فال روزانه : فال امروز ۲۰ بهمن

فال روزانه ۲۰ بهمن

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

 

فروردین: شما امروز تقریبا واسه انجام دان هر کاری آمادگی دارین، اما بعد از دادن جواب مثبت به شک می افتین! شاید دلیل شک شما این باشه که نسبت به سختیا و مشکلات کارتون اطلاعات خیلی زیادی دارین. یا شاید موقعیتهای قبلی به یادتون اومده که شما بدون فکر و انگیزه تصمیم می گرفتید و بعد به دردسر افتاده و شرایط رو خراب تر می کردین! داشتن کمی صبوری واسه داشتن روزی خوب و آروم کافیه!.

اردیبهشت: شما احساس می کنین که لازمه واسه موضوع مهم و حساسی که در خونه پیش اومده وقت بذارین و بهش توجه کنین. شاید در محل کار انقدر کار و برنامه داشتین که تا حال نتونسته اید واسه خونواده تون به اندازه کافی و به راه موثری وقت بذارین. مطئمن شید که قبل اینکه افراد خاص زندگی تون فکر کنن که عشق اونا اصلا براتون اهمیتی نداره, شما توجه و عشق خود رو بهشون نشون دادین. پس همین امروز از کسائی که دوستشون دارین تشکر کنین.

خرداد: شما عاشق این هستین که یه روز کامل رو با بی خیالی و عیاشی و خوشگذرونی بگذرونین! اما همه چیز آنطوری که شما توقع دارین پیش نمی ره! زیاده خواهی که باعث شکست و ناامیدی تون می شه کار خیلی راحتیه. ایده ها و آرزوهای جاه طلبانه به دلیل مغایرت داشتن با حقیقت تلخ و واقعی قابل مدیریت کردن نیستن. پس بهتره قبل اینکه مشکلات و سختیای بد سد راهتون شده و در نیمه راه متوفقان کنن، خودتون دست از جاه طلبی وردارین.

تیر: شما راحت تر هستین که واسه نشون دادن عشقتون به جای دادن هدیه های گرون و ایما و اشاره، با مهربانی و توجه کردن به فرد مورد نظرتون این کار رو بکنین. اما امروز کمی متفاوت تر عمل کرده و در مهربانی و عاشقی کردن زیاده روی می کنین. شما به اندازه ای طرف مقابلتون رو دست پاچه و کلافه می کنین که آرزو می کنه شما انقدر پر شور و گرما نباشین!! الان اصلا لزومی نداره انقدر در نشون دادن احساساتتون زیاده روی کنین؛ اگه طبیعی رفتار کنین مطمئنا بهترین نتیجه رو می بینین.

مرداد: امروز از وسوسها دوری کنین که روز ناراحت کننده ای نداشته باشین! واسه اینکه اگه زیادی خطر پذیر باشین ممکنه فقط شخصی که خیلی دوستش دارین رو از خودتون برنجانید. این مشکلی واقعیه که از اندازه فعالیتاتون کم می کنه، واسه اینکه همه چیزها واسه شما مهم تر از این مشکل هستن و انگار شدت احساسی شما از رفتارای افراطی پشتیبانی می کنه. بااین حال وقتی به اواسط هفته نزدیک تر میشیم, شما آرزو می کنین که ای کاش همه رازهاتون رو معلوم نکرده بودین! یادتون نره که لازم نیس همه رویاها و خیالات خود رو با بقیه در میان بذارین.

شهریور: شما خودتون به این درک رسیدین و فهمیدین که از موضوع و مسئله ای مربوط به گذشته زندگی تون فرار می کنین. اما مشکل اینه که عقل و منطق نمی تونه جانشین عمل شه. از نظر تئوری شما می دونین که چه می خواین. اما در عمل هنوز درگیر این هستین که بفهمین در رابطه تون با بقیه چه جور آدمی هستین و در نتیجه خودتون رو محدود کردین. پردل و جربزه باشین و تموم امکاناتی که قبلا بهش فکر نمی کردین رو مجسم کنین. باور داشته باشین که هر چیزی می تونه اتفاق بیفته، پس همون طور می شه!

مهر: امروز هدیه ای که می تونین به دوستانتون بدین اینه که بهشون نشون بدین چیجوری می تونین با همدیگه ساعته های به یاد موندنی ای داشته باشین! اما واسه رسیدن به این خوشی بهترین راه این نیس که در موردش صحبت کنین. از این مثال پیروی کنین؛ با انجام دادن کارایی که حس خوبی بهتون میده و لذت بردن از کار کردن تواناییای خود رو نشون بدین. اگه تسلیم شده و عقب نشینی کنین, اون وقت میدون رو به حریف واگذار کردین و نشون می دین که از توانایی کمتری برخوردارید. فرصتها رو بقاپید؛ افراد دیگه هم از شما پیروی می کنن.

آبان: امروز شدیدا نیاز دارین که تنها باشین، اما تا موقعی که وظایفتون رو به طور کامل انجام نداده اید، شاید نتونین در خلوت خودتون تنها باشین. البته شما بیشتر از اینکه به فکر خودتون باشین، به فکر عمل کردن به قولهایتان و کمک کردن به بقیه هستین. خیلی عجیبه! شما دوست دارین یکدفعه جهش داشته باشین، کارای لازم رو انجام بدین و بعد یکدفعه عقب نشینی کنین! حالا خوبیش اینه شما می تونین دو روش متفاوت رو تجربه کنین، پس از کارتون عقب نشینی نکنین!

آذر: با اینکه شما فهمیدین که پیروی کردن از قانون لازمه، اما هنوزم در ذهتان دوست دارین کارایی انجام بدین که با قانون مغایرت دارن! حالا شما نمی تونین جلوی اینجور تمایلات هیجان انگیزی رو بگیرین. شما انقدر هیجان زده شدین که نمی دونین چه کاری درسته و چه کاری غلط!! پس همین الان دست به کار شده و خطر کردن رو قبول کنین، افکار فیلسوفانه خود رو واسه بعد بذارین.

دی: امروز شما می خواین همه دور وبریا تون بفهمن که شما چقدر حواس جمع بوده و حواستون جمعه، شما حسابی خودتون رو به زحمت انداخته و هر کاری می کنین تا اونا عمل شما رو ببینن. سهیم کردن آدمایی که بهتون نزدیکند در روند و پیشرفت کاریتون نشاط آور و روح افزا هستش، اما اگه در مورد کارایی که انجام می دین ناممطئن باشین، کم کم کاراتون سخت تر می شه. نگران عکس العمل افراد دیگه نسبت به رفتار تناقص آمیز خود نباشین. فقط به حس خود اطمینان کنین و بدونین که شما رو به راه درستی هدایت می کنه.

بهمن: شما امروز زیاد صبور نیستین! چون که افراد دیگری هستن که نیازمند توجه و مراقبت بیشتری بوده و در اولویت قرار دارن. شما از وقتی که فهمیدین که تنها فرد در میدون بازی نیستین، نمی فهمید که به چه دلیل بعضی از مردم موقعیت خود رو بیشتر از اندازه بزرگ می کنن! باهمه این احوال الان بهتره که به خاطر داشتن صلح و آرامش با افراد دیگه مخالفت نکنین.

اسفند: شما امروز خیلی کار دارین، اما بقیه از مسئولیتهایتان اطلاعی ندارن و نمی دونن باید وظایفتون رو انجام بدین. کار کردن زیاد هیچ اشکالی نداره، اما اجازه ندین نیاز شما واسه جلب توجه و دیده شدن مانع از سازندگی تون بشه! متعادل بودن همیشه ایده خوبیه. اگه شما تا موقعی که به طور کامل کاراتون رو تموم نکردین سکوت اختیار نکرده و حرف بزنین، مورد توجه واقع شدن و بازخوردهای مثبت بهتون کمک می کنه.

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *