فال روزانه : فال امروز ۲۱ شهریور

فال روزانه ۲۱ شهریور

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فال های پیشنهادی امروز آلامتو : گرفتن فال چوبطالع بینی تاروت

فروردین: وقتی که ونوس جذاب به بهرام سیاره فرمانروای شما ملحق می شه، فکر عشق و عاشقی لحظه ای شما رو راحت نمی گذارد. اونا در خونه هفتم تون که به خونه شریک عشقی تون تعلق داره همدیگه رو ملاقات می کنن و شما با شور و هیجان ایده های باحال خود رو با بقیه مطرح می کنین. اما شما به احساسات رو راست زیاد تمایل نشون نمی بدید؛ چون همینکه هر وقت شما خواهان عشق و محبت باشین خیلی راحت بتونین بهش برسین این رفتار از شما سر می زند.

اردیبهشت: سیاره بخت شما یعنی ونوس امروز در خونه ششم شما یعنی خونه سلامتی مقدار زیادی آدرنالین از طرف بهرام آتشین دریافت می کنه. به جای اینکه صبر کنین خود به خود حالتون خوب بشه، در عین حالا که احساس خوبی نسبت به خود دارین کارایی انجام بدین که سیستم امنیتی بدن شما رو تقویت کنه. واسه اینکه نتیجه بهتری بگیرین باید تمرینات ورزشی منظم، رژیم غذایی مناسب و خواب کافی داشته باشین. نه فقط شما از نظر جسمی وضعیت بهتری پیدا می کنین، بلکه سلامت شما بر کل زندگی تون تاثیر مستقیم می ذاره.

خرداد: شما امروز به طور کاملً به عشق نیاز دارین و می تونید چیزی که رو که می خواهید دریافت کنین! ولی بدیش اینه داشتن یه یا دو روز لذت بخش حتماً به بهتر شدن روابطتتان در دراز مدت کمکی نمی کنه، ولی حسی لذت بخش به شما دست میده که تا مدت ها فراموشش نمی کنین. اما خیلی هم روی شانستان حساب نکنین؛ شما واقعاً باید بدونین که چه موقع روش تون رو تغییر بدید.

تیر: اگه امروز از شما خواستن که نقش یه واسطه و واسطه رو بازی کنین، فقط به خاطر اینکه نمی دونین چقدر می تونید بهشون کمک کنین، جا نزنین. درعوض کاری رو که فکر می کنین درسته انجام بدین و شنونده ای دلسوز باشین. فقط اونجا حضور داشته باشین و رو راست نظرات خود رو به اونا بگید. توجه و علاقه شما به نیازای بقیه باعث ایجاد فرق های بزرگی می شه.

مرداد: با وجود اینکه شما سخت تر از همیشه کار می کنین، ولی پیشرفتی نمی کنین. اما زیاد نگران این موضوع نباشین، واسه اینکه اگه شما زود تسلیم نشید شرایط عوض شده و به نفع شما می شه. همون طوری که دست کشیدن از تلاش مطمئناً شما رو از رسیدن به اهدافتون باز می داره، نگاه های مثبت شما هم می تونه همه چیز رو عوض کنه.

شهریور: اگه شما تازگیاً نگرانی های مالی پیدا کرده اید، حالا امکان این جفت و جور اومده که از این موقعیت بیرون بیایید. رابطه بهرام و ونوس در دومین خونه تون یعنی خونه درآمد بهتون کمک می کنه در حالیکه احساس خوبی نسبت به خود دارین از ابتکار و نو بیاری و قضاوت خوب خود در جهت بهتر شدن درآمدتون استفاده کنین. فقط یادتون نره که چند روزی طول می کشد تا این کارای شما نتیجه بده.

مهر: سیاره بخت شما یعنی ونوس الان در نشونه شما حضور داره و خیلی قاطعانه و رک و راست حرف هاش رو به شما می زند!! حضور نزدیک بهرام می تونه دلیل افزایش اعتماد به نفس شما شه. اما حرف زدن شما می تونه باعث گمراهی بقیه شه، چون که به نظر اونا شما خیلی ازخود راضی هستین! از توانایی های برج اندازه مشهور خود استفاده کنین تا رفتارتون رو متعادل تر کنین و این کار بهتون کمک می کنه به چیزایی که می خواهید برسین.

آبان: سیاره بخت شما یعنی بهرام امروز آروم تر و مهربون تر شده و درخانه دوازدهم شما یعنی خونه تمرینات الهی با ونوس قشنگتر تو یه خط قرار گرفته. پس شما امروز دلسوزتر و مهربون تر شده اید، ولی این نمی تونه ساختاری مادی داشته باشه. شما آماده هستین با کمک کردن به آدمایی که نسبت به شما شانس کمتری دارن و هرکی دیگری که از دوستی با شما سودی عایدش می شه، به حرف های خود عمل کنین.

آذر: معمولاً شما خیلی راحت می تونید با بقیه کنار بیایید و دوستان جدیدی پیدا کنین و امروز هم جذابیت های اجتماعی شما بیشتر شده. شما می تونید گل سر سبد مهمانی ها باشین، چون که نگاه های مثبت و روحیه خوب شما به بقیه هم روحیه می دهد. اما این رفتار شما فقط موقع تفریح کردن و بازی کردن به کمکتون نمی آید؛ بلکه شما می تونید در مورد مسائل اجتماعی و حتی سیاسی هم این جوری رفتار کنین. پس فقط به خاطر اینکه کارای زیادی واسه انجام دادن دارین، واسه درگیر شدن با موضوعات جدید دودلی به خود راه ندین.

دی: تا وقتی که بر اهداف دراز مدت خود تمرکز کنین و آینده نگر باشین می تونید پیشرفت زیادی هم داشته باشین. خونه دهم شما تحت اثر بهرام قهرمون واقع شده و هم اینکه ملحق شدن ونوس دوست داشتنی به بهرام بهتون کمک می کنه از شر افراد سمج ومزاحم در امان بمونین. اما تا وقتی که شما به حرفه هایی که بقیه می زنند گوش ندین هیچکی بهتون نمی گوید که رفتارتون درسته یا نه.

بهمن: شما شک دارین که به بقیه بگید که در ذهنتون چه می گذره یا نه. برگشت ماه به نشونه تون می تونه علامت خوبی براتون باشه که الان زمان مناسبی واسه این کاره. درضمن بهرام و ونوس عاشقان کیهانی در نهمین خونه شما یعنی خونه ایده های بزرگ همدیگه رو ملاقات می کنن. پس به خودتون قول بدین به به روابط عاشقانه ایده آل خود فکر کنین و بعد به آرومی اما با به طور جدی در این راه قدم بذارین.

اسفند: امروز رویاهای عاشقانه شما شدیدتر شده ان و شما می تونید روی مسائل عمیق تر که ایجاد صمیمیت بیشتری می کنه تمرکز کنین. اما این کار هیچ فایده ای نداره!! هر چند فکر کردن به اینکه رویاهای شما به واقعیت تبدیل می شن باعث رضایت شما می شه، ولی حالا توانایی های شما دراین حد نیس. پس آروم تر حرکت کرده و صبر کنین، چون که در چند روز آینده شانس بهتون رو می کنه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *