فال روزانه : فال امروز ۲۱ خرداد

فال روزانه ۲۱ خرداد

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

دعای روز پانزدهم رمضان

فروردین: امروز شما توجهی به مسوولیت هاتون ندارین، اما این موضوع تأثیری بر بازدهی کلی شما نداره. تازگیاً توجه شما به پروژه خاصیه که اونو دنبال می کنین. شاید به بن بست بخورین و واسه جبران اون نیاز به تلاش زیادی داشته باشین.اما حالا دید شما بالاتر ازیک برنامه فوریه و به اهداف دراز مدت تری فکر می کنین. حالا خوبیش اینه، نگاه مثبت شما باعث می شه تا کار خود رو طبق برنامه تون کلکشو بکنین.

اردیبهشت: شما دارین چیزی رو خلق می کنین و اول راه هستین اما اگه می خواین تغییری بسازین باید صبور باشین. شاید بخواین در مورد شروع کار جدیدتون با بقیه صحبت کنین اما دلایل درستی نداشته باشین . حتی اگه بین چیزی که می خواین انجام بدین و چیزی که ناچار به انجام اون هستین مونده اید ، انجام هر عمل مثبتی عاقلانه تر از منتظر شانس بهتربودن واسه بیان خصوصیات فردی شما هستش.

خرداد: عقاید بزرگی که طی این چند هفته گذشته داشتین، امروز واقعی تر می شن. این مثل برنامه ای می مونه که فکر می کردین در آینده ای دور تحقق پیدا می کنه اما الان به نزدیکتر شدین . اما اینکه شما به دنبال ایجاد هیجان در زندگی اتان هستین دلیل بر رسیدن شما به اهدافتون نیس. هنوز خیلی کار دارین تا به آرزوهاتون پی ببرین پس وقت رو تلف نکنین تا بتونین به زودی موفقیت خود رو جشن بگیرین.

تیر: شاید امروز به دلیل اینکه اهدافتون عملی نشده ان با خودتون درگیر باشین. حالا خیلی اصرار دارین که به زندگی خود معنا ببخشین اما این تصمیم ً شما رو به این هدف نمیرسونه. از بدشانسی، نمی تونین فقط این راه رو در پیش بگیرین چون شما وظایف مالی ای دارین که باید به اونا بپردازید. اگه مجبور شدید که مدت بیشتری به این نوع زندگی ادامه بدین ناامید نشید ، در آخر زمان اینکه زندگی شمام تغییر پیدا کنه فرا می رسه.

مرداد: شایدً الهامات روشنی  در مورد روشای جدید ایجاد رابطه با بقیه به شما می رسه. قوانین قدیمی شما درمورد روابط  حالا دچار بازنگری هستن. همونطور که فهمیدین راه های بسیاری نسبت به چیزی که قبلاً می دونستین، وجود دارن. شما گویی در جایگاه یه راننده قرار دارین و قادر به تعریف چیزی که می خواین هستین بدون اینکه خواسته های بقیه رو کورکورانه قبول کنین. این کار رو با درمیون گذاشتن نظرات خود با یه شخص مطمئن انجام بدین.

شهریور: نظر شما امروز عملی می شه. اما کار خود رو به روش روزای دیگه انجام ندین. شاید بخواین موثر تر از عادی باشین یا شاید اصلا ً کسل شدین. انگیزه شما اینه که  می تونین کاری متفاوت نسبت به دیروز یا انجام بدین. شاید تنها چیزی که واسه ایجاد نیرویی تازه در خود نیاز دارین این باشه که یه تکونی به زندگی تون بدین.

مهر: امروز آمادگی سرگرمی رو دارین. اما به اون آسونیا هم که فکر می کنین نیس. تصمیم می گیرین که یه بازی بکنین اما بعضی چیزها جلوی مشارکت شما در اون بازی رو می گیرن. یه مشکلی واسه ایجاد تعادل بین عیاشی و خوشگذرونی شما و نیاز به ایجاد روابطی صمیمی تر و عمیق تر هست.دلیلی هم واسه تحلیل ناتموم اون وجود نداره. فقط به شرایط فعلی خود توجه کنین و به حرف دل خود گوش کنین نه به عقلتون.

آبان: شاید نیاز داشته باشین که به شکستایی که در شرایط فعلی زندگی تون پیش اومده رسیدگی کنین. مشکل مهمی نیس فقط یه بررسی در مورد واقعیت هاست تا مطمئن شید که امیدهای واهی ای درمورد خونه و خونواده تون درسر نمی پرورانید. شما می خواین که ثبات از دست رفته تون رو به دست بیارین و نمی خواین که استقلال خود رو از دست بدین. حالا خوبیش اینه، شما می تونین به هر دوی اون برسین اما باید یه گفتگو جدی در مورد اون داشته باشین.

آذر: شما درمورد اینکه امروزتان چیجوری هستش از قبل فکر می کردین. اما شاید این فکر شما براساس خیالات باشه تا اینکه چه اتفاقاتی واقعاً رخ میدن. واسه اینکه بعداً ناامید نشید باید دستور کار خود رو با چیزی که الان در مورد روز خود می دونین مقایسه کنین. انتظار نداشته باشین که در بخت آزمایی برنده شید یا اینکه اتفاقی عذر شما رو از کار بخوان. به جای اون ، واقع بین باشین و برنامه های خود رو به عاقلانه ترین صورت ممکن پیش ببرین.

دی: اینکه امروز مراقب جیب خود باشین واسه راحت بودن از واسه مسائل مالی کافی نیس. اما راه درستی رو در پیش گرفتین. شاید نیاز داشته باشین که روش آسانتری واسه اینکه زندگی بهتری داشته باشین به کار ببرین و این لازمه اینه که ازخرجای اضافی و خریدهای لوکس خود بیخیال شین. نه اینکه اصلاً خرج نکنین. چیزای اصلی رو در نظر بگیرین و بیشتر از درآمد خود خرج نکنین.

بهمن: ماه نشون میده که احساس شما با واقعیتای زندگی تون درگیره. شما می خواین با عکس العمل نشون دادن نسبت به شرایط فعلی اونم  به طورغیرمعمول، شخصیت خود رو نشون بدین. اما باید از اینکه پشتیبانی عزیزترین دوستان و خونواده خود رو از دست بدین، بترسید. این مسئله که هم صمیمیت و هم فاصله  رو بخواین حل نمیشه. راحت به اون اعتراف کنین تا بتونین فرق زیادی بسازین.

اسفند: شما مرموزتر از بقیه فکر می کنین چون بقیه تغییر جهتای فکری غیر عادی شما رو نمی بینن. شاید رویایی رو در سر داشته باشین اما اونو واسه خودتون نگه می دارین. شما درون گرا هستین. حتی اگه دوستان نزدیکتان کمی از اونا رو بفهمن شما احتیاجی ندارین که افکار خود رو با اونا تقسیم کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *