فال روزانه : فال امروز ۲۰ مرداد

فال امروز ۲۰ مرداد – ۱۰ aug

از صبح تا آخر شب بر شما چه می گذره؟!…

فروردین:  عذر و بهونه دیگه قبول کردنی نیس؛ شما باید به مجموعه پیچیده ای از حقایق، روابط و آرزوهاتون که تا الان دست و پای شما رو بسته بودن توجه کنین. در مورد وجود اونا اصلاً نباید شک کنین؛ مطئناً تعداد اونا خیلی زیاده. حالا خوبیش اینه امروز شما در عین حالا که حتی بیشتر از توان یه آدم معمولی تلاش می کنین، قادر هستین که مثل اشعه های لیزر فکرتون رو متمرکز کنین!!

 اردیبهشت: شما وقتی که بیان وجود می کنین از راه خاص خود پیروی می کنین که این موضوع باعث شده الان شما بیشتر از اینکه از خود خلاقیت نشون بدید به طور خودکار و خودکار این کار رو انجام بدین. با همه این احوال این روزا شما حتی اگه محافظه کار هم به نظر بیایید، ولی در کارای خود ابتکار به خرج می بدید. کارکرد شما می تونه به طور کاملً الهام دهنده باشه، با این حال رفتار خونسردانه شما و نگرشهای گزینشی تون باعث می شه بقیه فکر کنن که شما خودتون جلوی پیشرفت خود رو می گیرید. نگران طرز فکر اونا نباشین؛ چون که جوجه رو آخر پاییز می شمارند.

خرداد: امروز دور وبریا تون زیاد به موفقیت خود اهمیت نمی بدن. یا شاید هم هدفهایشان انقدر غیر واقعی و نامعقوله که شکستشان حتمیه؛ ولی اونا خیالشون راحته. شما نمی تونید وظایف کس دیگه ای رو به گردن بگیرین، ولی در مورد انتخابهای خود خیلی عاقلانه عمل می کنین. ولی خیلی هم مسئولیت قبول نکنین؛ واسه اینکه اگه از اندازه توقع و خواسته های خود کم کنین، می تونید همه کاراتون رو انجام بدین.

تیر: واسه شما سخته که فکرتون رو بالاتر از محدوده مشخص آسایش خود گسترش بدین، اما امروز حتماً باید این کار رو بکنین. حتی اگه لازم شد دست از مخالفت وردارین فرصت رشد شخصی رو از دست ندین. اینک مقابله کردن با الگوهای همیشگی تون به خصوص اگه منطقی به نظر برسن کار ساده ای نیس.

مرداد:  مهمانی ای که ترتیب داده بودین کنسل شده، اما شاید هم تا موقعی که زندگی شما روی غلتک بیفته به تأخیر افتاده باشه. شما با وجود اینکه مثل کارتون هانسل و گرتل که پشت سر خودشون خرده های نون ریخته بودن، دور اندیش بوده اید، ولی بازم راه زندگی خود رو گم کرده اید و نمی دونین چیکار کنین. همه چیز تغییر کرده و شما هیچ نشونه ای پیدا نمی کنین. لازم نیس به تموم نشونه ها توجه کنین تا بفهمین به کجا قرار بود برید، و بهترین راه اینه که خودتون رو به اونجا برسونین.

شهریور: حالا که بهرام در نشونه شما هست فکر شمام از این شاخه به اون شاخه می پرد. بهرام در خونه برج سنبله قرار داره و در عین حال بهتون کمک می کنه تا یه سری از اطلاعات تناقص آمیز رو بررسی کنین. اما هنوزم عزمشونو جزم کردن براتون کار راحتی نیس، چون که شما احساسات خود رو سرکوب کرده اید و در عین حال به دودلی تون اضافه شده. پس یکی دو روز صبر کنین، اون موقع ایده های بهتری در مورد اینکه چه کاری باید انجام بدین به ذهنتون می رسد.

مهر: امروز باید هنگام صحبت کردن در جمع خیلی حواستون رو جمع کنین، چون امکان داره یکی از دوستان صمیمی تون منظورتون رو اشتباه بفهمه. با اینکه شما منظور خود رو خوب بیان می کنین، ولی قدرت شما در قطع کردن سر و صداها و گفتن حقیقیت ممکنه افراد دیگه رو ناراحت کنه. همه از شما توقع دارن که درستکار باشین، اما حالا که موقعیت خوبه و شمام خودتون رو می شناسید پس این رو بهشون بگید.

آبان: امروز شما وقتی به خاطرات روزای قبل فکر می کنین، در حالیکه یادتون میاد که چیزی رو در خونه گم کرده اید، حسرت گذشته رو می خورید. اما زندگی واقعی اینه که به جای سیر کردن در گذشته، به چیزایی که الان دارین و به پروژه هایی که قبول کرده اید فکر کنین. اگه از نظر احساسی نیاز به پشتیبانی دارین می تونید روی دوستان قابل اعتماد خود حساب کنین.

آذر: امروز که ماه به طور کاملً در نشونه شما قرار گفته می تونه واسه شما درس عبرتی باشه، به خصوص اگه لازم باشه که درس مهمی رو از کیوان سخت کوش یاد بگیرین. شما می تونین تفریح و سرگرمی رو به یکی دو روز دیگه بندازین، اما مسائل زیادیه که باید روشون کار کنین و تا موقعی که اونا رو تموم نکرده اید نباید دست از تلاش وردارین. تلاش نکنین سختی های کار رو مخفی کنین؛ بذارین این شرایط رو باشن و دست به کار شید. هرچه زودتر کارتون رو شروع کنین زودتر هم تمومش می کنین.

دی: امروز که ونوس و بهرام هر دو همراه با کیوان سخت کوش در برج سنبله قرار دارن، شما شوخ طبعی خود رو از دست داده اید. به خاطر همین مثل همیشه نمی تونین از روزتون لذت ببرین، ولی این اتفاق در آخر به نفعتون هستش. نگران آینده نباشین؛ امروزتان رو بسازین، آینده هم به زودی از راه می رسه.

بهمن: بعضی وقتا شما از قرار گرفتن در گفتگوهای احساسی دوری می کنین، اما حالا که بهرام در هشتمین خونه شما- یعنی خونه صمیمیت و دوستی- قرار داره، شما عاشق قرار گرفتن در فضاهای احساسی شده اید. اما هنوزم احساس آسیب پذیری می کنین و به خاطر همین نمی تونید به اندازه کافی از این موقعیت لذت ببرین. با اینحال نذارین ترسهای داخلی تون شما رو از تجربه کردن زیبایی های عشق محروم کنه.

اسفند: با وجود بهرام- و هم اینکه سه سیاره دیگه- در هفتمین خونه شما، یعنی خونه ای که به دوستان و همکارانتون اختصاص داره، خیلی سخته که به آرزوهای شخصی تون اهمیت داده و در جستجوی اهداف خود بودن رو توجیه کنین. اما با توجه کردن به نیازای دوستان و اعضای خونواده تون خیلی راحت می تونید خودتون رو راضی نگه دارین. با تشویق و تعریف کردن از کسائی که دوستشون دارین اونا رو پشتیبانی کنین، اما خودتون رو هم یادتون نره.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *