فال روزانه : فال امروز ۲۰ شهریور

فال روزانه : فال امروز ۲۰ شهریور

فال روزانه ۲۰ شهریور

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فال های پیشنهادی امروز آلامتو : فال هفتگیفال امروز

فروردین: شما هنوز کارای تموم نشده زیادی دارین و تا موقعی که اونا رو تموم نکردین نمی تونید استراحت کنین. حالا خوبیش اینه الان تمرکز کردن روی وظایتان زیاد کار سختی نیس. شما باید تعادلی منطقی بین مسئولیت پذیر بودن بی فرق بودن برقرار کنین. شما با شناختن هر دو جنبه ذات خود می تونید در عین حالا که کار می کنین از کارتون لذت هم ببرین.

اردیبهشت: امروز کارای بی معنی شما واسه خودتون هم مایه تعجب شده، واسه اینکه بقیه به شما اعتماد دارن و می خواهند بهتون تکیه کنن. به جای تفسیر کردن موقعیت های جدید براساس اولویت های خود، شما به اندازه کافی عاقل هستین که نگرشها و ایده های خود رو از واقعیت جدا کنین. اما دلیل این کارتون فقط اینه که شما ظاهر رو می ببینن و براساس اون عمل می کنین و همین موضوع بهتون اجازه نمی دهد که برنامه های افراد دیگه رو هم در نظر بگیرین.

خرداد: امروز هوش و دقت فوق العاده شما واقعاً تعجب آوره، شما امروز می تونید بدون اینکه حتی بقیه بفهمن که شما از اونا زرنگ ترید، از پرداختن به موضوع های نامطبوع و نادرست دوری کنین. امروز براتون بهتره که آروم تر کار کنین و حتی اگه کارهاییه که ممکنه بیشتر از اونا لذت ببرین، بهتره که روی مسائل عاطفی اصرار داشته باشین.

تیر: شما در رابطه های دوستانه تون تنها کسی هستین که حساسیت زیادی دارین و از این موضوع خسته شده اید. اگه بشینین و به حرف های بقیه گوش بدین و از دید اونا به دنیا نگاه کنین ناامید میشین، اما اونا ً خیلی به نقطه نظرات شما توجه نمی کنن. اگه این موضوع ناراحتتان کرده، شاید الان وقتش باشه که در موردش وارد بحث بشوید و یا دست کم واسه خودتون مرزهایی مشخص کنین که احساستون رو حفظ کنین.

مرداد: حالا که ماه وارد ششمین خونه شما یعنی خونه نیازای منظم روزانه تون شده، واقعاً لازمه که برنامه ریزیای خود رو مدیریت کنین. شما کارای زیادی واسه انجام دادن دارین، پس باید از راه اصلی خود خارج نشید. بیشتر توجه کردن به جزئیات باعث می شه در آینده راهتون هموارتر شه.

شهریور: امروز به حس ششم خلاقانه خود اعتماد کنین، چراکه امروز شما رو در راه درستی هدایت می کنه. به جای اینکه وقتتون رو با موشکافی کردن مسائل تلف کنین- که بیشتر اوقات هم این کار رو می کنین- حالا بهترین راه واسه چیزایی که بهشون شک دارین اینه که فقط کاری رو که احساس می کنین درسته انجام بدین. پس اصلاً براساس عقل و منطق اراده کردن نکنین و به حرف دلتون گوش بدید.

مهر: شما حتی اگه واسه کمک کردن به یه نفر و حل کردن مشکلات جزئی اش با اون رابطه برقرار کنین، اگه امروز خودتون رو با مسائل عاطفی درگیر کنین خیلی بی فکر عمل کرده اید. اما این سخن بدین معنی نیس که اگه حضور شما باعث به وجود اومدن مشکلاتی بشه شما باید راهتون رو عوض کنین. بلکه معنی این حرف اینه که شما وقتی رابطه ای رو شروع می کنین حواستون باشه عقیده و ایمان خود رو از دست ندین. بی فرق بودن و داشتن قانون و روش خاص بهتر از کار کردن با دلشوره و اضطرابه.

آبان: امروز شما حتماً باید با آبجی و داداش و یا یکی از دوستان نزدیکتان گفتگویی جدی داشته باشین. حتی اگه شما فکر کنین که همه چیز عالی و خوبه ولی بازم مشکلی هست، مثل اینکه مسائل احساسی حل نشده ای در خفا هست. به جای اینکه چشم هاتون رو به روی این موضوع ببندین، بهترین کاری می تونید بکنین اینه که بحثی رو راست و با دیدی باز داشته باشین.

آذر: امروز مقاومت کررن در برابر خرج کردن پولتون کاری درست و منطقیه، اما باید بدونین دلیلتان واسه خرید نکردن چیه؟ اگه شما واقعاً می خاوهید پولتون رو پس انداز کنین، پس صرف نظر کردن از خریدهای دلبخواهی خیلی مهمه. اما اگه شما پولتون رو خرج نمی کنین که روزای آنیده بتونین بیشتر خرج کنین، پس باید قبل اینکه این کار رو بکنین خوب فکر کنین. شما فقط باید براساس اولویت و نیازتون محصولی رو بخرین.

دی: اگه شما تلاش کنین که احساسات خود رو مخفی نگهداشته و نگید، در آخر یه روز طاقتتان تموم می شه و ممکنه تموم رازهای خود رو معلوم کنین. شاید شما خیلی نگران کسائی که دوستشون دارین هستین و نمی خواهید اونا رو ناراحت کنین. ولی از طرف دیگه اگه احساسات خود رو سرکوب کنین خودتون بیشتر ضربه می خورین.

بهمن: امروز شما خیلی عجول شده اید، ولی بهتره چند روزی صبر کرده و درمورد احساسات خود حرفی نزنین. حتی اگه امروز اون چیزی که در فکرتون می گذره رو عنوان کنین، حرف های شما تاثیر زیادی بر بقیه نمی ذاره، چون که شما با شوخی و خنده منظور خود رو بیان می کنین. پس باید تا موقعی که زمان مناسب فرا نرسیده نیازها و خواسته های خود رو متعادل کنین. فردا که ماه به نشونه شما برمیگرده واسه صحبت کردن در مورر مکنونات قلبی تون زمان مناسب تریه.

اسفند: امروز شا بر سر دوراهی گیر کرده اید و این براتون مثل یه برزخه. در چند روز گذشته احساسات شما خیلی عمیق تر شده ان و نگه داشتن دوستی هاتون در وضعیتی متعادل کار خیلی سختیه. توانایی شما تا آخر هفته بیشتر می شه. با اینحال بهتره که همه چیز رو راحت گرفته و خودتون رو واسه اتفاقاتی که رخ می دهد آماده کنین

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*