فال روزانه : فال امروز ۲۰ اسفند

فال روزانه ۲۰ اسفند

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما به سختی کارتون رو شروع کردین وحتی قبل از اونم احساس خستگی می کردین. بدیش اینه واقعا مسئله این نیس که رویاهای شما چیجوری واقعیت می پیدا کنن؛ مسئله اینه که الان زمان مناسبی واسه ترک کار و رویاپردازی نیس. اما واسه اون چیزایی که می خواهید تلاش کنین و تسلیم نشید. فقط رویاها و خیالات تون رو واسه یه مدت کنار بذارین. زمانیکه تموم تعهدات و وظایف تون رو انجام دادین زمان اون رو دارین که کمی هم به فکر استراحت و خیال پردازی بیفتید.

اردیبهشت: شما امروز بیشتر از همیشه درباره عشق و افسانه جدی هستین و ممکنه بدنبال راه هایی باشین که علاقه تون رو در راه یه رابطه هیجان انگیز امتحان کنین یا اینکه بدنبال ایجاد رابطه ای جدید با شخص دیگری باشین. اما وضعیت غمگین و محزون شما می تونه در سر راه شما واسه رسیدن به هدف هاتون مانع بسازه. با این حال یه هوشیاری یهویی می تونه همه چیز رو تو یه لحظه عوض کنه. اگه با حقیقت برخورد کردین تلاش نکنین با اون بجنگین.

خرداد: اگه شما در زندگی شخصی تون تعهدی دارین معمولا اون رو به هر چیز دیگری ترجیح می بدید. اما اگه اتفاق به طور کامل غیر منتظره در محل کارتون  افتاد ممکنه دلیلی واسه توجیه اون داشته باشین اما بازم چاره ای ندارین که به قول و قرار خود برگردین. بعضی وقتا مشکلات واسه دلیلی اتفاق می افتند حتی اگه ما نتونیم بفهمیم به چه دلیل! به جای تلاش واسه جنگیدن با اون تلاش کنین به شکل موثر و مفیدی در برابر این شرایط عکس العمل نشون بدید. امروز  اتخاذ یه راه پر پیچ و خم فلسفی بی فایده س؛ فقط کافیه اهل عمل باشین.

تیر: اگه تموم اهداف امروز شما تغییر کرد ممکنه بازم قادر نباشین که فهرست قرار ملاقات های قبلی خود رو تغییر بدید. اما این ارزش استرس وعصبانیت رو نداره؛ فقط دقیقا طبق اون چیزی که قرار گذاشته اید برابر وظایف تون پیش برید. احتیاجی نیس که کسی بدونه شما چه فکر می کنین؛ حتی اگه قلب شما با کاری که دارین می کنین در ارتباطه. اما تلاش کنین به مدت زیادی افکار خود رو در قلب تون نگاه ندارین واسه اینکه زمانیکه اونا رو بیرون می ریزید احساس راحتی و آزادی بیشتری می کنین.

مرداد: ممکنه امروز زیادی به خودتون سخت بگیرین حتی اگه به نظر می رسد بقیه با حرفه ها و کارای دلگر کننده خود شما رو تشویق می کنن. ممکنه شما تلاش کنین تا کلمات خوش بینانه دوستان تون رو ندیده بگیرین یا حتی بدتر صداقت و وفاداری شون  رو زیر سئوال ببرین. فرق دیدگاه ها و نظرات ممکنه ایجاد یه بحران رو شتاب ببخشد و باعث می شه شما  به قضاوت خود شک کنین. بهترین سیاستی که می تونید حالا در پیش بگیرین اینه که اجازه بدید تا اختلاف آرا و نظرات رو شن.

شهریور: ماه کامل در اولین خونه از “ویژگی های فیزیکی” شما شاید استرس رو در بدن شما افزایش می دهد. اینکه شما چیجوری میتونین که با این انرژی با شور و شوق خیلی زیاد خود در حرکت باشین یه معماه اما امیدواری شما بستگی به این داره که یه مسئله حیاتی و مهم رو چیجوری حل می کنین. تلاش نکنین تا این موضوع رو به زور حل کنین. زمانیکه بقیه می بینن اقبال و شانس شما تحت فشاره از شما پیروی می کنن. به هر حال شما تصمیم دارین که نقش رهبر رو واسه اونا اجرا کنین.

مهر: شما ممکنه امروز خستگی و ملال خاصی رو تجربه کنین و سخته که این انرژی منفی رو از خود دور کنین. ممکنه تصمیم داشته باشین که مسائل شخصی خود رو با شخص دیگری در میان بذارین با این حال هر چی بیشتر صحبت کنین بازم نمی تونید به یاد بیارین که منبع این مشکل روحی تون از کجا بوده. هر چی سخت تر تلاش کنین تا احساسات مدفون شده خود رو احیا کنین اونا بیشتر از شما فرار می کنن. فقط آروم باشین و تلاش نکنین تا چیزی رو تغییر بدید. موفقیت شما ممکنه همین نزدیک کمین کرده باشه.

آبان: ماه کامل امروز در یازدهمین خونه از “اهداف دراز مدت” شما رویاهای شما رو تحریک می کنه وبه  روح و روان شما نیرویی دوباره می بخشن. اما هم اینکه اون شما رو از خطر کردن باز می داره چون که اتصال ماه با عطارد به شما یادآوری می کنه که قمار و خطر  کردن یه راه میانبره و سخت کوشی تنها راه رسیدن به اون چیزهاییه که می خواهید. اینو هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین اتصال خورشید – اورانوس ادامه می یابد تا شما رو با خوش بینی غیر منتظره ای وسوسه کنه.  به جای اینکه تلاش کنین اول راه جدیدی رو انتخاب کنین و بعد اون رو امتحان کنین حالا یه راه آزموده شده رو انتخاب کنین.

آذر: حتی اگه شما تنها کارمند جدا از بقیه تو یه سازمان بزرگ هستین بازم قدرت و استعداد اون رو دارین که روی پاهای خود وایسید و با سخت کوشی خود یه سیاست عالی رو در پیش بگیرین. ممکنه خودتون رو مانند یه مزاحم افراطی ببینین اما راه های جانشین رو جستجو می کنین تا همون کار رو انجام بدین. حالا اعمال شما ممکنه به طور برعکس در چشم بقیه با احتیاط و محافظه کارانه به نظر بیاد. اونا فکر می کنن که شما ایده های معقولی دارین اما بعضی چیزها ممکنه نظر اونا رو عوض کنه. شمانیازی به این ندارین که روش و روش خودتون رو امروز تغییر بدید؛ فقط از هر دو طرف قضیه بدونین و نقطه وسط و میانی رو هدف بگیرین.

دی: اتصال ماه کامل با سیاره حاکم شما “کیوان” تاکید می کنه که شما باید منحصرا روی کارتون تمرکز کنین. اما شما هم اینکه مخفیانه درباره یه ماجراجویی هیجان انگیز خیال پردازی می کنین. اما حالا ایده های عاشقونه خود رو درباره سفر دور دنیا کنار بذارین. به جای  اینکه امروز خیال یه سرزمین بیگانه رو به خاطر دوراز دسترس بودن اون کنار بذارین تلاش کنین تا فرهنگ اون رو یاد بگیرین؛ غذاهای آنهارا امتحان کنین و زبون اونا رو هم یاد بگیرین. این تنها راهیه که می تونید حس سفر دوستی خود رو ارضا کنین.

بهمن: رابطه دوطرفه شما با بقیه ممکنه به خاطر ترس غیر عادلانه باشه. اگه شما از این می ترسید که شخصی تلاش کنه تا شما رو تحتِ کنترل خودداشته باشه بعد ممکنه شما به روشنی انگیزه درست اون رو متوجه نشید. با وجود اینکه نگرانی های گذشته شما ادامه نخواد داشت هنوز بهتره که سئوال های لازم رو سوال کنین تا هر گونه شک و شبه س ای رو از بین ببرین. با احتیاط بودن در مذاکرات تون حالا می تونه سیاست عاقلانه ای باشه و دیگه احتیاجی نیس تا خود رو واسه یه مدت طولانی از پیشرفت عقب بندازید.

اسفند: ماه کامل امروز اختلاف کاملی در نشون بیکران شما ایجاد می کنن. حتی اگه شما باید به عنوان بخشی از “گروه” باشین مجبورین که واسه اینکه واقعاهستید وایسید. اما در این کار زیاده روی نکنین؛ با خودتون رو راست باشین بدون اینکه لازم باشه که بعدا ساکت شید. شما الان بین اینکه منعطف باشین یا نه در دودلی هستین. تمرین کردن میونه رو بودن تاثیر مثبت و مهمی بر روز شما داره.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *