فال روزانه : فال امروز ۲۰ فروردین

فال روزانه ۲۰ فروردین

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: امروز رویاپردازی کردن در مورد ماجراها و خطرات بزرگ واسه شما تبدیل به سرگرمی دوست داشتنی شده، اما اگه این رویاها منتهی به هیچی نشد ناامید و ناراحت نشید. امروز اینکه رویاهایتون درک شن یا نه اصلا مهم نیس! اما خیلی مهمه که اونا رو به واقعیت نزدیک تر کرده و با سرعت خیلی زیاد و حتی زیادتر از سرعت نور دست به کار شید!! فقط یادتون نره که باید بعضی وقتا وقتها به عقب برگشته و کارایی که دیروز شروع کرده بودین رو تموم کنین.

اردیبهشت: امروز شما شاید به طور خاصی حس و درک قوی ای پیدا کرده باشین و یا شاید هم خیال می کنین که قدرت بدنی خیلی فوق العاده ای دارین!! قدرتهای مثبت کمک می کنه که ناراحتی احساسی خود و یا افراد دیگه رو درمون بخشید. اما لطفا بعد از این کار دچار این توهم نشید که همه کار می تونید انجام بدین!! شاید قدرتهای فوق طبیعی شما واقعی باشن، اما همیشه در دسترس شما نیستن. شاید هم اونا رو از دست بدین فقط واسه اینکه بفهمین جهان خیلی بزرگه و رازهای خیلی زیادیه که هنوز اونا رو نشناخته اید.

خرداد: اگه شما یه مدت از نظر سطح انرژی در سطح بالای بوده باشین، امروز به نقطه بالاترین درجه می رسید، با اینکه ممکنه بعدا کنترل اون از دستتون خارج شه. به خاطر نگهداشتن ظاهر شما باید تلاش کنین به خاطر نبود جنب و جوش خود دست به کار شده و با خوش رویی و خوش بینی فوق العاده شروع به صحبت کنین. اما اگه گزافه گویی کنین، چاله ای خواهید کنه که درآخر خودتون هم به داخلش می افتید!! پس تلاش نکنین قولی که نمی تونید از عهده اش بربیایید به کسی بدین.

تیر:  اگه همکارانتون امروز نتونن بفهمن که شما چیکار می کنین، پس نمی تونن از کارآیی شما انتقاد کنن. شاید شما روش خود رو عوض کرده تا اونا رو گیج کنین، پس از دید اونا خارج می شید. بدیش اینه این تاکتیک باعث می شه ذهن کسائی که با شما صمیمی ترن منحرف شه. از خیالات خلاقانه به عنوان وسیله ای محرک استفاده کنین تا الهام بخش اونا واسه رسیدن به رویاهایشون باشین.

مرداد: تقویم اجتماعی شما نشون دهنده این مطلبه که این ماه، ماه پر از جنب و جوش و فعالیت در سال واسه شما می باشه. بخشی از انگیزه اصلی شما می تونه این باشه که شما حالا نمی خواهید تنها باشین. همکاری کردن با یه گروه واسه شما از اینکه به راه خودتون برید جالبتره. به خاطر اینکه بتونین بهترین بازیکن تیمی در حد امکان باشین مسائل شخصی خودتون رو هم بگید.

شهریور: شما فداکاریهای شخصی که واسه روشن نگه داشتن چراغها در راه کاری شما لازمن آگاه می شید. به محدودیتهایتان فکر کنین و تصمیم بگیرین که واسه داشتن امنیت مالی و موفقیتهای حرفه ای از چی حاضرید صرف نظر کنین.

مهر: شما فرصت رشد کردن در چیزی رو داری که شما رو بالاتر از محدودیتهای خود خواسته خودت دام می اندازد. وقتی که خورشید به سمت نشون های یکی از ماه ها حرکت می کنه، به طور طبیعی با نشونه ماه شما هماهنگ می شه. حتی اگه نمی تونید مسافرتی حقیقی داشته باشین، دست کم در ذهنت به جاهایی که می خواهی سفر کن. به خاطر بهتر ساختن زمان حال از عقاید جدید استقبال کنین، فلسفه های دیگه رو یاد بگیرین و در مورد علوم متافزیک بخونین.

آبان: حالا خورشید به طرف هشتمین خونه صمیمت در ماه شما حرکت می کنه، و می تونه فعالیتهای اساسی شما رو فعال و غنی سازه. شما معمولاً دوست دارین بفهمین که چه کاسه ای زیر نیم کاسه س، چی در این راز نهفتهه، و  در سمت دیگه ماه چه خبره. خودشناسی با تحقیق کردن در مورد خود آدم به دست میاد. از کلام استفاده کنین تا راه ورود رو پیدا کنین، اما بعد از احساستون استفاده کنین تا به جوهره واقعی برسین.

آذر: امروز “کنترل کردن” مهم ترین موضوع مورد توجه واسه شما هستش، مخصوصا اگه  کارای خیلی زیادی پیش رو داشته باشین که باید به همه شون هم برسین. رئیستان بهتون دستور می دهد و شما چاره دیگری به جز “چشم” گفتن ندارین!! باهمه این احوال فقط “چشم” گفتن و عمل نکردن شما رو به جایی نمی رساند! همونقدر که جذاب و خوش برخورد هستین! همون قدر هم باید در کارتون جدی بوده و به تموم قولهایی که داده بودین عمل کنین!

دی: شما دوباره با اختلاف و تضادهای بین ایده های خوب خود و چیزی که دور و برتون می گذره روبه رو شدین. شما وقتی که می ببینن قادر نیستین با کار سخت و زیاد و روش های تکنیکی خیلی راحت هر مشکلی رو حل کنین به خودتون شک می کنین. اما زیاد خوب نیس که با موشکافی کردن کارکرد خود وقت رو تلف کنین. فقط از جاتون بلند شید و هرچه در توانتانه انجام بدین. شما واقعا از نتیجه کار حیرت زده میشین!!

بهمن: امروز شریک کاریتون و یا دوست صمیمی تون در تلاشهای سخت زیاد شما رو همراهی نمی کنه. شاید اولین عکس العمل تون این باشه که سریع مقابله به مثل کرده و یا در برابر این “آتیش دوستانه” از خودتون دفاع کنین! اما این کار عاقلانه ترین نوع برخورد نخواد بود؛ چراکه اونا به شما دقیقا همون پیامی رو خواهند گفت که نیاز دارین واسه بیشتر موثرتر بودن بشنوین. پس به دقت به حرفهایشون گوش بدید و بعد راه حل جدیدی واسه کارایی که قبلا انجام داده بودین کشف کنین.

اسفند: امروز شما هر کاری که می کنین حتی اگه به نظر خودتون کار درستی هم باشه، همیشه به در بسته می خورید!! شما می تونید خیلی راحت در مورد خودتون بیشتر از هر چیز دیگه صحبت کنین، اما اعتماد به نفستون به اون اندازه که خودتون باور دارین براساس واقعیت استوار نیس. به جای سریع حرکت کردن و  سکندری خوردن بهتره که کمی سرعت خود رو کم کنین! حالا  ثابت قدم بودن و تامل کردن واسه شما به درد بخور تر از خودستایی کردن و خیالبافیه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *