتظر شدن واسه پیدا کردن یه موقعیت جدید، همین الان که شرایط خوبه دست به کار شده و اولین قدم واسه رسیدن به هدف خود رو وردارین.

مرداد: ماه به نشونه شما وارد شده و شما نوسانات روحی (دو دل بودن) رو تجربه می کنین اما با گذشت زمان و نزدیک شدن ماه به مشتری، اعتماد به نفس و دلگرمی بیشتری در درون خود احساس می کنین. ممکنه زیادتر از اندازه بی تاب باشین پس بهتره به اهدافی که تو ذهن خود دارین فکر کرده و تمرکز خود رو از دست ندین.

شهریور: امروز اصلا مایل نیستین که در فعالیتای اجتماعی شرکت کنین اما اینکه بخواین کلا ساکت بوده و از جمعای دوستانه هم فاصله بگیرین، چیزی امکان ناپذیره. هرچند که دوست ندارین صحبت کنین اما باید به اتفاقاتی که اتفاق می افته توجه کرده و برروی اونا تمرکز داشته باشین. تلاش کنین با شخصی که به اون اعتماد دارین صحبت کنین.

مهر: با حرکت مریخ و وارد شدن به هفتمین خونه، شما احساس می کنین که زمان به سرعت درحال گذره. حالا خوبیش اینه امروز احساس سرزندگی بیشتری دارید چون که روابط خود با بقیه رو بالا می برید. به جای اینکه اجازه بدین استرس برروی شما تاثیر منفی بزاره، تلاش کنین با دوستان و همکاران تون رابطه بیشتری داشته و ثبات در ارتباطایی که دارین ایجاد کنین. تلاش کنین دست و دل باز بوده و نسبت به بقیه بخشنده باشین.

آبان: امروز ممکنه با احساسات خود به مشکل برخورده و دچار تنش بشوید. با شرایطی که ایجاد میشه می تونین تصمیمای مهمی در مورد آینده بگیرین. نترسین و نگران ناکامیای گذشته نباشین و تلاش کرده با دوست خود در تماس بگیرین.

آذر: حواستون باشه وقتی که در حال تفریح کردن هستین مسئولیت هایتانر رو یادتون نره. فکر زیرکانه ایه که دلبستگیای همیشگی رو به عملکردی مثبت تبدیل کنین. هر تغییری رو که در نظر دارین انجام بدین چون که ژوپیتر الان بر موفقیتای زمینی اشاره داره.

دی: امروز اضطراب و استرسی که دارین بیشتر از قبل می شه چون میدونید که نسبت به تعهداتی که دارین باید معتقد باشین و اونا رو به درستی انجام بدین. ممکنه وسوسه شید که کمی تفریح کرده تا از خستگی و فشاری که برروی تون قرار داره رها شید. یادتون باشه که فعلا باید خیلی با جدیت و تلاش زیاد کار کنین تا تموم تعهدات خود رو خوب تموم کرده و بعد به تفریح و استراحت مشغول شید.

بهمن: ستاره ژوپیتر و اورانوس خبرهای خوبی واسه دو هفته بعد داره، درحالیکه امروز حرکت از ژوپیتر به سمت خورشید درک و فهم شما رو نسبت به رابطه بین مسئولیتهای احساسی و معنویاتتان افزایش می دهد. یه بینش جدید می تونه شما رو به راه متفاوت هدایت کنه، اما نباید زمانت رو هدر بدین. یادتون باشه، حالا زمان مناسب شده، فقط باید بیشتر تلاش کنین!

اسفند: رابطه برقرار کردن با یه گروه هم فکر می تونه امروز براتون باحال باشه. این کار باعث یه رشد خلاقانه در شما شده و وقتیه تا از زندگیت لذت ببرین. شما حتی آمادگی این رو دارین که کاری رو خارج از بخش کارای قبلی ات انجام بدین. درمورد اینکه بقیه چیجوری فکر می کنن نگران نباش، بخشی از فعالیت شما قراره عوض شه تا روش زندگی تون رو بازیابی کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *