فال روزانه : فال امروز ۲۱ آذر

فال روزانه ۲۱ آذر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال خاص شب یلدافال موفقیت

فروردین: الان خیلی طبیعیه که در جستجوی پیدا کردن راه هایی واسه باز کردن سفره دلتون باشین، اما در این صوت ممکنه حس آزادی و استقلال خود رو از دست بدین. باوجود اینکه شما تلاش می کنین که از دیدگاه های افراد دیگه پیروی نکنین، ولی بهتره لجبازی و عصبانت بی دلیل نداشته باشین. کمی صبوری زندگی رو واسه تموم کسائی که با شما درارتباطند شیرین تر می سازه.

اردیبهشت: شما معمولاً فرد قابل اطمینانی هستین، اما امروز شرایط فرق می کنه!! امروز احساسات شما تغییر کرده، بقیه نگران شمان و نمی دونن بهتون اطمینان کنن یا نه؟! شاید از مسئولیتا و اجبارهایی که هست هول و هراس دارین و از این ترس خود رنج می برید. فرار کردن هیچ مشکلی رو حل نمی کنه؛ شما اگه نتونین با ترسای خود روبرو شید، تو یه دور باطل خواهید افتاد.

خرداد: امروز اعتماد کردن به همکارانتون شاید کار پوچ و الکی ای باشه، چراکه اونا تمایلی ندارن در مورد مسائل واقعی صحبت کنن. حتی اگه بیشتر وقتا آدم خنده رو و بی خیالی هم باشین، ولی الان بیشتر از قبل واسه افراد دیگه بیان نگرانی می کنین. به جای اینکه به آدمای دیگه اعتماد کنین، به قضاوت و شعور خود متکی باشین. اگه یه نفر زیادتر از اندازه سرکش و گستاخ بود، از هوش و نبوغ خود استفاده کرده تا بتونین اونو سر جای خود بشونین تا از راه اصلی اش منحرف نشه.

تیر: حتی اگه به طور کاملً ناامید شده باشین و از شدت ناامیدی دست هاتون رو به آسمون هم برده باشین، بازم امکان داره که شرایط به حالت اول برگرده! شما در مورد چیزایی که احتمال وقوع شون صددرصد نبوده هم برنامه های احتمالی چیده و بیشتر از اندازه کار کردین. بدیش اینه هر چقدر بیشتر برنامه ریزی کرده و طبق اونا فعالیت می کنین شرایط خراب تر می شه. پس باید انتظارات خود رو پایین آورده و بعد دست به کار شید.

مرداد: برنامه های اجتماعی شما اونقدر زیاد و پرمشغله شده که حتی واسه کار کردن هم وقت پیدا نمی کنین! ً بقیه هم تلاش می کنن شما رو وسوسه کنن که از وظایفتون دوری کرده و به تفریح کرده مشغول شید. اما شما آگاه تر از این هستین که بهشون جواب مثبت بدین! از طرف دیگه اگه شما قبل از شروع به کار کردن محدودیت هاتون رو واسه اونا تعریف کرده باشین، دیگه لزومی نداره حتما بهشون جواب مثبت بدین.

شهریور: شما امروز اونقدر تند کار می کنین که انگار تو یه لحظه در دو جا حضور دارین!! اما این سرعت سر سام آور و گیج کننده اونقدر زیاده که مانع شما شده و اجازه نمی ده یه لحظه هم یه جا بشینین. ولی در آخر به نفعتونه. اولین قدمی که باید وردارین اینه که بفهمین نمی تونین همیشه سرعت بالای خود رو حفط کنین. با اینحال حتی اگه تا چند روز آینده اتفاقی نیفتاد، باید سرعت خود رو کمتر کنین.

مهر: امروز ایده های خوب به سرعت برق از ذهن شما میگذرن، این سرعت به اندازه ای زیاده که اصلا نمی تونین اونا رو در برنامه ریزی هاتون اجرا کرده و به نتیجه مطلوب برسین. اگه شما بخواین کاراتون رو کامل کرده و ایده هاتون رو تحت پوشش در بیارین، چاره ای ندارین با آرامش فکر کنین. مهم نیس که الان چه افکار روشنی به ذهنتون می رسه، مهم اینه که بتونین در همون لحظه اونو دنبال کنین.

آبان: ً شما وارد بحثی شدین که خیلی آسون و آسونه، اما این فقط ظاهر قضیه س و در پشت پرده اتفاقات دیگری میفته. شما اطلاعات مورد لزومتان رو به دست میارین تا بتونین با سرمایه یکی از دوستانتون در مورد موضوعی مالی تصمیم مهمی بگیرین. ولی سازمان دهی کردن افکارتون رو چند روز به عقب بیندارزید؛ اگه سرعت خود رو پایین بیارین، دوباره می تونین به حس ششم خود اطمینان کنین.

آذر: امروز حواستون به فروشنده هایی که خوش زبون هستن باشه، چون که اونا حتی اگه خودشون هم حرفای خود رو باور نداشته باشن می تونن شما رو راضی کنن! حتی اگه چیزی واسه خریدن وجود نداره، بازم به آدمایی که خیلی سریع صحبت می کنن و به شما فرصت فکر کردن نمی دن، اعتماد نکنین. شاید لحن صحبت اونا صمیمی باشه و شما احساس امنیت کنین، اما یادتون باشه که قرار نیس اونا همه چیز رو همون دفعه اول به شما نشون بدن!!

دی: امروز ماه برج جوزا کمی زندگی تون رو پیچیده می کنه. برنامه ریزی کردن واسه مسافرتای آینده زیاد کار جالبی نیس، مگه اینکه بتونین کمی رویایی باشین. اگه بخواین روی اطلاعاتی که قراره بهتون برسه تکیه کنین، به جایی نمی رسید. الان از جزئیات دست کشیده و روی ایده های بزرگ تمرکز کنین.

بهمن: شما می خواین دیدگاه مثبت و خوش بینانه خود رو حفظ کنین، اما امروز هیچی به اون اندازه که در ظاهر به نظر می رسه خوب و قشنگتر نیس. حالا شما باید انرژی بیشتری صرف نشون دادن چهره مثبتی بکنین که قبل از این به خاطرش خودتون رو خسته کرده بودین. مطمئنا اگه بتونین به هر چیزی که مانع از لذت بردنتان شده پایان بدین، شرایط بهتر می شه. لازم نیس خودنمایی کنین؛ چون که بقیه شما رو همون طوری که هستین قبول دارن.

اسفند: علاقه مندی به سازمان دهی کردن مسائل خانوادگی شما رو از فعالیتای کاری دور کرده و توجه شما رو بیشتر به مسائل خونه معطوف می کنه. با اینکه شما فکر می کنین کارتون به آخر رسیده، اما به زودی ورق برگشته و با مشکل پییچده تری روبرو میشین. حتی اگه تحت فشار قرار گرفتید که این موضوع رو پیگیری کنین، شما خودتون رو کنار بکشین. الان بیان کردن عقاید تون عاقلانه ترین کاریه که می تونین انجام بدین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *