فال روزانه : فال امروز ۲۱ اسفند

فال روزانه ۲۱ اسفند

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: وقتی که دوستان ما در ظاهر حامی و پشتیبان شما می شن، شما هم مثل اونا می شید. علاوه بر این حس خوبی نسبت به اونا پیدا می کنین و می خواهید به هر صورت که شده کمکشون رو جبران کنین. اگه بتونین از هر نوع رابطه انرژی مثبت بگیرین ترکیب خیلی خوبی ایجاد کردین. ولی باید کنترل رویاها وتخیلات خود رو در دست داشه باشین و بببنید چیجوری می تونید چیزی که در زندگی تون اتفاق می افتد رو بهتر کنین.

اردیبهشت: شما امروز با برقرار کردن یه رابطه عمیق با عقیده هاتون می تونید قدرت فوق العاده ای به دست بیارین. اما اگه تلاش کنین با تمرکز کردن روی هیجانات یه حادثه خارجی انرژی تون رو تقویت کنین، ناامید میشین. وقتیکه شور و اشتیاقتان هم زمان با تغییر کردن مشکلات کمرنگ شد، در جستجوی پیدا کردن معنا در این موقعیت گذشته نباشین. یادتون نره ایمان شما الان ازتون مواظبت می کنه.

خرداد: روشنایی های ماورایی برگشته ان و خیلی خوبه که که نسبت به خود و برنامه هاتون مثبت اندیش باشین. انگار که یه زنجیره قوی شما رو پشتیبانی می کنه و مانع دنبال کردن رویاهایتون و یا حتی فکر کردن به آروزهایتان می شه. شاید دوباره به این زودی اینجور فرصتی نصیبتون نشه. پس تا آنجایی که می تونید از این موقعیت لذت ببرین، اما در آخر نظرتون رو در مورد جایی که می خواستین برید عوض نکنین.

تیر: با وجود ونوس موفق که حالا دوباره به دهمین خونه تون یعنی خونه “شرایط” برگشته، شما رابطه حرفه ای دوباره ای با کاری که قبلا انجام داده بودین برقرار کردین. اما حالا وقت این نیس که بر چیزایی که قبلا به دست آورده بودین تکیه کنین. حتی اگه راه و راه شما خوب و مثبت باشه، با تنبلی کردن به هیچ چیزی نمی رسین!! الان باید خیلی تلاش کنین تا در آینده بتونین یافته های مثبت و دراز مدت اون رو ببینین.

مرداد: شما امروز فکر خوشحال و روشنی دارین و پس در پیدا کردن دوستهای جدید و تقویت کردن دوستی های کهنه اصلا نباید دست دست کردن کنین! البته همه چیز بازی و تفریح نیس! اگه بخواین به تموم وظایفتون برسین خیلی هم سرتون شلوغ هستش. وقتی به کاراتون می رسید خیلی خودتون رو نگییرد! شما می تونید این کار رو انجام بدین، اما همه وقتتون گرفته می شه.

شهریور: امروز شما به اینکه جمله “همه چیز زیباست” شرایط رو خوب و روبراه می گردونه شک دارین. با اینکه این می تونه یه نوع پوشش و حفاظ اثر داشته باشه، اما امکان داره که دیدگاه های خود رو از دست بدین. به خاطر نگرانی واسه هر چیزی رو که در حال به آخر رسیدنه انرژی باارزشتان رو تلف نکنین. فقط بدون هیچ قضاوتی تمرکز کنین. چند روز بعد شما باید توانایی این رو داشته باشین که به عقب برگشته و همه چیز رو با دید بهتری ببینین.

مهر: سیاره بخت شما یعنی ونوس دوباره به عقب برگشته، اما رابطه زیبای اون با ژوپیتر کامکار بیشتر از قبل شما رو واسه این عقب گرد آماده می سازه. باهمه این احوال کنار اومدن با محدودیت ها هنوز سخته، پس شما اگه در برابر وسوسه آزادی های زیادتر از اندازه سر فرود بیارین، امکان داره تجربیات مثبتتون بیشتر تبدیل به افکار منفی بشن. بعد از اینکه فکر کردین یه چیز کافیه و چیز دیگه خیلی زیاده خیلی حواس جمع و حواستون باشه و یادتون باشه که خودشناسی کلید رسیدن به موفقیت تونه.

آبان: تمرکز کردن روی مقصد و هدف بیشتر وقتا آسونترین و منطقی ترین راه واسه تبدیل کردن افکارتون به واقعیته. اما امروز این کار راحت نیس، حتی اگه راه و مقصد شما روشن باشه. شما شاید در راه درست قرار گرفتین و یه باد کیهانی قوی هم به سمت هدف شما می وزد. اما شما حتی می تونید بالاتر از موثرترین راه (و بعضی وقتها هم کسل کننده) واسه انجام دادن یه کار حرکت کنین. عملکردهای بی فکر و آنی خیلی زود براتون درسر درست می کنه، پس همین حالا و قبل اینکه دست به عمل بزنین خوب فکر کنین.

آذر: امروز شما واسه تموم کردن تموم کاراتون به مشکل برمی خورید، چراکه در هر راهی که شما انتخاب می کنین با یه زنجیره از حوادث عجیب روبرو می شید. طبیعتا شما در حالیکه به مسائل مهم تر و ضرب العجل رسیدگی می کنین، می تونید این مسائل استرس زا رو به زمانهای دیگه بندازین. اما حالا که شما فهمیدین، جهان هم بخشنده تر می شه، پس تسلیم نشید. صبر و ایستادگی بزرگترین اسلحه شما موقع تلاش واسه رسیدن به موفقیته.

دی: امروز شما در موقعیت سختی قرار می گیرید و نمی دونین پیشنهاد تازه ای که بهتون شده رو قبول کنین یا نه؟! ممکنه این پیشنهاد با برنامه های قبلی شما هماهنگ نشه. اما بهتره فقط به خاطر این به پیشنهاد جواب منفی نداده و عالی در مورد اون فکر کنین. ذهن خودتون رو محدود نکنین، چراکه هر نوع اطلاعات جدید ممکنه حقیقتی باشه که خیلی چیزها رو عوض کنه. پس قبل اینکه جواب پایانی بدین تموم گزینه ها رو بررسی کنین.

بهمن: امروز شما با اطمینان و اعتماد به نفس بیشتری با مردم برخورد می کنین. باوجود اینکه شما به خاطر ظاهر سرسختانه خود برجسته و مورد توجه شدین، وقتی که حقایق واقعی بهتون گفته می شه، آماده اید که فکر خود رو تغییر بدید. اما خوش بینی شما می تونه مانع و عامل باز دارنده ای واسه افراد دیگه باشه و اونا از سهیم کردن شما در افکارشون پشیمون شن. پس آگاهانه راه خود رو صاف کنین تا بتونین جایی واسه ایجاد گفتگوهای واقعی و با آگاهی بسازین.

اسفند: امروز انگار شما یه فرشته نگهبان دارین که ازتون حفاظت می کنه! و حتی اگه در موقعیت خیلی سختی قرار بگیرین خودش به نفع شما پادرمیانی می کنه. امکان داره یه مدت با شرایط سختی روبرو شید که تموم هم و غم تون شه، اما این سختی ها گذرا بوده و ذهن شما رو باز و آماده می کنن. به چیزایی که می دونستید شک نکنین. قضاوت درست و عقل سلیم شما در راه درست هدایتتان می کنه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *