فال روزانه : فال امروز ۲۱ بهمن

فال روزانه : فال امروز ۲۱ بهمن

فال روزانه ۲۱ بهمن

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: امروز گرفتگی کامل ماه در پنجمین خونه از “احساسات عاشقانه” شما اتفاق افتاده. اگه شما دارین تحت تاثیر عشق پیش می روید باید با احتیاط و حواس جمع باشین چون می ببینن بقیه به دقت شما رو زیر نظر دارن. حالا معنویت بخشیدن به احساسات تون بسیار اهمیت داره واسه اینکه بهتر بتونین بقیه رو ببخشین و به اونا بگید که دقیقا چه فکری می کنین. با اینحال به جای اینکه احساسات تون رو زیر ایده ها و افکار فیلسوفانه مخفی کنین  بهتره واقعیت رو بگید که این کار بهتر و دارای ثبات بیشتریه.

اردیبهشت: گرفتگی کامل ماه در چهارمین خونه از “اصول زندگی”  شما می تونه به عنوان نور راهنمایی باشه که توجه شما رو به بنیان خونواده جلب کنه. هر چند سفر و حرکت الان در نشون شما دیده نمی شه عوضش شما می تونید تو ذهن تون به نقاط دور و نامعلوم سفر کنین. ممکنه بخواین از فرهنگ های بیگانه چیزی بیاموزید یا اینکه مایل باشین که تاریخ اجداد و نیاکان خود رو بشناسین. یادتون باشه احتیاجی به ژست و ادا درآوردن و آب و تاب دادن به ماجرا نیس ؛ اونا فقط شما رو از راه اصلی که در نظر دارین باز می دارن.

خرداد: گرفتگی ماه امروز سومین خونه از “محیط” شما رو فعال می سازه و  ایجاد تغییراتی در زندگی تکراری و روزمره شما رو نشون می دهد. شاید شما مایل باشین که به همه نشون بدید که چقدر سرتون شلوغه؛ اما قبل اینکه این کار رو بکنین اول تلاش کنین انگیزه خود رو از این حرکت واسه خودتون تعریف کنین. احتیاجی به شکایت و غرولند کردن نیس؛  شما با این کار از بقیه کمک و حمایتی دریافت نمی کنین مگه اینکه واسه تعهداتی که قبلا قول اون رو داده بودین فکری بکنین. اعمال و کردار هر انسانی بلندتر از حرف هاش صحبت می کنن.

تیر: یه تغییر یهویی در درآمد شما یا در قطع یه شراکت جدید واسه شما کافی هستش تا بفهمین که تغییرات اقتصادی توسط تصمیمات اشخاصه که اتفاق می افتد. گرفتگی ماه امروز دومین خونه از “پول” شما رو تحت تاثیر خود قرار می دهد  و اون رو فعال می کنه. پس ممکنه فقط  نگران این باشین که چقدر استرس و پریشونی روی درآمد شما اثر میذاره  و حالا بهتره قضایا رو در شکل وسیع خود ببینین. اگه خودتون رو از این تجسم دور کنین می تونید واسه بقیه احساس دلسوزی بیشتری داشته باشین که در لحظات پریشونی شما اونا هم بدردتان می خورن.

مرداد:  گرفتگی ماه مقتدر در نشون شما می تونه در نشون شما گسترده شه و بر “روابط” شما تاکید کنه که موقتا زندگی شما رو به حالت برعکس در می آورد. شما می دونین که حالا از زندگی چه می خواهید و اگه هر کسی اشتباهی بر سر راه شما بایستد ممکنه یهو و به طور غیر ارادی به اون توهین کنین بدون اینکه حتی بفهمین این کار رو کرده اید. یادتون باشه که مجبور نیستین هر چیز کوچیکی رو که احساس می کنین بگید.

شهریور: واسه اینجور گرفتگی از ماه مقتدر عجیبه که تغییر زیادی در زندگی شما بوجود نیاد. هر چند اثرات یه ماه گرفتگی ممکنه ماه ها قبل یا بعد از اتفاق افتادن اون ظاهر شن اما این یکی در اولین خونه از “اسرار” شما قرار گرفته. چیزی که شما به مدت زمان تقریبا طولانی مخفی کرده بودین ممکنه این روزا یهو رو شه. اما تغییر عمیق دیگری هم در جهان رویاهای شما رخ می دهد که ممکنه بعدا نتیجه اون مشخص شه حتی اگه بقیه نتونن اثرات اون رو ببینن.

مهر: ایجاد یه وجهه اجتماعی امروز می تونه یه جنگ تموم عیار باشه با این حال گرفتگی کامل ماه در یازدهمین خونه از “دوستان” شما نشون می دهد که شما قادر به این نیستین که جزیی از یه گروه نباشین. تلاش نکنین که با بقیه به سختی دعوا کنین. این سیاست خوبی واسه تحریک امواج مثبت نخواد بود. هیچ کدوم از اینا باعث نمی شه که قدرت خلاقیت شما تقویت شه. اینو هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین تا زمانیکه کسی ازشما سئوالی نپرسیدهه نظرات تون رو واسه خودتون نگاه دارین.

آبان: گرفتگی ماه در دهمین خونه از “وضعیت عمومی” شما قرار گرفته و معروفیت کوتاه یه مدت واسه شما به ارمغان میارن. ممکنه احساس کنین در بالاترین درجه بازی هستین اما لازمه بدونین که نمی تونید این موفقیت رو رو واسه همیشه واسه خود نگاه دارین و این وضع پایدار نیس. ممکنه وسوسه شده باشین که اگه به انتظارات خود دست پیدا نکنین از میدون دید بالای خود در مورد کاری  فاصله بگیرین. اما حالا اراده کردن غلطه به خاطر اینکه فردا شما تصور خود رو بازم تغییر میدید.

آذر: برنامه هایی که واسه یه سفر تا همین چند وقت دیگه که خیلی هم دور نیست داشتین در حال تحقق یافتنه و شما مجبور می شید که واسه اون برنامه ریزی کنین. یا شاید هم یهویی تصمیم بگیرین که به مدرسه برگردین تا تو یه رشته به طور کامل جدید شروع به تحصیل کنین. به افکاری که باعث می شن تا شما این خطر رانپذیرید  توجهی نکنین. با این گرفتگی ماه که در نهمین خونه از “مکان های بسیار دور” شما قرار داره  بر اهداف دراز مدت تون تمرکز کنین و تصور خود رو تغییر ندین.

دی: امروز ممکنه واسه اراده کردن در مسائل مالی دچار شک و دودلی باشین و دوست ندارین که از کسی درخواست کمک  کنین. نگران نباشین؛ بقیه نمی تونن موقعیت شما رو از چنگ تون درآورند و هنوز با شما به عنوان کسی که چیزی رو گم کرده رفتار می کنن. در دام کسی نیفتید و اجازه ندین شخص دیگری پول شما رو اداره کنه. بهترین کار اینه که خودتون این مسئولیت رو رو دوش بگیرین.

بهمن: گرفتگی کامل ماه امروز درست برخلاف خورشید در نشون شماس و به شما یادآوری می کنه که بین کاری که لازمه واسه خودتون انجام بدین و انتظاراتی که بقیه از شما دارن تعادل بسازین. ممکنه احساس کنین اگر الان روی کسی رو زمین بندازید احساس پریشونی به شما دست می دهد ولی در عین حال فکر می کنین  که انتظارات اونا به طور کامل غیر واقعیه. دقیق گوش دادن به اینکه اونا دقیقا چه می خواهند ایده بسیار خوبی به نظر می رسد؛ اما به معنی این نیس که شما بایدهجوم ببرین و هر کاری که از دست تون بر اومد رو واسه بقیه  انجام بدین.

اسفند: به جای اینکه از کاری که باید همین الان انجام بدین ناراحت و عصبی شید و شروع به غرولند کنین تلاش کنین اون رو به عنوان یه بازی ببینین. اگه شما زمان خوبی داشته باشین بیشتر علاقه مند می شید که بهره وری خود رو بالا ببرین. اما تلاش نکنین تا از روبرو شدن با پی آمدهای واقعی که امروز نمایان می شن دوری کنین. به خاطر اینکه  گرفتگی ماه در ششمین خونه “جزییات زندگی” شما اتفاق افتاده. یه چیز بی اهمیت می تونه تاثیر مهمی روی بقیه مسائلی بزاره که شما قبلا در کار خود واسه دسترسی به موفقیت انجام داده بودین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*