فال روزانه : فال امروز ۲۰ خرداد

فال روزانه : فال امروز ۲۰ خرداد

فال روزانه ۲۰ خرداد

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

دعای روز چهاردهم رمضان

فروردین: امروز نمی تونین کمکی بکنین اما هر ایده جزئی رو به یه دنیا احتمال تبدیل می کنین. شما توانایی عجیب ای واسه دیدن کل گیتی در هر قطعه از خاک اون دارین . با اینکه بیشتر از قبل دارین به اون می رسید اما هنوز به هدف خود دست پیدا نکردین . اما نگران نباشین ، تلاش زیاد می تونه فرصتهایی رو واسه شما بوجود بیاره و منتهی به تحقق هدفتون بشه.

اردیبهشت: مهم نیس که چقدر سرسختانه تلاش می کنین تا در مقابل جریان لذت بخشی که حواستون رو پرت می کنه مقاومت کنین اما شاید اراده قوی ای واسه نه گفتن نداشته باشین.حالا خوبیش اینه ، شما نیازبه یه فرصت شخصی دارین که کمتر براتون پیش میاد. اما این در مورد دوری جستن از اجتماع نیس. الان فقط مراقب چیزایی باشین که باید به خاطر اون قربونی کنین.

خرداد: شادی و نشاط شما دائم بیشتر می شه.هر روز با مهارت بیشتری تعادل خود رو حفظ می کنین. اما امروز علاقه ای به انتخاب میانبرها ندارین .شما می خواین از تجربه فوق العاده ای که ازکل سفرهایتان بدست آورده اید استفاده کنین حتی اگه کارتون رو سخت تر کنه . الان راهی واسه برگشت وجود نداره.پس مطمئن باشین که چیزی رو از دست نمی دین .

تیر: احساس می کنین که میدون بهتون تنگ شده و بی صبری می تونه شما رو وادارد تا دست به هر کاری بزنین. امروز، بی شخصیتی شما باعث می شه که به دردسر بیفتین. یادتون باشه که حرفه های شما هرچند از قصد نباشن باعث سرخوردگی شما یا تشویق بقیه واسه انجام کردارهای بزرگتر می شه.

مرداد: شما امروز با خودتون درگیرید و این درگیری بین برنامه ریزی دقیق و بی اختیار بودن شماس . شما مهارتهای مدیریتی بسیار خوبی دارین و می تونین اطلاعات مختلفی رو سازماندهی کرده و باعث شید که بقیه شما رو در محور قرار بدن. شاید کسی به شما تلفن نزنه تا از شما بخواد که گروه مورد علاقه خود رو شروع کنین اما دست کم واسه دعوت غیر منتظره ای خود رو آماده کنین.

شهریور: امروز روش جدی ای درپیش گرفتین . شما اینجا نیامده اید که همه کارا رو درست کنین بدون اینکه چیز باارزشی عوضش اون به این نتیجه رسید کنین. بدبختانه، شما وقت و انرژی زیادی واسه رسیدن به آرزوهاتون صرف کردین. خطر کنین و چیز آسون و فرحبخشی رو امتحان کنین اما به نتیجه اون فکر نکنین که هر چیزکوچکی می تونه ناامیدتان می کنه.

مهر: امروز دقیقاً میدونید که مسوولیت هاتون چیه . اما ً اونا رو دنبال نمی کنین . بخشی از مشکلات امروز شما اینه که بفهمین چقدر زمان باید واسه جبران اون صرف کنین . اگه به دنبال معجزه باشین این انتخاب شما رو سخت تر می کنه اما واقعاً انرژی خود رو هدر دادین که دست کم بهتر از اینه که واسه انجام کارای واقعی اتان وقت صرف کنین.

آبان: امروز بحثهای فلسفی آشکاری دارید . شاید اصلاً با خودتون بحث کنین و نه با بقیه. خیلی سخته که بگید از کدوم سوال پشتیبانی می کنین . نظر مخالف و موافق نمی تونین داشته باشین . حالا فکر می کنین که تموم مسائل از نظر شما منطقی ان.شما باید تصمیم خود رو بگیرین و اون رو دنبال کنین. دودلی رو کنار بذارین و انتخاب کنین .

آذر: کارای زیادی روبروی شما هست که باید انجامشون بدین. با وجود سیارات ونوس ، مریخ و تیر در طالع شما ایجاد تغییرات مثبت بدون خراب شدن دنیای شما بسیار کار سختیه . اما تیر باهوش به سمت مشتری رفته و می تونه الهام بخش این باشه که نور درخشانی متوجه شماس.فقط یادتون باشه، شما مجبور نیستین که هر چیزی رو بهتر از واقعیت نشون بدید.

دی: شما معمولاً میتونین که ایده ها و طرحهایتان رو سالم نشون بدید. در واقع ، شما مهارتی دارین که می فهمید چیزی قبل اینکه شما تصمیم به اجرای اون بگیرین ، شدنیه یا نه . اما حالا این قدرت شما کمی ضعیف شده .بد نیس از تصمیمات مهم چند روزی دوری کنین.

بهمن: اگه محدودیتهای قاطعی رو بر چیزی که به نام عشق انجام می دید قائل نشید امروز به ناامیدی می رسید.افکار شما دور حلقه ای می چرخن و شما می خواین که اون رو متوقف کنین چون گیج شدین .اما فکر می کنید که به یه نیروی عقلانی نیاز دارین تا عاقلانه تصمیم بگیرین. از بد شانسی شما ، الان منطق جواب درستی به شما نمیده ، حقیقت باید از دل شما بلند شه.

اسفند: برنامه کاری سخت امروز باعث شکست شما می شه. اگه یه قراری دیر بشه ، هر کدوم از دو طرف مثل هم رفتار می کنن، مشکل رو بیشتر کرده و تقویم شما رو به هم می ریزن.یعنی، اگه در روش خود منعطف باشین می تونین روز خود رو مثل آب خوردن مدیریت کنین . بین قرار ملاقاتهایی که دارین اتاق رو ترک کنین تا بتونین تغییراتی که در مقابل روش شما قرار می گیرن رو کنترل کنین .

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*