فال روزانه : فال امروز ۲۱ آبان

فال روزانه ۲۱ آبان

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال قهوهفال هفته

فروردین: الان وقت این رسیده که یکم از فعالیت های روزانه خود کم کرده و آرامتر کار کنین. به جای اینکه سریع کار جدیدی رو شروع کنین، کمی صبر کرده و ببینین هفته های گذشته رو چیجوری گذراندید و براساس تجربیات گذشته آینده خود رو پایه ریزی کنین. یادتون نره تلاش های کوچیک اما اساسی خیلی بهتر از اقدامات بزرگ اما بدون پایه هستن.

اردیبهشت: این چند روز روابط دوستانه شما تقریباً به زندگی تون شکل بخشیده ان، اما شما تصمیم گرفته اید به آرومی و با ملایمت رفتار کنین. امرزو شما قادر هستین براساس آگاهی و دانشتان تصمیمات خوبی بگیرین، چراکه ماه به نشونه شما برگشته و در نتیجه به خلاقیتتان اضافه می شه. فقط حواستون باشه خیلی تنبلی نکنین، وگرنه فرصت و موقعیت خیلی خوبی رو از دست میدید.

خرداد: شما امروز کارای زیادی واسه انجام دادن دارین و حالا خوبیش اینه الان به طور کاملً آمادگی دارین به سراغ کارای تموم نشده تون رفته و با دیدگاهی جدید به اونا نگاه کنین. فقط یادتون نره که نباید خیلی به خودتون سخت بگیرین، وگرنه برنامه هاتون بهم می خوره. باحال اینجاس که وقتی به نتیجه کار فکر نمی کنین بیشتر تو کاراتون موفق می شید و یافته های بهتری می گیرید.

تیر: شما از اینکه همیشه نگران رئیس، همکاران و بچه هاتون بوده اید، خسته شده اید! اما با سخت گیری کردن بر خود انرژی تون رو تلف نکنین، واسه اینکه نقد کردن بیشتر از اندازه خودتون بدون اینکه دیدگاه مثبتی بهتون بدین فقط نا امید تون می کنه. اگه براتون امکان داشت بخشی از روز رو به استراحت کردن اختصاص بدید.

مرداد: شما امروز می تونید یه زندگی به طور کاملً اجتماعی داشته باشین، واسه اینکه ماه در نشونه تون به شما قدرت می دهد که خیلی راحت با بقیه رابطه برقرار کنین. ً شما نسبت به همیشه خونگرم تر شده اید و دوست دارین بیشتر با بقیه ملاقات داشته باشین. شما به جای اینکه تموم فکر و ذکرتون رو روی کارتون متمرکز کنین حالا بیشتر با دوستانتون در مورد احساسات خود صحبت می کنین؛ وقتی شما این کار رو می کنین اونا هم نسبت به شما بامحبت تر می شن.

شهریور: امروز همه فکر می کنن که شما فرد راستگویی هستین، درحالیکه اونا گول خورده ان!! البته شما در مورد چیزای خیلی مهم به اونا دروغ نگفته اید، بلکه فقط رازی رو از اونا مخفی کرده اید که ربطی به گفتن حقیقت نداشته. شما فقط باید قبل از صحبت کردن در مورد افکارتون اونایی که براتون مهم ترن رو در اولویت بذارین.

مهر: حتی اگه امروز روز کاریتونه، برنامه هاتون رو طوری مرتب کنین که بتونین ساعتی با دوستانتون باشین. ولی وقتی که واسه شام با اونا بیرون رفته اید اگه فقط در مورد سیاست های کاری صحبت کنین این گردش اصلاً ارزشی نداره. شما باید به جای این کار در مورد رویاها و آروزهای خود با کسائی که درک تون می کنن صحبت کنین و با اونا رد و بدل کردن نظر کنین.

آبان: ماه در دهمین خونه شما یعنی خونه مسئولیت های اجتماعی قرار داره، پس مطمئن شید که به طور کاملً به وظایف خود آشنا هستین و با اونا زندگی می کنین. البته این سخن بدین معنا نیس که الکی سر خودتون رو شلوغ کنین، بلکه منظور اینه که شما باید کارایی که شروع کرده اید رو کلکشو بکنین. واسه اینکه امروز روز آرزوهای بلند پروازانه نیس.

آذر: ماه برج اسد الان در نهمین خونه شما یعنی خونه ماجراجویی ها قرار داره و لحظه های پرهیجانی که پشت سر گذاشته اید رو به یادتون می آورد. اما شما هفته آینده وقت خیلی زیادی ندارین، چون که زندگی شما جدی تر می شه و نمی تونید از انجام دادن مسئولیت های حرفه ای خود دوری کنین. پس باید کاراتون رو مرحله به مرحله پیش ببرین.

دی: امروز شما نمی تونید دقیقاً بگید که بهتون چه گذشته س. معمولاً شما به نتیجه کار اهمیت می بدید، ولی ترجیح می بدید که به جای اینکه خودتون رو با یه سرگرمی معمولی مشغول کنین به دنبال پیدا کردن گنجینه های پنهونی برید. فقط یادتون نره این گنجینه ها هیچ ربطی به تفکرات بقیه ندارن، بلکه فقط به ارزش های شخصی شما و کارایی که همراه با بقیه انجام می بدید رابطه دارن.

بهمن: امروز شما با شخصی ملاقات می کنین که بهتون علاقه نشون داده و تحسینتان می کنه. اگه این فرد احساس کنه مورد توجه شما واقع نشده، شما هیچ فرصت دیگری دارید. الان قصد و قصد شما اصلاً مهم نیس؛ چیزی که اهمیت داره اینه که اعتراف کردن به دوست داشتن یه نفر کاری بسیار لذت بخش هستش.

اسفند: حتماً لازم نیس تموم فعالیت های تفریحی و سرگرمی های خود رو قطع کنین، بلکه فقط باید بفهمین امروز روزی نیس که بتونین اون طوری که دلتون می خواهد تفریح کنین. شاید شما دوست داشته باشین که با کار کردن بیشتر سهم خودتون رو انجام بدین، ولی واقعاً دلتون نمی خواهد تنها فردی باشین که این کار رو انجام می بدید. در برابر کسائی که به شما امر و نهی می کنن ایستادگی کنین. به اونا اجازه ندین که به روش خود ادامه، چون که فکر می کنن همه چیز تحت سلطه و اختیار خودشونه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *