فال روزانه : فال امروز ۲۰ تیر

فال روزانه ۲۰ تیر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: امروز باید مواظب رفتارتون باشین، واسه اینکه حرفه هایی که می زنید، حتی اگه قصد رنجاندن کسی رو نداشته باشین، می تونه به مشکلات دامن بزنه. فقط امکان داره شما با لحن شدیدی منظور خود رو بگید، واسه اینکه فکر می کنین بقیه نمی خوان به نظرات شما گوش بدن. لازم نیس نگران شید؛ بهترین راه حلی که می تونین داشته باشین اینه که ملایم تر رفتار کنین.

اردیبهشت: اگه شما فکر می کنین خلاقیتتان کور شده، تلاش نکنین با اون مقابله کنین واسه اینکه عطارد واسه شما محدودیت ایجاد کرده و شما چاره ای ندارین خیلی آروم پیش برید. چند نفس عمیق بکشین و مکانی خلوت پیدا کنین که بتونین در اونجا نسبت به کارآیی خودتون قضاوت کنین. وقتی که بفهمین احتیاجی ندارین که تلاش کنین تا بر بقیه تاثیر بذارین، کارتون بسیار راحت تر می شه.

خرداد: شما احساس می کنین در مورد کاری محدود شدین واسه اینکه امکان داره تو یه زمینه تجربه کاری نداشته باشین یا اینکه اشتباهی در گذشته باعث به وجود اومدن این محدودیت شده باشه. قبول داشتن خود لازمه اینه که اول گذشته خود رو قبول داشته باشین. اگه نیاز دارین مطلبی رو که تاحالا پیش خود نگه داشتین واسه بقیه تعریف کنین، بدون اینکه اهمیت بدین بقیه چه فکری می کنن این کار رو بکنین. با وجود اینکه اونا هم طرز فکر خودشون رو دارن، عملکردهای گذشته شما بهتر از هرچیز دیگری بیان کننده شخصیت شما هستش.

تیر: مشکلی که شما با اون درگیر هستین اینه که وقتی که باید به یه درخواست جواب منفی بدین، نمی تونین این کار رو بکنین و هر درخواستی رو قبول می کنین. این مشکل باعث شده که نسبت به کارایی که لازمه کلکشو بکنین بی توجه باشین، الان وقت این رسیده که روش خود رو تغییر بدین. بهترین کاری که می تونین از اون شروع کنین اینه که با حقیقت روبرو بشوید.

مرداد: پاک سازی ذهن یه امر خیلی خوبه، اما لازم نیس که حقیقت رو قشنگ تر نشون بدین یا قضاوتهای اشتباه قبلیتون رو به صورت یه فاجعه نشون بدین. فقط با آرامش و فروتنی کاراتون رو انجام بدین و نقش خود رو خوب اجرا کنین، به این روش می تونین توانایی خود رو نشون بدین.

شهریور: دید خود نسبت به زندگی رو محدود نکنین، واسه اینکه این محدودیتایی که شما واسه خودتون ایجاد کردین شاید از ضمیر ناخودآگاه شما سرچشمه گرفته باشن. حتی اگه انگار این محدودیتها موقتی هستن، ممکنه دلیل اون این باشه که شما در شرایط پیچیده ای قرار گرفتین که باعث ناامیدی شما شده.

مهر: یادآوری یه خاطره از تجربه های دوارن بچگی نظر شما رو نسبت به اون چیزی که امروزه اونو موفقیت می نامید عوض می کنه. شاید به یاد آوردن بخشی از یه رویا هدفی رو که شما رهاش کرده بودین رو به یادتون بیاره. حتی اگه شما دوست ندارین راه زندگی خود رو عوض کنین، اما هنوز می تونین با آرامش تخیلات غیر واقعی خود رو با زندگی واقعی بیامیزید.

آبان: تمایل شما واسه جستجو کردن رمز و رازهای داخلی خود می تونه منتهی به پیدا کردن گنجینه ای گرانبها شه. اما وقتی که آگاهی شما منتهی به درگیری داخلی در شما می شه، این کار خیلی ساده نیس. وسیله نکردن این نگرانیا راه حل مناسبی نیس. روبررو شدن با آدمایی که جربزه زیادی دارن می تونه منتهی به تغییر مثبتی بشه.

آذر: زندگی کردن با فرد بی اراده ای که تلاش می کنه شما رو از وابستگی هاتون دور کنه کار سختیه، اما اگه اونو به زور مجبور کنین که روش شما رو قبول کنه شرایط بهتر نمیشه. حتی اگه جوابی که امروز می خواین به کسی بدین بدین منفی باشه، ترجیح می دین که این جواب بی پرده باشه. با قبول کردن این واقعیت که بقیه ممکنه برنامه هاشون رو با شما هماهنگ نکرده و به راه خود برن، ناراحتیای خود رو به کمترین حد ممکن برسونین.

دی: شما دوست ندارین که کسی به شما اصرار کنه کاری که با اصول شما مغایره رو انجام بدین. عجیب اینکه هرچقدر که شما بیشتر از انجام دادن این کار دوری میکنین اونا بیشتر به شما اصرار می کنن. بدیش اینه شما با مقابله به مثل کردن نمی تونین این فشارها رو از خودتون دور کنین. درعوض به جای اینکه تلاش کنین برتری خود رو به کس دیگه ای ثابت کنین، در موضع خود باقی مونده و بر اعتقادات خود اصرار کنین.

بهمن: اختلاف عجیبی بین کارایی که خودتون دوست دارین انجام بدین و کارایی که بقیه از شما توقع دارن انجام بدین هست و این موضوع می تونه باعث بلاتکلیفی در شما بشه. شما به طور کاملً نمی تونین بفهمین که اگه هر عکس العملی رو تلافی کنین چه اتفاقی میفته، اما اگه فکر کنین که چه کاری درسته باعث می شه خیلی از چیزای مهم رو از دست بدین. یادتون نره که موشکافی شما باید عقلانی باشه؛ فقط اجازه بدین که غریزه شما راهنمایتان باشه، در این صورت به راه درستی هدایت میشین.

اسفند: امروز شما با مشکلاتی روبرو شدین که تنها منبع اون خودتون هستین. هرچقدر هم که از این اتفاقات تعجب می کنن باشین، فقط نباید از این شرایط سختی که پیش روتون قرار گرفته فرار کنین. کارایی رو انجام بدین که انجام دادنشون لازم و حیاتیه و شما رو در زمان حال نگه می داره.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *